JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*jamjestjam
0
jamjestam
Z tymi asystami Ozila, że Ronnie takich nie miał to przywaliłeś jak łysy grzywą o kant okrągłego stołu, do tej pory sądziłem, że jesteś trzeźwo myślącym człowiekiem - myliłem się
0
Harry Redknapp
Też sobie zadaję to pytanie, myślę, że zagra Abidal, chociaż chciałbym bardzo żeby zagrał Adriano
0
przemuch
Wolę 0:2 z Allicante, niż 0:4 z Alcorcon
0
przemuch
1/8, Alcorcon, 6:2
Tyle w temacie
0
@ das boot
0
No bo to jego wina jest, że ma 170 cm wzrostu...
0
Adriano, moim skromnym zdaniem zasłużył na 8, zaliczył asystę i oddał kilka naprawdę groźnych strzałów, ponadto nie popełnił praktycznie żadnych błędów
0
*Nobla rzecz jasna
0
Real_Madrid
I co z tego? Co Ci po tym jak w poniedziałek przegracie? Może nawet dostać Noba, Oskara, Grammy i Złotą Telekamerę, tylko że jak przegracie to będzie g****o warte :)
0
Zobaczymy, kto się będzie topił w poniedziałek, cwaniaczku
0
kamilsiedem
Czy chodzi Ci o tego samego Higuaina, którego pod koniec sezonu każdy z Was chciał wywalić z drużyny (delikatnie mówiąc)? Niezła hipokryzja :)
0
Czy w każdym temacie musicie robić te śmieszne porównania? Już oczy bolą od tego. Co do Xaviego i XaBiego, to trochę nie do końca miarodajne porównanie, bo przecież Alonso ma więcej zadań defensywnych, a Hernandez ofensywnych, już lepiej byłoby porównać Alonso z Busquetsem, a Xaviego, nie wiem z kim
0
Obydwaj to znakomici obrońcy jednak mimo statystyk, dla mnie minimalnie lepszy Puyol
0
katallonczyk16
Ośmieszyłeś się swoim postem, niestety
0
Oby to był ten pierwszy raz!
0
właśnie o takich "kibicach" jak zetek pisałem
0
Malcolm_18
Czytałeś mojego posta? To pokaż, gdzie go obraziłem, czekam
0
Fudzi1993
Nie twierdzę, że wszystkie wypowiedzi kibiców Barcy są właściwe, wielu należałoby dać bana, jednak kiedy przeglądam od czasu do czasu Waszą stronę, i co drugi komentarz jest w stylu: "farsa to psy" albo "Messi to ciota", to jednak odnoszę wrażenie, że u Was jest więcej kibiców, którzy nie do końca wiedzą, co piszą, a szkoda
0
No tak, bo dużo dzisiaj kibiców Realu u Nas
0
Malcolm_18
1. Pokaż, gdzie go obraziłem i zwyzywałem (słoma mu z butów wychodzi to jedynie porównanie do Casillasa i Ramosa)
2. Zastosowałeś za mało wykrzykników
0
Fudzi1993
A ja mam "bekę" z dzieci, które siedzą na stronie Barcy, bo zżera je strach, że za tydzień, w poniedziałek wieczorem będą płakać mamusi w spódnicę, że Real dostał bęcki. Lepiej idź sprawdź, czy masz tornister na jutro spakowany, bo Twoje wypowiedzi nie zawierają nic, co mógłbym uznać za wartościowe.
0
kochambarcefcb
Ban dla tego chłopca
0
Tak Ronaldo, Ty masz najwięcej do powiedzenia jeśli chodzi o Gran Derbi...
Koleś, który jeszcze nigdy nie strzelił gola Barcie. To tylko świadczy o słabości jego charakteru, jeśli decyduje się na taką prymitywną wypowiedź, słoma z butów wyłazi, do pięt nie dorasta Casillasowi, czy Ramosowi.
Będzie z 3:0, dwie bramki Messiego i jedna Villi
0
Niezła rzeźnia, obstawiam 6:0 na koniec, mam nadzieję, że Villa strzeli, i dobrze by było gdyby teraz po przerwie Thiago wszedł
0
Jak Pique zagra to będzie pozamiatane... a znając Pepa to zagra
0
70 mln? Chyba rubli białoruskich
0
YES YES YES!
0
Oglądając tą świetną kompilację zdałem sobie sprawę, iż dla mnie Ronaldinho był najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej
0
Literówka: zamiast "Cuetą" powinno być "Ceutą":)
I tak Messi zdobędzie Pichichi