JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maciar U mnie jest podobnie, malo co zostawiam w pudelku, 90% otwieramy i sie bawimy :) Trzymam kciuki zeby Ci sie udalo odzyskac Twoja kolekcje!
1
@maciar Ja swoich matchboxow mam kolo 200, do tego ze 110 HW, kiedys jeszcze Burago zbieralem na potege :)
5
@FCB_dimiC Troche sie tego nazbieralo przez pare ostatnich lat ;)
4
@Kidd Jestem!
Ogolnie w koszowych mozna calkiem ciekawe modele dostac, dzisiaj w Dino wyciagnalem dosc rzadkiego GMC Syclone i Chevroleta Chevelle.
Tutaj masz link do fandoma HW:
https://hotwheels.fandom.com/wiki/Hot_Wheels
niektore sa takie fajne, ze zostawiam sobie zamiast dawac chlopakom ;)
Teraz czaje sie na taki zestaw:
https://www.mobilegaragehk.com/products/hot-wheels-gmh39-986q-car-culture-premium-collectors-group-b-diorama-1pc
3
@Talion Flash FM, Radio X, K-DST i K-Rose top
0
@Marian_Pazdzioch Z dwojga zlego Wroclaw, bo mniejszy. Nie lubie miast, wole wies.
4
@escarabajo O dziwo najsolidniej wyglada obrona.
1
Moze w przerwie przeschnie
0
@fc20barca Przykro mi, ale strona jest akurat bardzo szybka.
4
@Stinger_ Nkunku byl potworem w Lipsku, wielka szkoda, ze ta kontuzja zahamowala jego kariere.
0
@fc20barca Wezmy Courtois
2
@Trojanek23 Hala niszczy kolana, tylko boisko.
4
@Kessie Wyglada jak Szczesny jarajacy szluga.
0
@FCB_dimiC Fajna muzyczka
3
@Luciano99 Moze jemu chodzilo o stawke miesieczna?
1
@LambiPL W takim razie musisz nadrobic karygodne braki - wrzucaj "Doskoza" w yt i edukuj sie ;)
4
@LambiPL Chyba ze Stachurskiego ;)
1
@pep71 A co na to napastniczki gosciñ?
3
@Popitek12 Poniewaz jest za malo piwa.
2
@tristan87 Tak jest.
2
@tristan87 Nie jest dokladnie wiadoma jego przyczyna smierci, jakies sprawy krazeniowe.
4
@tristan87 Absolutny top jesli chodzi o polskich wokalistow, do spoki z Niemenem i G.C.
Za szybko sie zawinal...
11
@michal26 Zawsze znajdzie sie grupka "wiedzacych lepiej" ktorzy wola narazac zycie niz podporzadkowac sie czyims poleceniom.
Mam troche znajomych w pracy z Florydy i z tego co pisza to szykuje sie naprawde gigantyczny kataklizm o dawno nie widzianej skali.
0
@rasta212 Racja, ale wciaz sie dziwie ze nie chcieli go wykupic.
9
@macio_944 Pozbycie sie go to dla mnie jedna z najbardziej niezrozumialych decyzji w ostatnich latach.
1
@Kgorecki2500 Falco i wszystko w temacie.
2
@Comentateiro Bez Xaviego nie byloby Iniesty, bez Iniesty nie byloby Messiego, a bez Xaviego i Iniesty nie byloby Messiego.
12
@RumbleDelivery czy "z pod" to jakas nowa generacja ipoda?
0
@siuuu Mimo wszystko jednak watpie zeby dociagnal, a juz w ogole zeby byl wartoscia dodana to naprawde nie wierze.
3
@siuuu Nie wiem, kto wykazuje sie wiekszym brakiem obiektywizmu. Ja, ktory prognozuje, ze w 2026 roku Modric nie bedzie juz gral w pilke, czy Ty ktory uwazasz ze w wieku 41 lat bedzie zapewnial jakosc na MS.