JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Walker Uwielbiam, jeden z moich najbardziej ulubionych utworow U2.
1
@mekston Piekny jest, wyczuwam top20 na koniec sezonu
1
@MesQueUnClub96 Standardowo praca do 2 w nocy.
3
@barcelonaLM Pieknie Joao gra, ale leworecznego forehandu to ja tu nie widze ;)
0
@SelloutCrowd Isak
1
@Coutinho007 Albo co gorsza nikt go nie lubi i ma 29 lat...
0
@Kwiatek1899 Znajomy mial to robione w grudniu, rowniez z usunieciem czesci lakotki i z tego co wiem na boisko ma wyjsc nie wczesniej niz we wrzesniu, natomiast juz teraz jezdzi rowerem.
3
@FCB_dimiC Tzn sama jakosc tatuazu wydaje sie bardzo wysoka, no a co do tematyki to coz...
2
@Aragorn33 Obydwaj :)
2
@Bobo25 Miejmy nadzieje, ze juz dlugo nie pociagnie.
0
@NeroTFP1 Czekam z niecierpliwoscia i trzymam kciuki zeby nie bylo zadnych opoznien :)
0
@Pedri16Future Nazwiska nie graja, wiekszosc z tych ktorych wymieniles szczyt formy ma dawno za soba, a liczy sie tylko Gvardiol i Haaland.
1
Hahahahahaha, co za przegrywy
0
@pt9
Tymczasem Messi:
-widzisz mnie?
2
City robilo wszystko zeby nie wygrac tego meczu i udalo im sie.
1
Podobny kiks jak ostatnio. To wisialo w powietrzu.
0
Dobra, jeszcze z 3.
0
@partymaker najlepsze jest to, ze nawet nie
0
@clyde takie ananasy to sie nawet na hawajska nie nadaja.
1
Grac z realem na wymiane ciosow to trzeba byc niespelna rozumu...
0
Te gwizdy na brazola brzmia dla mnie niczym nowo odkryta plyta The Doorsow
2
@JBgomeS Madrego az milo poczytac
0
@maciar Moje na szczescie maja kontakt, wlasnie dzieki temu nie mielismy problemow z podjeciem takiej decyzji.
2
@barteq To proste, Casado najlatwiej bylo posadzic z racji jego wciaz jeszcze niezbyt mocnej pozycji w klubie. Mam nadzieje, ze wkrotce znowu wroci do gry.
1
@maciar Moi tez nie chodza :) Mamy edukacje domowa :)
5
Zbyt piekne aby prawdziwe, ale pomarzyc dobra rzecz.
1
@MesQueUnClub_87 Niesamowicie sie trzyma, zawsze mi sie podobala
1
@MesQueUnClub_87 O to to. Ja bardzo lubie sobie od czasu do czasu zrobic tunczyka z puszki z makaronem swiderki, do tego wkrojony ogorek kiszony, kukurydza i papryka i mam szybkie, w miare zdrowe danie.
3
@Mitch_Atleta A ja sobie dzisiaj akurat wspominalem Carbon :)