JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB Skubany jest na czasie.
0
@Criss18Barca Ale ogien, Portugalia w strachu.
1
@MesQueUnClub_87 Narazie nie wiadomo, czy beda w Polsce, ale byc moze beda gdzies niedaleko za granica.
2
@MesQueUnClub_87 Oj piekne, wybierasz sie na koncert w przyszlym roku? Podobno koncza dzialanosc :(
3
@Adran360 @macio_944 niech Wam Bog w dzieciach wynagrodzi!
Ale zaebal exclusively.
2
Powtoreczkie bramki Sanabrii mozna?
0
Swoja droga ciekawe jest to, ze najmocniejsza formacja Brazylii jest w teorii obrona, a traca stosunkowo duzo bramek.
1
@zodiak_10 Chyba o Zlote Maliny.
4
@Comentateiro Ech ten Raphinha, moglby sie troche ogarnac z tymi wiecznymi protestami...
4
@barcelonaLM Pizza i piwo tez
9
@Kapitan hawk Rozwalaja mnie te profesjonalnie skonstruowane ankiety.
2
@Popitek12 Mam oryginalna koszulke Cardozo jeszcze z czasow gry w Trabzonsporze.
3
@MesQueUnClub_87 Ciemnosc o 16 to zdecydowanie najwieksza wada tej pory roku. Zdecydowanie wole wiosne i lato (oczywiscie bez jakichs ekstremalnych upalow).
0
@Borneo Okej, tylko takimi wiatrakami nie jestes w stanie pokryc zapotrzebowania na prad na wieksza skale.
2
@Commando Dlatego uwazam, ze sensowna alternatywa dla wegla powinnien byc atom i tak jak wspominales technologia termojadrowa, a OZE to powinien byc tylko dodatek.
0
Ktos sledzi newsy na portalu xyz.pl? Warty polecenia?
4
@Commando Bo wydobycie wegla od dawna jest nieoplacalne i w dodatku jeszcze ten wegiel importujemy...
2
@Commando Zgoda, ale to nie zmienia faktu ze od wegla trzeba by jak najszybciej odejsc w kierunku atomu, ale to sie niestety nie zanosi...
8
@Luciano99 Nie wiedzialem, ze z @agaFCB taka ladna kawalerka.
1
@MesQueUnClub_87 Taktyk
0
@comtedurgell Kreatywnie!
14
@Batys Co robisz z tymi bialymi kulkami jak juz wypijesz cala mozarelle?
4
@BorzyKrzys "Zolty Szalik" top, a ta scena to mistrzostwo swiata i do dzis nie wiem, czy on to gral, czy po prostu byl soba ;)
0
@zodiak_10 Dzisiaj na slodko, czy na slono?
6
@bartekvisca Wiesz, tak naprawde moze go tylko nastraszyli izba dziecka a jak to sie dalej potoczylo to nie wiemy. Trudno uwierzyc, ze gowniarz nie wie, gdzie jego rodzice pracuja.
4
@lucas/catalan Mega!
4
@MesQueUnClub_87 Sztos, jak lubisz ostre rzeczy to zamiast pasty z papryki mozesz dac ajvar.
0
@bartekvisca Do jakiej opieki spolecznej?
4
@MesQueUnClub96 Specjalna muzyka dla specjalnych ludzi.
0
@michal26 Zgadza sie, brak czasu i troche zajawka tez przeszla.