JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 I będę dłuuugo :)
0
@BorzyKrzys Uuu, tak daleko...
0
@Rust_Cohle
1. 2/+2.5
2. 1/+2.5
3. 2/+2.5
4. 2/+2.5
5. 1/+2.5
6. 2/-2.5
7. 2/-2.5
8. x/-2.5
9. 2/+2.5
10. x/-2.5
0
@Ojciec5tkidzieci Taktyczny, jaka platforma?
1
@Rust_Cohle No mozna spokojnie powiedziec, ze United trafilo do grupy smierci.
1
@Worny Piekna historia!
2
@Culer9002 Absolutnie nie, skad Ci to przyszlo do glowy?
0
@Szmulek Szczerze? Nie przekonuje mnie ani jeden, ani drugi.
0
@Kazragore Po takiego typa powinna przyjechac smieciarka.
7
Moze i real nie wygral z Athletikiem, ale za to traci do Barcy 4 punkty.
0
@Fizzy Womack Moze kojarzysz ich bramkarza.
0
@Danny Gaucho Dzieki! Jeszcze troche Youngowi brakuje. Swoja droga Teddy tez dlugowieczny byl.
2
39-letni Ashley Young z bramka dla Evertonu. Kto dzierzy rekord najstarszego strzelca PL, @Danny Gaucho ?
1
@Bykunn U mnie odkad pamietam nigdy nie bylo takich akcji, zawsze bylo milo i naprawde radosnie.
2
@esem91 Brakuje tylko zdjecia jak siedzi na skrzynce z jonagoldami i zamyslony czyta ksiazke.
5
@esem91 Wspolczuje wszystkim, ktorzy maja takie swieta.
4
@blakkudium Piekne, gdybym byl kibicem Milanu to bym bral.
1
@MesQueUnClub_87 Pasuje mi :)
3
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub_87 Dobra, widac ze sie nie wyspalem i dopiero teraz skumalem o co Ci chodzilo...
3
@Szymemdymek Klauzula smiechu jest, nie moze zagrac, bo nasi zawodnicy padliby ze smiechu widzac jego toporna gre.
4
@NeroTFP1 Jedyna Bambi jaka znam to sarenka od Disneya i tak juz pozostanie.
0
@MesQueUnClub_87 "Na szczęście jesteśmy w Polsce, a nie w UK czy USA i kurier nie ma prawa zostawić takiej paczki na wycieraczce, gdy nie zastał odbiorcy w domu."
Oooj, z tym sie zupelnie nie zgodze. Codziennie mam do czynienia z przypadkami, gdzie kurierzy w USA zostawiaja paczki z wrazliwym towarem przed chata nawet jesli nikogo nie ma w domu.
0
@clyde Na pewno jest poprawa jesli chodzi o skutecznosc, zwlaszcza w drugiej polowie bylo to widoczne.
5
@Lewy952468xx Niezla dedukcja.
1
Dzisiejszy mecz to byl niezly rollercoster. Nie spodziewalem sie, ze skonczymy z piecioma strzelonymi bramkami. Cieszy bramka Victora, fajnie jakby chlopak dostal troche wiecej szans. Martwia glupie zolte karki (vide Pedri, ktory fauluje taktycznie, gdzie jeszcze bylo 3 naszych zawdodnikow).
1
@NeroTFP1 Skads znam tego drugiego.
0
@FCB_dimiC Ok, niestety nie widzialem powtorki.
0
Powaznie nie bylo spalonego przy bramce Mallorki?
Swoja droga, mam wrazenie ze kazdy z naszych pilkarzy wyglada na mocno zajechanego.
0
@F3DO Nie wiedzialem, ze slownik moze zasugerowac nieistniejace slowo.