0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Walker Uwielbiam, jeden z moich najbardziej ulubionych utworow U2.

1

@mekston Piekny jest, wyczuwam top20 na koniec sezonu

1

@MesQueUnClub96 Standardowo praca do 2 w nocy.

3

@barcelonaLM Pieknie Joao gra, ale leworecznego forehandu to ja tu nie widze ;)

0

1

@Coutinho007 Albo co gorsza nikt go nie lubi i ma 29 lat...

0

@Kwiatek1899 Znajomy mial to robione w grudniu, rowniez z usunieciem czesci lakotki i z tego co wiem na boisko ma wyjsc nie wczesniej niz we wrzesniu, natomiast juz teraz jezdzi rowerem.

3

@FCB_dimiC Tzn sama jakosc tatuazu wydaje sie bardzo wysoka, no a co do tematyki to coz...

2

@Aragorn33 Obydwaj :)

2

@Bobo25 Miejmy nadzieje, ze juz dlugo nie pociagnie.

0

@NeroTFP1 Czekam z niecierpliwoscia i trzymam kciuki zeby nie bylo zadnych opoznien :)

0

@Pedri16Future Nazwiska nie graja, wiekszosc z tych ktorych wymieniles szczyt formy ma dawno za soba, a liczy sie tylko Gvardiol i Haaland.

1

Hahahahahaha, co za przegrywy

0

@pt9
Tymczasem Messi:
-widzisz mnie?

2

City robilo wszystko zeby nie wygrac tego meczu i udalo im sie.

1

Podobny kiks jak ostatnio. To wisialo w powietrzu.

0

Dobra, jeszcze z 3.

0

@partymaker najlepsze jest to, ze nawet nie

0

@clyde takie ananasy to sie nawet na hawajska nie nadaja.

1

Grac z realem na wymiane ciosow to trzeba byc niespelna rozumu...

0

Te gwizdy na brazola brzmia dla mnie niczym nowo odkryta plyta The Doorsow

2

@JBgomeS Madrego az milo poczytac

0

@maciar Moje na szczescie maja kontakt, wlasnie dzieki temu nie mielismy problemow z podjeciem takiej decyzji.

2

@barteq To proste, Casado najlatwiej bylo posadzic z racji jego wciaz jeszcze niezbyt mocnej pozycji w klubie. Mam nadzieje, ze wkrotce znowu wroci do gry.

1

@maciar Moi tez nie chodza :) Mamy edukacje domowa :)

5

Zbyt piekne aby prawdziwe, ale pomarzyc dobra rzecz.

1

@MesQueUnClub_87 Niesamowicie sie trzyma, zawsze mi sie podobala

1

@MesQueUnClub_87 O to to. Ja bardzo lubie sobie od czasu do czasu zrobic tunczyka z puszki z makaronem swiderki, do tego wkrojony ogorek kiszony, kukurydza i papryka i mam szybkie, w miare zdrowe danie.

3

@Mitch_Atleta A ja sobie dzisiaj akurat wspominalem Carbon :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?