0

samo dośrodkowanie "intrygujące" xD

0

baddorf dzięki za link :D

0

baddorf

Ciesz się, że nie oglądasz na Al Jazzira tak jak ja :p

0

Bez przesady, Keita nie gra tak tragicznie, jak na takie eksperymentalne ustawienie całkiem dobry mecz

0

MessiandAndres

Wyślę Ci smsa :)

0

Bojan ewidentnie pokazuje, jak bardzo zatrzymał się w rozwoju, ten człowiek nic nie gra

0

Madrid 4 ever

polecam wikipedię, hasło: IRONIA

0

Bojan...

0

Pedro!

0

za to teraz Bojan nie potrafił z pierwszej piłki odegrać do Keity a stał obok niego niemalże

0

z lekkością też umiem kopnąć piłkę 3 metry do przodu, nie dopatrywałbym się tu geniuszu Bojana, tylko Maxwela

0

oo Bojan, no to znowu nie będzie bramki...

0

Haha real wtopił, czyżby powtórka z Alcorcon? :D

0

Xavi

0

Porównanie Keity do domestosa trochę mało subtelne

0

Bergkamp przez jedno "g" ;)

0

Mając do wyboru Keirrisona i Bojana zdecydowanie wybieram tego pierwszego

0

Prawda jest taka, że Baros ma rację: Villa gra narazie poniżej swojego optymalnego poziomu, zobaczymy jak będzie później

0

ewidentny błąd bramkarza, wpuscić gola z takiego kąta

0

swoją drogą każdy faul w piłce nożnej jest zaprzeczeniem zasady fair play...

0

Po co jedzie jak i tak pewnie znowu nie zagra...

0

Sajm-G, katallonczyk16

Obydwoma

Co do tematu, był czas kiedy nie przepadałem za Busquetsem, raził mnie jego sposób gry, długie przetrzymywanie piłki, jednak widać, że chłopak uczynił wielki postęp i wcale nie jest powiedziane, że będzie siedział na ławie kosztem Mache

0

lorenzo20

Pewnie, że słaby. Kto to widział żeby strzelać tylko 40 bramek w sezonie i zostać królem strzelców LM? No słabiak pierwszej klasy z tego Messiego

0

nelson

To by było piękne :D

0

messieo244

Dnem można nazwać Twój pomysł ustawienia Barcelony bez defensywnego pomocnika za to z cieniutkim Marinem w składzie

0

Bramki przyjdą jak Ty odejdziesz, panie Bojanie

0

Oto przykład, ile można zdziałać ciężką pracą, a nie tylko samym talentem, mam nadzieję, że już wkrótce Nolito zadomowi się na dobre w pierwszej drużynie Barcy

0

AL FCB

Zgadzam się, już prędzej Sneijder mógł dostać tą nagrodę

0

Najlepsze:

Keita

Najgorsze:

Messi i skuteczność Villi

0

soy17

Nie do końca się zgodzę z Twoją wypowiedzią, Drogba nie był nieznanym zawodnikiem z Afryki, miał za sobą udane występy w lidze francuskiej, najpierw w Guingamp, a później w Marsylii. Czasy, gdy Chelsea zaczęła święcić triumfy w PL, czy na arenie europejskiej zaczęły się z czasem przejęcia klubu przez Abramovicia, a Mourinho wydał SPORO pieniędzy na transfery i to dużo zupełnie chybionych jak np: Smertin, Sheva, Kezman, Huth, czy choćby ostatnio Zhirkov

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?