2

@Encore Wow, w stylu Ibry.

2

@LukaszFan *w odwodzie ;)

Reszta pelna zgoda

0

@Matheu12 To prawda, choc dzisiaj zagral niezly mecz.

1

@Jakchcesz Auba by mial 14 bramek i 12 asyst w 2 meczach. Poza tym same tap iny.

2

@MesQueUnClub_87 Dokladnie tak, nie dosc ze jest swietny w odbiorze to jeszcze potrafi sie popisac kapitalnym podaniem.

26

Co do Casado to mam wrazenie, ze on rosnie z meczu na mecz. Niesamowite objawienie tego sezonu.

2

Kurde, ale to byl mecz, jaram sie jak dziecko. W drugiej polowie gra w obronie byla wyraznie lepsza. Cos pieknego!

4

Poki co jest dobrze, ale ta gra wysoka obrona przypomina zabawe granatem z wyciagnieta zawleczka. Juz raz wybuchlo, mam nadzieje, ze wiecej nie.

3

@MesQueUnClub_87 Musze tez sobie kupic, bo daaawno nie jadlem. Idealnie wjedzie na zapiekanke.

2

@MesQueUnClub_87 Masz jakies sprawdzone zrodlo, czy w roznych sklepach kupujesz?

3

@MesQueUnClub_87 Super wyszlo, same skladniki jakie lubie. Papryczki jalapeno?

2

@draxidox Fajnie wplecione elementy zieleni.

2

@Arden Robbie Fowler i biala linia.

0

@PizzerMan W gore

1

@Arcybiskup Nieglupie

3

Wejdzcie w jego profil i dodajcie do ignorowanych - problem z glowy :) Powinno wystarczyc dopoki moderacja nie ruszy dupska.

Dobra, jednak nie dziala tak plynnie jak myslalem.

1

Poczekam az sanitariusze go wezma.

1

@Comentateiro Po tym wnioskuje, ze wiecej goli nie padlo.

1

@Encore Szkoda, niespelniony potencjal, ale chociaz szlema zgarnal.

1

@Michael24 I jednoczesnie zero meczow, kiedy Barcelone trenowal Flick.

2

@Chucky Woda z cytryna przed spaniem i rano bedzie dobrze.

1

@NeroTFP1 A Ty masz jakies danie, ktore moglbys jesc na okraglo?

1

@NeroTFP1 Ja pizze uwielbiam i moglbym jesc niemal codziennie :)

0

@Hosh Zgadza sie

0

@NeroTFP1 W gruncie rzeczy, czy pizza to fast food? Bo jesli mowa o takiej restautaracyjnej to chyba jednak nie.

3

@Arden Niezla mieszanka, ale w narkotyki trzeba umiec tak jak Mick Jagger, czy Jimmy Page.

0

@PizzerMan Spalem pol dnia, teraz do 2 w pracy :)

1

@NeroTFP1 Uff, juz serio myslalem, ze Ty tolerujesz pizze z ananasem.

0

@okiemtypera_lucaxx95 To akurat prawda, ze frytki z maka sa swietne.

0

@NeroTFP1 Nie bluznij.

Podbijamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?