0

Raddick25 tak się napinał, a jego ukochany Man Utd do przerwy dostaje z West Hamem 2:0 :)

0

Sneijder od października nie istnieje, więc myślę, że złota piłka dla Xaviego, Iniesty lub Messiego, chciałbym żeby Xavi ją dostał, zasłużył najbardziej z tej trójki

0

I tak, przed rewanżem na bernabeu znowu będą tak samo pyskować, nie zmienisz tego, ale przynajmniej można się z nich pośmiać :D

0

imonkey

Tamten Real też był dobry, trzeba obiektywnie przyznać: Roberto Carlos, Ronaldo (ten prawdziwy), Zidane, to byli naprawdę doskonali piłkarze

0

Sądząc po wypowiedziach niektórych "kibiców" na rm.pl nie wszyscy potrafią to przyjąć na "klatę", tudzież z "dumnie podniesioną głową"

0

dobry żart z tym zawieszeniem

0

raddick

jeśli wymagasz od kogoś szacunku, to zacznij najpierw od siebie

0

jeśli nie działa, to usuń spację

0



od 1:10 minuty :)

0

Titititi titititi titititi HENRY! Pamiętasz? ;)

0

Czas na bana

0

marco

Już nie bądź taki, przybij piątkę :D

0

Przede wszystkim widać było niesamowitą motywację, chęć zwycięstwa, każdy gryzł przysłowiową trawę i to było piękne

0

marco

Co do spalonego, to przyznam, że minimalny był, ale ta sytuacja z Ronaldo, to różnie może być interpretowana

0

nielubiebarcy

Ciesz się, że tylko Ramos wyleciał z boiska, bo Carvalho powinien dostać czerwoną za rękę, a dostał tylko żółtą

0

A czy ja napisałem, że to nie było celowe? Każdy trener postąpiłby dokładnie tak samo, a nikt nie kazał Ronaldo popychać Guardioli

0

No wybaczcie, czy Guardiola jest chłopcem do podawania piłek? Normalna sytuacja, że chciał zyskać parę sekund dla swoich zawodników? A może miał jeszcze przyklęknąć i rzec: proszę, Najjaśniejszy Cristiano, niech Ci ta kula lekką będzie?...

0

Kosmiczna gra, brak słów, miałem wrażenie jakby wczoraj był 24 grudnia.

@durshlack

Respekt.

0

KingLeonidas

Dokładnie tego samego się obawiałem, oby do tego nie doszło

0

Najgorsze?

Buractwo zawodników Realu, kompletny brak klasy

0

Na Św Marcina jest taki pub sportowy ale nie pamiętam nazwy, tam na pewno będzie, wklep w googlach Św. Marcin+pub sportowy i Ci wyskoczy ;)

0

morm

Hahaha, dobre te powody :D

0

Zawsze możesz spróbować w jakimś pubie obejrzeć ;)

0

Te "gnomy" rozwaliły wasz klubik w 3 ostatnich Gran Derbi, gdzie wtedy byłeś mistrzu?

0

phoenixx

Chyba pomyliłeś Messiego z Cristiano R.

0

Evra jest lewonożny, Bale zresztą też, jak Alves odejdzie to będzie nie za ciekawie, bo Srna to jednak nie ta sama klasa

0

Tak, tak, tak! To by było coś pięknego!

0

Proszę o dawanie banów za wstawianie tych bezsensownych porównań w każdym temacie, człowiek chce przeczytać normalne posty, a połowa to śmieszne zestawienia, z którch jedne jest głupsze od drugiego

0

Kolego, jeśli chcesz to wejdę teraz na Waszą stronę i w ciągu 5 minut znajdę tuzin wyzwisk po adresem Barcy

0

*jamjestjam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?