0

gunnersfan

50 milionów? za co? 30 mln to absolutne maximum w tym momencie, tym bardziej, że kontrakt się kończy.

0

Patrząc na komentarze dr zygi nie wiem czy śmiać się, czy płakać?

0

prawda jest taka, że nawet prowokacje na onecie są bardziej logiczne od Twojego pełnego frustracji bełkotu.

0

Najtrafniejszym komentarzem tej sytuacji są słowa Stanisława Lema: "Dopóki nie odkryłem internetu, nie myślałem, że na świecie jest tylu idiotów"

(nie jestem pewien czy dokładnie tak brzmiał cytat, jednak przesłanie na pewno było bardzo zbliżone).

0

Czy ktoś wreszcie zbanuje tego śmiesznego człowieczka?

0

Fanblaugrana

Gdybyś uważniej czytał komentarze, znalazłbyś tam wytłumaczenie nicku Rassa, zamiast idiotycznie go obrażać.

0

WhiteAmerica

Ale wiesz, on jest Socio, więc jest lepszy ode mnie, Ciebie, czy Rass White Nigga...

0

dr. zygi

Gdzie można kupić towar który brałeś?

0

jak dla mnie onet= fakt, i wszystko jasne.

0

Spoko, jak dla mnie nick użytkownika to TROCHĘ za mało, żeby go oceniać ;)

0

Przyczepiliście się jego nicku, a pisze mądrzej niż wy wszyscy razem wzięci...

0

Arsenal skończył się w momencie odejścia Henrego i tyle w temacie.

0

Moyart

Mnie też to się nie podoba, ale nie rozumiem dlaczego w 3/4 komentarzy lecą bluzgi...

0

Ale spiny idą... To, że Arsenal jest zainteresowany to nic jeszcze nie znaczy, więc uspokójcie się.

0

Catalu&

Taa, Cesc wysłał Ci smsa, że przechodzi do Barcy i kazał nikomu nie mówić...

0

Ludzie, nie mogę zrozumieć po co wypisujecie ten durne składy? Czym się kierujecie pisząc te bzdury?

"Przy prowadzeniu nawet 3 bramkami może wejść pod koniec Keita czy Maxwell, ale Pep ani myśli się cofać - prędzej pachnie kolejnymi golami dla Barçy."

Tu bym się nie zgodził, niejednokrotnie w tym sezonie bywało tak, że do przerwy prowadziliśmy i od ~60 minuty zupełnie odpuszczaliśmy.

0

redondo

Wyobrażasz sobie finał CL z Manchesterem bez Masche/Busquetsa?

Bo ja nie.

0

karpik

Tak to już jest, nic z tym nie zrobisz niestety.

0

cules0202

Taa, to ciekawe kto zagra defensywnego pomocnika?

Pomyśl trochę.

0

Karpik

Chyba logiczne, że większość interesuje drużyna piłkarska, bo to głównie jej poświęcona jest ta strona, czyż nie?

0

Bardzo ciekawa opcja

0

Żadnego Fabregasa. Jest Xavi i Thiago.

0

Ech, słaba ta Brazylia (oprócz obrony). Gdzie te czasy, Ronaldo Rivaldo, Ronaldinho, czy Roberto Carlos, to była paka...

0

Oby to był Sanchez, pozostałym dziękuję.

0

Ludzie, jak kradnie? Czy to znaczy, że zawodnicy nie mają mózgów? To oni decydują, a nie Wenger, opanujcie się!

0

szymonst

Co to za akcja z Messim w Rosario?

0

Taką samą plotką może być, że kupił dom w Madrycie, poza tym nikt tu się nie spina.

0

30mln + Bojan, idealna transakcja.

0

no ale najważniejsze, że umie robić słitaśne znaczki: ^.=

0

Nie rozpoczolem, mogłem co najwyżej rozpocząć. Co do bramki Higuaina każdy Ci powie, że słusznie jej nie uznano, a co do faulu na Alvesie, tak jak było powiedziane, że gdyby Dani nie cofnął nogi, miałby ją złamaną, proste jak budowa cepa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?