0

Znając Guardiolę, Thiago zapewne będzie grzał ławę, niestety

0

Niech se kupią lepiej Henriqueza

0

34 mln to mogą sobie wsadzić...

0

idealnie

0

Pique nieche najpierw zainkasuje żółtą kartkę, żeby zdążył się "wykartkować" przed Gran Derbi

0

Llorente i Afellay

0

Szkoda go, bo jak to mówią:

" Z g***a bata nie ukręcisz"

0

Nolito nie jest uprawniony do gry w LM

0

Jak będzie chciał siedzieć 80% sezonu na ławie to czemu nie...

0

Dopiero co wyleczył tak długą kontuzję i już go chcą oddać? Mało eleganckie (już pomijam "mizerię" jeśli chodzi o liczbę obrońców)

0

co za idiotyzm...

0

Patryk

przeczytaj ze zrozumieniem, to zobaczysz ile minut grał w tym sezonie i będzie to o wiele więcej niż się spodziewałeś

0

no i Challenger wyłożył wszystko jak na tacy, śmiać mi się chciało kiedy co poniektórzy pisali, że Bojan gra mało w tym sezonie, skoro jest jednym z zawodników, którzy spędzili najwięcej czasu na boisku

0

Ibra już nie wróci, po jego negatywnych wypowiedziach dot. Barcelony mało prawdopodobne by wrócił...a szkoda

0

Jak najbardziej! Pozbyć się go i sprowadzić Keirrisona w jego miejsce :)

0

Dobry piłkarz, przydałby się

0

Pokazał w meczu z Ceutą i jak i w każdym meczu w tym sezonie jaki jest świetny

0

Duże osłabienie dla Sevilli, trzeba to wykorzystać i wygrać

0

Barty

W Ibrę też jakoś nikt nie wierzył, więc dlaczego miałbym wierzyć w Bojana, tym bardziej, że nie daje mi powodów do wiary w niego?

0

Mnie obrona jakoś specjalnie nie zachwyciła, sporo niepotrzebnych strat, gdybym miał wyróżnić jakiegoś zawodnika, to byłby to Maxwell

0

Nareszcie koniec

0

szkoda tylko, że Bojan nie potrafi strzelić bramki w sytuacji sam na sam

0

samo dośrodkowanie "intrygujące" xD

0

baddorf dzięki za link :D

0

baddorf

Ciesz się, że nie oglądasz na Al Jazzira tak jak ja :p

0

Bez przesady, Keita nie gra tak tragicznie, jak na takie eksperymentalne ustawienie całkiem dobry mecz

0

MessiandAndres

Wyślę Ci smsa :)

0

Bojan ewidentnie pokazuje, jak bardzo zatrzymał się w rozwoju, ten człowiek nic nie gra

0

Madrid 4 ever

polecam wikipedię, hasło: IRONIA

0

Bojan...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?