JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Czesto bywam kolo miejsca gdzie sie urodzila i wychowywala :)
7
@Luciano99 Zostaw, niech lezy.
0
@partymaker Zdecydowanie kiszone, jem je prawie codziennie pod roznymi postaciami.
1
@Hosh ale musiała pójść koperta pod stołem
3
@macio_944 a xD poza skalą
0
@MatBac1991 Fritz US Open 2024
5
Dobra, można wyłączyć. Jannik Sinner, na następnych zawodach cię pokonam.
1
@mekston ujowej jak zwykle
2
@mekston Nie zapominaj, że mentalnym zwycięzcą AO jest Djoković.
1
@barcelonaLM Taśma taśmą, ale w przekroju całego meczu Jannik wyraźnie lepszy.
1
Za mocny jest Włoch
0
Raczej po meczu
0
ale teraz przyfarcił Sinner, to moze podciac skrzydla
3
@Pawci023x Ja nie, chociaż zależy na jakim etapie kariery zawodowej jesteś
0
jak łatwo to oddał teraz
0
uuu minibreak dla Rosjanina.
0
Ale wymiana, cambio de la partida
0
Zverev dzisiaj na returnie to poziom Hurkacza.
5
@eckov Zwłaszcza w Maladze
4
@Marian_Pazdzioch O Panie jakie to je piękne...
Swoją drogą bardzo szkoda pani Marzeny Kipiel-Sztuki, że się tak szybko zabrała...
6
Czekam na wiatr co rozgoni, ciemne skłębione zasłony...
4
@Encore Brak słów...
2
@Robert_Kubica No ja się nie zgodzę, ale szanuję opinię.
1
@Robert_Kubica Przesadzasz mocno. Jak bardzo zrytego beretu by nie miał Angol to wejście do realu, biorąc pod uwagę nową ligę z zupełnie innym stylem gry, miał świetne. To że czasem znika to normalne, a mimo to i tak robi kapitalne liczby. Magii takiej jak Pedri nie ma, i mieć nie będzie, ale mam wrażenie, że mocno mu umniejszasz przez niechęć do niego (której zresztą się nie dziwię, bo sam go nie trawię na równi z Rudigerem).
0
@Encore A daj pokaż bo mnie zaintrygowałeś, myślałem że Musiala jednak wyżej gra.
0
@SergioBusquets5 Nie no gdzie Musiala i środkowy pomocnik...
1
@Robert_Kubica No dobra, zagrał jeden mecz gorszy (akurat trafiło na el classico), ale jednak w ogólnym rozrachunku dałbym go chyba niestety ciutkę wyżej od Pedriego, choć i tak wolę Hiszpana.
0
@Encore Palmer koks, ale jednak gra wyżej.
1
@Robert_Kubica Zgadzam się, że wiele okazji jest marnowanych przez napastników, ale chyba jednak dałbym Bellingchama wyżej pomimo całej mojej niechęci do niego.
Tak czy siak niedługo kupuję koszulkę i najprawdopodobniej będzie właśnie z Pedrim, bo go uwielbiam i też mi bardzo przypomina mojego ukochanego Iniestę.
6
@Robert_Kubica Brakuje trochę liczb moim zdaniem, ale ścisły top to na pewno.