4

@Luciano99 Jakbys jechal w 36-godzinna podroz z Suwalk Glownych, przez Pierdziszewo Dolne, do Jeleniej Góry Centralnej to tez bys co 15 minut tworzyl nowy post.

0

@TheNekro94 I to zwlaszcza biorac pod uwage, ze kobiety zyja dluzej od mezczyzn.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Pamietaj, musisz byc twardy jak zelki z biedronki, zeby najesc sie miodu musisz zuc pszczoly i nie mozesz okazywac uczuc bo tak napisal jakis Warszawiak na forum.

0

@arsenallondyn0 Oczywiscie :)

0

@zodiak_10 Ach te sztokholmskie slonce.

2

2

@Don-Corleone Twoje zdrowie dzis!


2

@Popitek12 Przeciez Zalewski byl na boisku

1

@Adran360 Za bezpieczny

0

@JimMorrisonFCB @Comentateiro, lubisz Joy Division?

0

@barcelonaLM Co tu sie wydarzylo?

0

@ali3gator Czyli pierwszym czynnikiem jest bogactwo, a drugim bieda? Ok.

1

@ali3gator A dlaczego jedni z najlepszych pilkarzy na swiecie pochodza z Brazylii i Argentyny?

0

@maroon Tzn ja jestem daleki od popierania tego co robi bialorus, ale oddajac strzaly bez wyraznego powodu do osob, ktore znajduja sie na terytorium obcego panstwa, ktore (akurat na tym nagraniu) nie robia nic zlego (dlatego to wyglada jak grubymi nicmi szyte przez ziemniaczakow) nie stawia nas w dobrym swietle na arenie miedzynarodowej.

4

@Popitek12 Troche Koller, a troche Giuly.

0

@maroon Nie wiem, czy pozytywny wizerunek to strzelanie do osob znajdujacych sie na terytorium sasiedniego kraju.

1

@draxidox Z tego co pisano tu wczesniej to ponoc jest prowo ze strony bialorusi, bo zolnierze gadaja po rusku.

3

@Hosh vide Wielka Ucieczka, jeden z moich ulubionych filmow btw.

3

@Comentateiro Auba utrzymujac obecne tempo Lewego w zdobywaniu bramek zdobylby wiecej bramek.

6

@Rust_Cohle Moze chodzilo im o wyglad

1

@FCB_dimiC To mozliwe, ze uratowales babce zycie, szanuje!

0

@jakub1906 Wlasnie ani razu jeszcze nie mialem nawet takiej opcji do rozmowy i to mnie martwi... bo moj stadion ma obecnie 11,900 pojemnosci...

1

@Szreko Ostatnio troche mniej czasu mam, ale w weekend zamierzam nadrobic :)

0

@FCB_dimiC Tak.

1

@Rust_Cohle Nad dupskiem.

1

@jakub1906 Oj wspolczuje takiej akcji... tym bardziej ze takie pieniadze na takim poziomie to cos pieknego. Ja katuje Yorkiem City 22. sezon w FM20 - a najnizszej dywizji awansowalem do PL i dotychczas najwiekszy sukces to wygrany Puchar Anglii, 1/4 LM i 3. miejsce w lidze. Tylko stadionu za ch nie moge rozbudowac...

0

@bartekvisca Tak, i to bylo na luku jeszcze. Cud, ze nic nie jechalo w poblizu.

1

@bartekvisca
W sumie zapomnialem jeszcze o akcji, kiedy jechalem lewym pasem ekspresowka kolo 130 km/h i odpadlo mi prawe przednie kolo... Jakims cudem udalo mi sie zjechac na pas awaryjny i do dzis nikt nie wie jakim cudem to kolo odpadlo, bo na 100% bylo dobrze dokrecone.

2

@bartekvisca Jedyna kolizja jaka mialem to w czasach, gdy moja zona byla w ciazy i wjechalo w nas... auto rodzicow naszych znajomych. Na szczescie skonczylo sie tylko na lekkiej wgniotce i przerysowanym boku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?