O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi
  • Ulubione zespoły Zawisza Bydgoszcz, FC.Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3316
  • Liczba komentarzy 499
  • Polecenia 212

Komentarze

3

Moim zdaniem dwa kluczowe aspekty ,które rzuciły się w oczy podczas klasyku:
- problem mentalny drużyny (problem fizyczny?)
- błędnie przeprowadzone zmiany i taktyka w trakcie drugiej połowy.
Po golu na 1:0 przypominam sobie sytuację, w której Messi miał na sobie z piłką 5 zawodników Los Blancos przy czym nasz zespół tylko się przesuwał w stronę piłki- nie atakował jej bezpośrednio bądź wychodził na otwarta przestrzeń do podania . Kolejną kwestia jest brak naturalnej boiskowej złości, chyba tylko Vidal miał nadto ambicji.
- przy kartce dla Carvahala można było przesunąć Braithwaite na środek ataku, zrobić zmianę za De Jonga i obniżyć pozycję Messiego jako pół prawnego skrzydłowego + Vidal nadzorujący środek pola (szczególnie prawą stronę Semedo). Myślę, że takie rozwiązanie dałoby możliwość prostopadłych piłek do Duńczyka oraz większa stabilizację w pomocy, a co najważniejsze możliwość osłabienia rywala grając jego lewym skrzydłem..

0

@czarnatom taki zestaw pomocników Trener miał do wyboru od pierwszej kolejki, więc czego oczekujesz? Musi wybierać z zawodników których posiada.. to nie fifa ..

1

Bagatela myślę, że nie samo podejście zawodników znacząco obniżyło poziom ówczesnej Barcelony, ba! Mamy najlepszą kadrę od lat.. Wpływ na wyniki, kolejny paradoks które bądź co bądź dają nadal większe (więcej, mniej) mniejsze tytuły ma wiele czynników. Moim zdaniem w głównej mierze struktura niezmienności stylu, to w pewnym sensie skomplikowany proces, gdyż wyznajemy posiadanie piłki, grę z pierwszej piłki czy ofensywny styl gry (4-3-3, 3-4-3) jako fundament. Patrząc z perspektywy czasu styl 4-4-2 miał pozytywny wpływ na jakość gry, wyważenie między atakiem i obroną. Nie wiem czy też zauważcie fakt, że teraz w czasie rozgrywania spotkań mamy 5 zawodników w jednej linii ataku czekając na prostopadłe podanie, a 2-3 od rozgrywania, ponadto pressing jest mało dynamiczny, kolejny fakt to dublowanie pozycji zawodników. Największym plusem całej struktury zmian jest umiarkowany czas gry młodych zawodników (Fati, Perez, De Jong)

0

@banann16 nikt nie wymaga tego typu sformułowań, każdy zna realia siatkówki, ale grając mecz na mistrzostwach należy szanować każdego przeciwnika..

0

@KamQiX oglądałem mecz na TVP. " Dla Czarnogórców to prawdziwy zaszczyt, że mogą w ogóle grać z Mistrzami Świata " " zastanawiam się czy to ma sens, żeby takie drużyny grały na poziomie mistrzostw " " drużyny będą po prostu traktowały te mecze jako sparingowe " Wyobrażasz sobie z poziomu choćby piłkarskiego określenie naszej drużyny narodowej z Brazylią, Argentyną itd?

Zobacz wszystkie

24

Niestety poziom piłkarskiej wiedzy u nie których użytkowników tego forum błaga o litość, kompletnie nie rozumiem tak wielu negatywnych czynników odnośnie dzisiejszego spotkania. Taktycznie po 1 błędzie obu drużyn, które decydują o wyniku. Zawsze w każdym spotkaniu czy zagraniu można coś poprawić, ale na tle takiego rywala o taką stawkę i z tą taktyka zrobiliśmy dobry wynik przed rewanżem. Proponuję analizować wszystkie czynniki nie tylko statystykę bramek..

14

Tutaj nie chodzi o kwestie czy ma czy nie ma, budżet klubu został zbudowany według pewnych wyliczeń i liczy taką pulę na transfery niezależnie od stanu konta. Trzeba jeszcze spłacać kredyty, nowe inwestycje itd..

11

Jakie błędy? Zastosował rotacje zawodników, których miał. Całe forum domagało się sprawdzenia i ogrywania zawodników ze szkółki..

11

Czytam te wasze żale i trochę to śmieszne, stawiam duże pieniądze na oko 40 % komentujących nie pamięta rządów Laporty a pisze puste slogany powtarzając po innych!. Nie było niestety kandydata bardzo wiarygodnego , zobaczymy co dalej pokaże Bartomeu, co więcej jak kandydaci dalej będą działali bo może ich hasła to puste słowo ..

10

Dla hejterów zarządu Cillessen sprzedany do Valenci bagatela z 22 mln zysku (koszt kupna,sprzedaży) wymienili bramkarza za bramkarza (kwestia sportowa to dłuższy temat), mogą zyskać kilka dodatkowych milionów w zależności od założeń zmiennych. Pod względem ekonomicznym nie jest to zły prognostyk.