JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Wow, w stylu Ibry.
2
@LukaszFan *w odwodzie ;)
Reszta pelna zgoda
0
@Matheu12 To prawda, choc dzisiaj zagral niezly mecz.
1
@Jakchcesz Auba by mial 14 bramek i 12 asyst w 2 meczach. Poza tym same tap iny.
2
@MesQueUnClub_87 Dokladnie tak, nie dosc ze jest swietny w odbiorze to jeszcze potrafi sie popisac kapitalnym podaniem.
26
Co do Casado to mam wrazenie, ze on rosnie z meczu na mecz. Niesamowite objawienie tego sezonu.
2
Kurde, ale to byl mecz, jaram sie jak dziecko. W drugiej polowie gra w obronie byla wyraznie lepsza. Cos pieknego!
4
Poki co jest dobrze, ale ta gra wysoka obrona przypomina zabawe granatem z wyciagnieta zawleczka. Juz raz wybuchlo, mam nadzieje, ze wiecej nie.
3
@MesQueUnClub_87 Musze tez sobie kupic, bo daaawno nie jadlem. Idealnie wjedzie na zapiekanke.
2
@MesQueUnClub_87 Masz jakies sprawdzone zrodlo, czy w roznych sklepach kupujesz?
3
@MesQueUnClub_87 Super wyszlo, same skladniki jakie lubie. Papryczki jalapeno?
2
@draxidox Fajnie wplecione elementy zieleni.
2
@Arden Robbie Fowler i biala linia.
0
@PizzerMan W gore
1
@Arcybiskup Nieglupie
3
Wejdzcie w jego profil i dodajcie do ignorowanych - problem z glowy :) Powinno wystarczyc dopoki moderacja nie ruszy dupska.
Dobra, jednak nie dziala tak plynnie jak myslalem.
1
Poczekam az sanitariusze go wezma.
1
@Comentateiro Po tym wnioskuje, ze wiecej goli nie padlo.
1
@Encore Szkoda, niespelniony potencjal, ale chociaz szlema zgarnal.
1
@Michael24 I jednoczesnie zero meczow, kiedy Barcelone trenowal Flick.
2
@Chucky Woda z cytryna przed spaniem i rano bedzie dobrze.
1
@NeroTFP1 A Ty masz jakies danie, ktore moglbys jesc na okraglo?
1
@NeroTFP1 Ja pizze uwielbiam i moglbym jesc niemal codziennie :)
0
@Hosh Zgadza sie
0
@NeroTFP1 W gruncie rzeczy, czy pizza to fast food? Bo jesli mowa o takiej restautaracyjnej to chyba jednak nie.
3
@Arden Niezla mieszanka, ale w narkotyki trzeba umiec tak jak Mick Jagger, czy Jimmy Page.
0
@PizzerMan Spalem pol dnia, teraz do 2 w pracy :)
1
@NeroTFP1 Uff, juz serio myslalem, ze Ty tolerujesz pizze z ananasem.
0
@okiemtypera_lucaxx95 To akurat prawda, ze frytki z maka sa swietne.
0
@NeroTFP1 Nie bluznij.
Podbijamy