JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znając Guardiolę, Thiago zapewne będzie grzał ławę, niestety
0
Niech se kupią lepiej Henriqueza
0
34 mln to mogą sobie wsadzić...
0
idealnie
0
Pique nieche najpierw zainkasuje żółtą kartkę, żeby zdążył się "wykartkować" przed Gran Derbi
0
Llorente i Afellay
0
Szkoda go, bo jak to mówią:
" Z g***a bata nie ukręcisz"
0
Nolito nie jest uprawniony do gry w LM
0
Jak będzie chciał siedzieć 80% sezonu na ławie to czemu nie...
0
Dopiero co wyleczył tak długą kontuzję i już go chcą oddać? Mało eleganckie (już pomijam "mizerię" jeśli chodzi o liczbę obrońców)
0
co za idiotyzm...
0
Patryk
przeczytaj ze zrozumieniem, to zobaczysz ile minut grał w tym sezonie i będzie to o wiele więcej niż się spodziewałeś
0
no i Challenger wyłożył wszystko jak na tacy, śmiać mi się chciało kiedy co poniektórzy pisali, że Bojan gra mało w tym sezonie, skoro jest jednym z zawodników, którzy spędzili najwięcej czasu na boisku
0
Ibra już nie wróci, po jego negatywnych wypowiedziach dot. Barcelony mało prawdopodobne by wrócił...a szkoda
0
Jak najbardziej! Pozbyć się go i sprowadzić Keirrisona w jego miejsce :)
0
Dobry piłkarz, przydałby się
0
Pokazał w meczu z Ceutą i jak i w każdym meczu w tym sezonie jaki jest świetny
0
Duże osłabienie dla Sevilli, trzeba to wykorzystać i wygrać
0
Barty
W Ibrę też jakoś nikt nie wierzył, więc dlaczego miałbym wierzyć w Bojana, tym bardziej, że nie daje mi powodów do wiary w niego?
0
Mnie obrona jakoś specjalnie nie zachwyciła, sporo niepotrzebnych strat, gdybym miał wyróżnić jakiegoś zawodnika, to byłby to Maxwell
0
Nareszcie koniec
0
szkoda tylko, że Bojan nie potrafi strzelić bramki w sytuacji sam na sam
0
samo dośrodkowanie "intrygujące" xD
0
baddorf dzięki za link :D
0
baddorf
Ciesz się, że nie oglądasz na Al Jazzira tak jak ja :p
0
Bez przesady, Keita nie gra tak tragicznie, jak na takie eksperymentalne ustawienie całkiem dobry mecz
0
MessiandAndres
Wyślę Ci smsa :)
0
Bojan ewidentnie pokazuje, jak bardzo zatrzymał się w rozwoju, ten człowiek nic nie gra
0
Madrid 4 ever
polecam wikipedię, hasło: IRONIA
0
Bojan...