1

@kubix05 I będę dłuuugo :)

0

@BorzyKrzys Uuu, tak daleko...

0

@Rust_Cohle
1. 2/+2.5
2. 1/+2.5
3. 2/+2.5
4. 2/+2.5
5. 1/+2.5
6. 2/-2.5
7. 2/-2.5
8. x/-2.5
9. 2/+2.5
10. x/-2.5

0

@Ojciec5tkidzieci Taktyczny, jaka platforma?

1

@Rust_Cohle No mozna spokojnie powiedziec, ze United trafilo do grupy smierci.

1

@Worny Piekna historia!

2

@Culer9002 Absolutnie nie, skad Ci to przyszlo do glowy?

0

@Szmulek Szczerze? Nie przekonuje mnie ani jeden, ani drugi.

0

@Kazragore Po takiego typa powinna przyjechac smieciarka.

7

Moze i real nie wygral z Athletikiem, ale za to traci do Barcy 4 punkty.

0

@Fizzy Womack Moze kojarzysz ich bramkarza.

0

@Danny Gaucho Dzieki! Jeszcze troche Youngowi brakuje. Swoja droga Teddy tez dlugowieczny byl.

2

39-letni Ashley Young z bramka dla Evertonu. Kto dzierzy rekord najstarszego strzelca PL, @Danny Gaucho ?

1

@Bykunn U mnie odkad pamietam nigdy nie bylo takich akcji, zawsze bylo milo i naprawde radosnie.

2

@esem91 Brakuje tylko zdjecia jak siedzi na skrzynce z jonagoldami i zamyslony czyta ksiazke.

5

@esem91 Wspolczuje wszystkim, ktorzy maja takie swieta.

4

@blakkudium Piekne, gdybym byl kibicem Milanu to bym bral.

1

@MesQueUnClub_87 Pasuje mi :)

3

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub_87 Dobra, widac ze sie nie wyspalem i dopiero teraz skumalem o co Ci chodzilo...

3

@Szymemdymek Klauzula smiechu jest, nie moze zagrac, bo nasi zawodnicy padliby ze smiechu widzac jego toporna gre.

4

@NeroTFP1 Jedyna Bambi jaka znam to sarenka od Disneya i tak juz pozostanie.

0

@MesQueUnClub_87 "Na szczęście jesteśmy w Polsce, a nie w UK czy USA i kurier nie ma prawa zostawić takiej paczki na wycieraczce, gdy nie zastał odbiorcy w domu."

Oooj, z tym sie zupelnie nie zgodze. Codziennie mam do czynienia z przypadkami, gdzie kurierzy w USA zostawiaja paczki z wrazliwym towarem przed chata nawet jesli nikogo nie ma w domu.

0

@clyde Na pewno jest poprawa jesli chodzi o skutecznosc, zwlaszcza w drugiej polowie bylo to widoczne.

5

@Lewy952468xx Niezla dedukcja.

1

Dzisiejszy mecz to byl niezly rollercoster. Nie spodziewalem sie, ze skonczymy z piecioma strzelonymi bramkami. Cieszy bramka Victora, fajnie jakby chlopak dostal troche wiecej szans. Martwia glupie zolte karki (vide Pedri, ktory fauluje taktycznie, gdzie jeszcze bylo 3 naszych zawdodnikow).

1

@NeroTFP1 Skads znam tego drugiego.

0

@FCB_dimiC Ok, niestety nie widzialem powtorki.

0

Powaznie nie bylo spalonego przy bramce Mallorki?

Swoja droga, mam wrazenie ze kazdy z naszych pilkarzy wyglada na mocno zajechanego.

0

@F3DO Nie wiedzialem, ze slownik moze zasugerowac nieistniejace slowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?