1

@NeroTFP1 Czesto bywam kolo miejsca gdzie sie urodzila i wychowywala :)

7

@Luciano99 Zostaw, niech lezy.

0

@partymaker Zdecydowanie kiszone, jem je prawie codziennie pod roznymi postaciami.

1

@Hosh ale musiała pójść koperta pod stołem

3

@macio_944 a xD poza skalą

0

@MatBac1991 Fritz US Open 2024

5

Dobra, można wyłączyć. Jannik Sinner, na następnych zawodach cię pokonam.

1

@mekston ujowej jak zwykle

2

@mekston Nie zapominaj, że mentalnym zwycięzcą AO jest Djoković.

1

@barcelonaLM Taśma taśmą, ale w przekroju całego meczu Jannik wyraźnie lepszy.

1

Za mocny jest Włoch

0

Raczej po meczu

0

ale teraz przyfarcił Sinner, to moze podciac skrzydla

3

@Pawci023x Ja nie, chociaż zależy na jakim etapie kariery zawodowej jesteś

0

jak łatwo to oddał teraz

0

uuu minibreak dla Rosjanina.

0

Ale wymiana, cambio de la partida

0

Zverev dzisiaj na returnie to poziom Hurkacza.

5

@eckov Zwłaszcza w Maladze

4

@Marian_Pazdzioch O Panie jakie to je piękne...

Swoją drogą bardzo szkoda pani Marzeny Kipiel-Sztuki, że się tak szybko zabrała...

6

Czekam na wiatr co rozgoni, ciemne skłębione zasłony...

4

@Encore Brak słów...

2

@Robert_Kubica No ja się nie zgodzę, ale szanuję opinię.

1

@Robert_Kubica Przesadzasz mocno. Jak bardzo zrytego beretu by nie miał Angol to wejście do realu, biorąc pod uwagę nową ligę z zupełnie innym stylem gry, miał świetne. To że czasem znika to normalne, a mimo to i tak robi kapitalne liczby. Magii takiej jak Pedri nie ma, i mieć nie będzie, ale mam wrażenie, że mocno mu umniejszasz przez niechęć do niego (której zresztą się nie dziwię, bo sam go nie trawię na równi z Rudigerem).

0

@Encore A daj pokaż bo mnie zaintrygowałeś, myślałem że Musiala jednak wyżej gra.

0

@SergioBusquets5 Nie no gdzie Musiala i środkowy pomocnik...

1

@Robert_Kubica No dobra, zagrał jeden mecz gorszy (akurat trafiło na el classico), ale jednak w ogólnym rozrachunku dałbym go chyba niestety ciutkę wyżej od Pedriego, choć i tak wolę Hiszpana.

0

@Encore Palmer koks, ale jednak gra wyżej.

1

@Robert_Kubica Zgadzam się, że wiele okazji jest marnowanych przez napastników, ale chyba jednak dałbym Bellingchama wyżej pomimo całej mojej niechęci do niego.

Tak czy siak niedługo kupuję koszulkę i najprawdopodobniej będzie właśnie z Pedrim, bo go uwielbiam i też mi bardzo przypomina mojego ukochanego Iniestę.

6

@Robert_Kubica Brakuje trochę liczb moim zdaniem, ale ścisły top to na pewno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?