JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raddick25 tak się napinał, a jego ukochany Man Utd do przerwy dostaje z West Hamem 2:0 :)
0
Sneijder od października nie istnieje, więc myślę, że złota piłka dla Xaviego, Iniesty lub Messiego, chciałbym żeby Xavi ją dostał, zasłużył najbardziej z tej trójki
0
I tak, przed rewanżem na bernabeu znowu będą tak samo pyskować, nie zmienisz tego, ale przynajmniej można się z nich pośmiać :D
0
imonkey
Tamten Real też był dobry, trzeba obiektywnie przyznać: Roberto Carlos, Ronaldo (ten prawdziwy), Zidane, to byli naprawdę doskonali piłkarze
0
Sądząc po wypowiedziach niektórych "kibiców" na rm.pl nie wszyscy potrafią to przyjąć na "klatę", tudzież z "dumnie podniesioną głową"
0
dobry żart z tym zawieszeniem
0
raddick
jeśli wymagasz od kogoś szacunku, to zacznij najpierw od siebie
0
jeśli nie działa, to usuń spację
0
od 1:10 minuty :)
0
Titititi titititi titititi HENRY! Pamiętasz? ;)
0
Czas na bana
0
marco
Już nie bądź taki, przybij piątkę :D
0
Przede wszystkim widać było niesamowitą motywację, chęć zwycięstwa, każdy gryzł przysłowiową trawę i to było piękne
0
marco
Co do spalonego, to przyznam, że minimalny był, ale ta sytuacja z Ronaldo, to różnie może być interpretowana
0
nielubiebarcy
Ciesz się, że tylko Ramos wyleciał z boiska, bo Carvalho powinien dostać czerwoną za rękę, a dostał tylko żółtą
0
A czy ja napisałem, że to nie było celowe? Każdy trener postąpiłby dokładnie tak samo, a nikt nie kazał Ronaldo popychać Guardioli
0
No wybaczcie, czy Guardiola jest chłopcem do podawania piłek? Normalna sytuacja, że chciał zyskać parę sekund dla swoich zawodników? A może miał jeszcze przyklęknąć i rzec: proszę, Najjaśniejszy Cristiano, niech Ci ta kula lekką będzie?...
0
Kosmiczna gra, brak słów, miałem wrażenie jakby wczoraj był 24 grudnia.
@durshlack
Respekt.
0
KingLeonidas
Dokładnie tego samego się obawiałem, oby do tego nie doszło
0
Najgorsze?
Buractwo zawodników Realu, kompletny brak klasy
0
Na Św Marcina jest taki pub sportowy ale nie pamiętam nazwy, tam na pewno będzie, wklep w googlach Św. Marcin+pub sportowy i Ci wyskoczy ;)
0
morm
Hahaha, dobre te powody :D
0
Zawsze możesz spróbować w jakimś pubie obejrzeć ;)
0
Te "gnomy" rozwaliły wasz klubik w 3 ostatnich Gran Derbi, gdzie wtedy byłeś mistrzu?
0
phoenixx
Chyba pomyliłeś Messiego z Cristiano R.
0
Evra jest lewonożny, Bale zresztą też, jak Alves odejdzie to będzie nie za ciekawie, bo Srna to jednak nie ta sama klasa
0
Tak, tak, tak! To by było coś pięknego!
0
Proszę o dawanie banów za wstawianie tych bezsensownych porównań w każdym temacie, człowiek chce przeczytać normalne posty, a połowa to śmieszne zestawienia, z którch jedne jest głupsze od drugiego
0
Kolego, jeśli chcesz to wejdę teraz na Waszą stronę i w ciągu 5 minut znajdę tuzin wyzwisk po adresem Barcy
0
*jamjestjam