JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
9 dla Alvesa to trochę za dużo, zwłaszcza patrząc przez pryzmat niewykorzystanej 1000% okazji
0
siemper!
Jak to nie będziemy musieli? Przecież klub ma takie ogroooomne długi i potrzeba na gwałt pieniędzy
0
A ja nie potrafię zrozumieć ścieżki myślowej ludzi, którzy piszą 'AndreAs', tak jakby Iniesta był jakimś austriackim bubkiem...
0
Zaraz, zaraz, przecież klub ma olbrzymie długi, sprzedajmy go, przecież to wspaniały sposób żeby je zmniejszyć, bo w końcu pieniądze są najważniejsze, czyż nie?
0
Daję 140
0
Najważniejsze żebym zdążył kupić tegoroczną koszulkę przed końcem sezonu
0
wpompowując tyle pieniędzy na pewno nie robią tego bezinteresownie i nie zdziwie się jeśli jakiś petroarab znajdzie się w zarządzie Barcelony
0
Wszędzie tylko kasa, kasa, kasa... Kiedyś to było nie do pomyślenia, ale narobili długów, to teraz muszą się ratować w idiotyczny sposób, a tradycja schodzi na boczny tor.
0
Jeśli ten transfer dojdzie do skutku, to można mówić o schyłku jego kariery, tak jak niegdyś w przypadku Denilsona
0
Dzięki :)
0
Piotr
Podaj linka jeśli możesz
Niesamowicie są podobni do siebie
0
Nie powinno go być, bo co? Bo strzelił tylko niecałe 50 goli w ciągu CAŁEGO sezonu, a nie udało mu się to podczas trwającego miesiąc turnieju, będąc w drużynie prowadzonej przez totalnego trenerskiego nowicjusza? Litości...
0
Teraz to wszyscy piszą jaki to ich idol, a kiedy była ta "afera" z zagraniem ręką to połowa z Was chciała go na stosie spalić
0
Ciekawa opcja, atak Villa Messi Pedro/Tevez, tylko ciekawe jakiego kontraktu by oczekiwał
0
Spektakl? Chyba teatralny.
0
Zgadzam się z Bykunem, tradycja to tradycja, skoro do tej pory radzono sobie bez reklam to po ch** teraz ten pomysł?
0
NIE!
0
Ja myślę, że on to powiedział z ironią, zresztą jak dla mnie tak Iniesta, jak i Sneijder nie powinni dostać Złotej Piłki (jak wiadomo Holender na pewno jej nie dostanie)
0
sesseri
Może dlatego, że strzelił 47 goli, i został najlepszym strzelcem w Europie dorzucając do tego kilkanaście asyst?
0
ja powiem że Iniesty nie powinno być w trójce, zresztą Sneijdera też nie, powinien być Forlan
0
To powiedz pan, panie Moratti, co się dzieje ze Sneijderem od początku października, hę?
0
notabene Raul ostatnio zaliczył hat-tricka
0
Nolito nie jest uprawniony do gry w CL
0
wojtalafci
Synku, powiem tak: 4 gole Messiego z Arsenalem w zeszłym sezonie i obaliłem Twoje wszystkie śmiesznostki
0
Xavi albo Messi, Iniesta pauzował przez kontuzję i jeszcze wszystko przed nim
0
Challenger, mógłbyś książki pisać, piękny artykuł, nic tylko druknąć i czytać przed snem :)
0
Maaaatko, możecie skończyć te do niczego nieprowadzące kłótnie? Gdzie się nie wejdzie, to wszędzie to samo. I tak Madridista nigdy nie przyzna racji Barceloniście i vice versa, więc po co ten spam? Czy tak trudno pisać na temat, nie reagując na prymitywne zaczepki?
Dobry mecz, aczkolwiek pierwsza połowa, a zwłaszcza jej początek to była gra błędów naszego bloku defensywnego i mieliśmy dużo szczęścia, że nie straciliśmy bramki. Druga połowa to już kontrola i bez większych wpadek, cieszy dyspozycja Villi pomimo, że nie strzelił żadnej bramki, był aktywny. Teraz czas na Rubin
0
Mata nieźle grał w zeszłym sezonie, ale teraz jakoś przygasł
0
Mówisz o Banedze?
Co do meczu Valencii: do momentu niesłusznej kartki dla Albeldy Valencia się dobrze broniła, ale później oczywiście sędzia musiał wtrącić swoje 3 grosze...
0
Pewnie Eto'o dostanie