JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gacek5 Moet i wszystko jasne
2
Jezeli Valencia nie jest w stanie dowiezc TAKIEGO meczu do konca to juz chyba nigdy nie wygraja z realem.
0
Czyli teraz 25 minut doliczone?
0
@tbas Oby tak bylo!
1
Co tam sie wydarzylo, bo nie ogladam?
0
@barteq Ale nie gramy z rezerwami bezludnej wyspy zeby tak od razu Fatiego wystawiac.
0
Valencia gooool
0
@Deviler A kiedy oni wygrali?
0
@Walker Poprosze o oznaczanie, moze przypomne sobie jakis fajny kawalek, o ktorym zapomnialem :)
3
Licze na odpowiednie przyjecie Meczennicusa Jra na Mestalla dzisiaj.
2
@Szklaner W mgnieniu oka nadrobi te zalegle 27290479037254027930 komentarze.
1
@NeroTFP1 No i Jim Morrison! ;)
Zawsze mialem wrazenie, ze Krzysiek byl bardziej "bigbitowy" od Krajewskiego, ktoremu moim zdaniem bylo blizej do poezji spiewanej, ale moze to tylko takie wrazenie.
3
@Rastafarnianin Swietny obraz, a facet wyglada troche jak dr House :)
1
@NeroTFP1 Ja jeszcze bardzo lubie "Wrocmy na jeziora"
1
@Thoms94 Super, jestem bardzo ciekaw!
3
@Ojciec5tkidzieci Odpadam przy takich nagraniach i nawet nie wlaczam... Trauma dla policjanta, ale ciekawe jaki byl caly przebieg tego zdarzenia.
0
@Thoms94 Taktyczny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Comentateiro Wychodzi z niego najgorszy element.
2
@Faro Cisza i spokoj.
1
@Kapitan9 Bylem jego wielkim fanem za czasow gry w Lipsku, ale kontuzja mocno wyhamowala jego rozwoj. W kazdym razie jesli mialby przyjsc na wypozyczenie na jakichs przyzwoitych warunkach (w co osobiscie akurat nie wierze) to moglby sie przydac.
0
@Cule2013 Gdzie wady?
1
@Sccaner Patrzac na jego wczesniejsze zachowania to moim zdaniem Dembele.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ktos tam nizej sie emocjonowal gra Wrighta, wiec skojarzylem watki.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Serio jest zawodnik w darcie, ktory sie nazywa Bounty? Niezle.
1
@Luciano99 Jak mozgowe to spoko, z korzyscia dla calej spolecznosci.
10
@pozor Jakby twarza kanalu byl Ziobro to by zrobili 2 razy tyle.
9
@okiemtypera_lucaxx95 Miliony nie pozegnaly starego roku pokazem fajerwerkow.
A mogli siedziec na LR i marudzic na tych, ktorzy nie lubia fajerwerkow.
7
Wszystkiego dobrego
1
@macio_944 Ja dzisiaj juz zamowilem sobie sushi na jutro, bedzie na spokojnie z rodzinka w domu. Mam nadzieje, ze pojda w miare szybko spac to sobie odpale FMa przy drineczku i dokoncze sezon moim York City - wlasnie zapewnilem sobie tytul na 2 kolejki przed koncem, jestem w grze w LM (1/2) i w Pucharze Anglii (final) :)