0

*jamjestjam

0

jamjestam

Z tymi asystami Ozila, że Ronnie takich nie miał to przywaliłeś jak łysy grzywą o kant okrągłego stołu, do tej pory sądziłem, że jesteś trzeźwo myślącym człowiekiem - myliłem się

0

Harry Redknapp

Też sobie zadaję to pytanie, myślę, że zagra Abidal, chociaż chciałbym bardzo żeby zagrał Adriano

0

przemuch

Wolę 0:2 z Allicante, niż 0:4 z Alcorcon

0

przemuch

1/8, Alcorcon, 6:2

Tyle w temacie

0

@ das boot

0

No bo to jego wina jest, że ma 170 cm wzrostu...

0

Adriano, moim skromnym zdaniem zasłużył na 8, zaliczył asystę i oddał kilka naprawdę groźnych strzałów, ponadto nie popełnił praktycznie żadnych błędów

0

*Nobla rzecz jasna

0

Real_Madrid

I co z tego? Co Ci po tym jak w poniedziałek przegracie? Może nawet dostać Noba, Oskara, Grammy i Złotą Telekamerę, tylko że jak przegracie to będzie g****o warte :)

0

Zobaczymy, kto się będzie topił w poniedziałek, cwaniaczku

0

kamilsiedem

Czy chodzi Ci o tego samego Higuaina, którego pod koniec sezonu każdy z Was chciał wywalić z drużyny (delikatnie mówiąc)? Niezła hipokryzja :)

0

Czy w każdym temacie musicie robić te śmieszne porównania? Już oczy bolą od tego. Co do Xaviego i XaBiego, to trochę nie do końca miarodajne porównanie, bo przecież Alonso ma więcej zadań defensywnych, a Hernandez ofensywnych, już lepiej byłoby porównać Alonso z Busquetsem, a Xaviego, nie wiem z kim

0

Obydwaj to znakomici obrońcy jednak mimo statystyk, dla mnie minimalnie lepszy Puyol

0

katallonczyk16

Ośmieszyłeś się swoim postem, niestety

0

Oby to był ten pierwszy raz!

0

właśnie o takich "kibicach" jak zetek pisałem

0

Malcolm_18

Czytałeś mojego posta? To pokaż, gdzie go obraziłem, czekam

0

Fudzi1993

Nie twierdzę, że wszystkie wypowiedzi kibiców Barcy są właściwe, wielu należałoby dać bana, jednak kiedy przeglądam od czasu do czasu Waszą stronę, i co drugi komentarz jest w stylu: "farsa to psy" albo "Messi to ciota", to jednak odnoszę wrażenie, że u Was jest więcej kibiców, którzy nie do końca wiedzą, co piszą, a szkoda

0

No tak, bo dużo dzisiaj kibiców Realu u Nas

0

Malcolm_18

1. Pokaż, gdzie go obraziłem i zwyzywałem (słoma mu z butów wychodzi to jedynie porównanie do Casillasa i Ramosa)

2. Zastosowałeś za mało wykrzykników

0

Fudzi1993

A ja mam "bekę" z dzieci, które siedzą na stronie Barcy, bo zżera je strach, że za tydzień, w poniedziałek wieczorem będą płakać mamusi w spódnicę, że Real dostał bęcki. Lepiej idź sprawdź, czy masz tornister na jutro spakowany, bo Twoje wypowiedzi nie zawierają nic, co mógłbym uznać za wartościowe.

0

kochambarcefcb

Ban dla tego chłopca

0

Tak Ronaldo, Ty masz najwięcej do powiedzenia jeśli chodzi o Gran Derbi...

Koleś, który jeszcze nigdy nie strzelił gola Barcie. To tylko świadczy o słabości jego charakteru, jeśli decyduje się na taką prymitywną wypowiedź, słoma z butów wyłazi, do pięt nie dorasta Casillasowi, czy Ramosowi.

Będzie z 3:0, dwie bramki Messiego i jedna Villi

0

Niezła rzeźnia, obstawiam 6:0 na koniec, mam nadzieję, że Villa strzeli, i dobrze by było gdyby teraz po przerwie Thiago wszedł

0

Jak Pique zagra to będzie pozamiatane... a znając Pepa to zagra

0

70 mln? Chyba rubli białoruskich

0

YES YES YES!

0

Oglądając tą świetną kompilację zdałem sobie sprawę, iż dla mnie Ronaldinho był najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej

0

Literówka: zamiast "Cuetą" powinno być "Ceutą":)

I tak Messi zdobędzie Pichichi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?