0

@Gacek5 Moet i wszystko jasne

2

Jezeli Valencia nie jest w stanie dowiezc TAKIEGO meczu do konca to juz chyba nigdy nie wygraja z realem.

0

Czyli teraz 25 minut doliczone?

0

@tbas Oby tak bylo!

1

Co tam sie wydarzylo, bo nie ogladam?

0

@barteq Ale nie gramy z rezerwami bezludnej wyspy zeby tak od razu Fatiego wystawiac.

0

Valencia gooool

0

@Deviler A kiedy oni wygrali?

0

@Walker Poprosze o oznaczanie, moze przypomne sobie jakis fajny kawalek, o ktorym zapomnialem :)

3

Licze na odpowiednie przyjecie Meczennicusa Jra na Mestalla dzisiaj.

2

@Szklaner W mgnieniu oka nadrobi te zalegle 27290479037254027930 komentarze.

1

@NeroTFP1 No i Jim Morrison! ;)
Zawsze mialem wrazenie, ze Krzysiek byl bardziej "bigbitowy" od Krajewskiego, ktoremu moim zdaniem bylo blizej do poezji spiewanej, ale moze to tylko takie wrazenie.

3

@Rastafarnianin Swietny obraz, a facet wyglada troche jak dr House :)

1

@NeroTFP1 Ja jeszcze bardzo lubie "Wrocmy na jeziora"

1

@Thoms94 Super, jestem bardzo ciekaw!

3

@Ojciec5tkidzieci Odpadam przy takich nagraniach i nawet nie wlaczam... Trauma dla policjanta, ale ciekawe jaki byl caly przebieg tego zdarzenia.

0

@Thoms94 Taktyczny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Comentateiro Wychodzi z niego najgorszy element.

2

@Faro Cisza i spokoj.

1

@Kapitan9 Bylem jego wielkim fanem za czasow gry w Lipsku, ale kontuzja mocno wyhamowala jego rozwoj. W kazdym razie jesli mialby przyjsc na wypozyczenie na jakichs przyzwoitych warunkach (w co osobiscie akurat nie wierze) to moglby sie przydac.

0

@Cule2013 Gdzie wady?

1

@Sccaner Patrzac na jego wczesniejsze zachowania to moim zdaniem Dembele.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ktos tam nizej sie emocjonowal gra Wrighta, wiec skojarzylem watki.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Serio jest zawodnik w darcie, ktory sie nazywa Bounty? Niezle.

1

@Luciano99 Jak mozgowe to spoko, z korzyscia dla calej spolecznosci.

10

@pozor Jakby twarza kanalu byl Ziobro to by zrobili 2 razy tyle.

9

@okiemtypera_lucaxx95 Miliony nie pozegnaly starego roku pokazem fajerwerkow.

A mogli siedziec na LR i marudzic na tych, ktorzy nie lubia fajerwerkow.

7

Wszystkiego dobrego


1

@macio_944 Ja dzisiaj juz zamowilem sobie sushi na jutro, bedzie na spokojnie z rodzinka w domu. Mam nadzieje, ze pojda w miare szybko spac to sobie odpale FMa przy drineczku i dokoncze sezon moim York City - wlasnie zapewnilem sobie tytul na 2 kolejki przed koncem, jestem w grze w LM (1/2) i w Pucharze Anglii (final) :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?