0

Forlan wybrany najlepszym zawodnikiem

0

CAMPEOOONES, CAMPEOOONES, OLE OLE OLEEEE!

0

rivaldo89

To ciekawe, bo Villa już został oficjalnie zaprezentowany jak gracz Barcelony, ZNAWCO

0

2:0 dla Hiszpanii

0



Na dobrą sprawę taki z niego niemiec jak ze mnie Urugwajczyk ;D

0

Szkoda Urugwaju, naprawdę niewiele zabrakło do szczęścia> Swoją drogą ciekawe czemu nie ma już głosów w stylu "Ozil do Barcelony" ?

0

No to teraz szybko do buka ;D

0

piwo11

Najadłeś się szaleju?

0

Oprócz gry "Naszych" podobała mi się gra X. Alonso i Sergio R. Chłopaki zagrali kawał dobrego spotkania, oby tak samo było w finale!

0

Smutek

Tak, jest przyznawana nagroda za najlepszego młodego zawodnika MŚ ale myślę, że zgarnie ją (niestety) Mueller

0

misiek112 :D

0

Smutek

Ja nie Pyrzo, żeby nie docenić klasy zawodnika :D

0

Smutek

Tu jestem, Busquets zagrał dobry mecz, podobała mi się jego gra w TYM meczu, oby grał tak zawsze to będzie dobrze

0

Rivaldo89, Tkoczu 1899

Dzięki bardzo, szacun dla Ramosa, że po całym meczu miał jeszcze tyle woli walki, że biegł do tej piłki

0

drutwnodze

Odnoszę wrażenie, że ten drut masz gdzie indziej...

0

Pytanie do wszystkich: kto był tym zawodnikiem Hiszpanii który w ostatniej akcji uratował piłkę przed wyjściem na aut?

Coś niesamowitego, mistrzostwo jest tak blisko, chyba z wrażenia nie zasnę w nocy, w tym dniu przytuliłbym nawet kibica Realu :D LA GRANDE FURIA ROJA!

0

kurna i znowu Pyrzo z tymi swoimi antyIbrahimoviciową krucjatą...

Niedługo strach będzie lodówkę otworzyć...

0

rafalt1991

Po co Nam środkowy obrońca, skoro mamy Maqrqueza, Milito, Pique i Puyola? A oprócz tego w ostateczności Abidal może zagrać na środku...

0

Jin Sensei

Jest dokładnie tak jak piszesz, niepotrzebny nam Robinho skoro mamy Pedro i Jeffrena, a prócz tego na skrzydle może grać Villa

0

No i gitara!

0

killer19961996

Skąd takie dokładne informacje masz? :>

0

Brawo Hiszpania, ciężki mecz, ale w ostatecznym rozrachunku wygrana. Podobała mi się gra Villi, aktywny cały czas, walczył o każdą piłkę, Iniesta w świetnej formie, co do graczy Realu to najbardziej podobała mi się gra Ramosa, teraz czas skopać tyłek niemcom, chociaż łatwo nie będzie i oby Torres nie grał, bo jak na razie zbyt wiele nie pokazał

0

Lucjanek

Ale wymieniłeś mnie w grupie osób, do których pisałeś więc uznałem za stosowne "obronić się" ;)

0

Tak, bo Wenger na pewno się zgodzi

0

To najlepszy DM na świecie.

Lucjanek

pokaż mi w którym momencie pojechałem po Guardioli. Napisałem tylko, że kpiną jest oddanie takiego zawodnika za marne 24 mln E

0

Zaraz napiszę, tylko poszukam znaczka pocztowego

0

IceMan

Nie wydaje Ci się, że to jest jedna wielka KPINA oddawać za półdarmo najlepszego DMa na świecie?

0

edit by mod

0

Smutek

Mogę Ci wymienić tuzin zawodników którzy są lepsi od Busquetsa na tych mistrzostwach

0

Smutek

Busquets jednym z najlepszych zawodników mundialu? To który mundial Ty oglądasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?