JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
samo dośrodkowanie "intrygujące" xD
0
baddorf dzięki za link :D
0
baddorf
Ciesz się, że nie oglądasz na Al Jazzira tak jak ja :p
0
Bez przesady, Keita nie gra tak tragicznie, jak na takie eksperymentalne ustawienie całkiem dobry mecz
0
MessiandAndres
Wyślę Ci smsa :)
0
Bojan ewidentnie pokazuje, jak bardzo zatrzymał się w rozwoju, ten człowiek nic nie gra
0
Madrid 4 ever
polecam wikipedię, hasło: IRONIA
0
Bojan...
0
Pedro!
0
za to teraz Bojan nie potrafił z pierwszej piłki odegrać do Keity a stał obok niego niemalże
0
z lekkością też umiem kopnąć piłkę 3 metry do przodu, nie dopatrywałbym się tu geniuszu Bojana, tylko Maxwela
0
oo Bojan, no to znowu nie będzie bramki...
0
Haha real wtopił, czyżby powtórka z Alcorcon? :D
0
Xavi
0
Porównanie Keity do domestosa trochę mało subtelne
0
Bergkamp przez jedno "g" ;)
0
Mając do wyboru Keirrisona i Bojana zdecydowanie wybieram tego pierwszego
0
Prawda jest taka, że Baros ma rację: Villa gra narazie poniżej swojego optymalnego poziomu, zobaczymy jak będzie później
0
ewidentny błąd bramkarza, wpuscić gola z takiego kąta
0
swoją drogą każdy faul w piłce nożnej jest zaprzeczeniem zasady fair play...
0
Po co jedzie jak i tak pewnie znowu nie zagra...
0
Sajm-G, katallonczyk16
Obydwoma
Co do tematu, był czas kiedy nie przepadałem za Busquetsem, raził mnie jego sposób gry, długie przetrzymywanie piłki, jednak widać, że chłopak uczynił wielki postęp i wcale nie jest powiedziane, że będzie siedział na ławie kosztem Mache
0
lorenzo20
Pewnie, że słaby. Kto to widział żeby strzelać tylko 40 bramek w sezonie i zostać królem strzelców LM? No słabiak pierwszej klasy z tego Messiego
0
nelson
To by było piękne :D
0
messieo244
Dnem można nazwać Twój pomysł ustawienia Barcelony bez defensywnego pomocnika za to z cieniutkim Marinem w składzie
0
Bramki przyjdą jak Ty odejdziesz, panie Bojanie
0
Oto przykład, ile można zdziałać ciężką pracą, a nie tylko samym talentem, mam nadzieję, że już wkrótce Nolito zadomowi się na dobre w pierwszej drużynie Barcy
0
AL FCB
Zgadzam się, już prędzej Sneijder mógł dostać tą nagrodę
0
Najlepsze:
Keita
Najgorsze:
Messi i skuteczność Villi
0
soy17
Nie do końca się zgodzę z Twoją wypowiedzią, Drogba nie był nieznanym zawodnikiem z Afryki, miał za sobą udane występy w lidze francuskiej, najpierw w Guingamp, a później w Marsylii. Czasy, gdy Chelsea zaczęła święcić triumfy w PL, czy na arenie europejskiej zaczęły się z czasem przejęcia klubu przez Abramovicia, a Mourinho wydał SPORO pieniędzy na transfery i to dużo zupełnie chybionych jak np: Smertin, Sheva, Kezman, Huth, czy choćby ostatnio Zhirkov