1

@maciar U mnie jest podobnie, malo co zostawiam w pudelku, 90% otwieramy i sie bawimy :) Trzymam kciuki zeby Ci sie udalo odzyskac Twoja kolekcje!

1

@maciar Ja swoich matchboxow mam kolo 200, do tego ze 110 HW, kiedys jeszcze Burago zbieralem na potege :)

5

@FCB_dimiC Troche sie tego nazbieralo przez pare ostatnich lat ;)

4

@Kidd Jestem!

Ogolnie w koszowych mozna calkiem ciekawe modele dostac, dzisiaj w Dino wyciagnalem dosc rzadkiego GMC Syclone i Chevroleta Chevelle.

Tutaj masz link do fandoma HW:
https://hotwheels.fandom.com/wiki/Hot_Wheels

niektore sa takie fajne, ze zostawiam sobie zamiast dawac chlopakom ;)
Teraz czaje sie na taki zestaw:
https://www.mobilegaragehk.com/products/hot-wheels-gmh39-986q-car-culture-premium-collectors-group-b-diorama-1pc

3

@Talion Flash FM, Radio X, K-DST i K-Rose top

0

@Marian_Pazdzioch Z dwojga zlego Wroclaw, bo mniejszy. Nie lubie miast, wole wies.

4

@escarabajo O dziwo najsolidniej wyglada obrona.

1

Moze w przerwie przeschnie

0

@fc20barca Przykro mi, ale strona jest akurat bardzo szybka.

4

@Stinger_ Nkunku byl potworem w Lipsku, wielka szkoda, ze ta kontuzja zahamowala jego kariere.

0

@fc20barca Wezmy Courtois

2

@Trojanek23 Hala niszczy kolana, tylko boisko.

4

@Kessie Wyglada jak Szczesny jarajacy szluga.

0

@FCB_dimiC Fajna muzyczka

3

@Luciano99 Moze jemu chodzilo o stawke miesieczna?

1

@LambiPL W takim razie musisz nadrobic karygodne braki - wrzucaj "Doskoza" w yt i edukuj sie ;)

4

@LambiPL Chyba ze Stachurskiego ;)

1

@pep71 A co na to napastniczki gosciñ?

3

@Popitek12 Poniewaz jest za malo piwa.

2

@tristan87 Tak jest.

2

@tristan87 Nie jest dokladnie wiadoma jego przyczyna smierci, jakies sprawy krazeniowe.

4

@tristan87 Absolutny top jesli chodzi o polskich wokalistow, do spoki z Niemenem i G.C.
Za szybko sie zawinal...

11

@michal26 Zawsze znajdzie sie grupka "wiedzacych lepiej" ktorzy wola narazac zycie niz podporzadkowac sie czyims poleceniom.

Mam troche znajomych w pracy z Florydy i z tego co pisza to szykuje sie naprawde gigantyczny kataklizm o dawno nie widzianej skali.

0

@rasta212 Racja, ale wciaz sie dziwie ze nie chcieli go wykupic.

9

@macio_944 Pozbycie sie go to dla mnie jedna z najbardziej niezrozumialych decyzji w ostatnich latach.

1

@Kgorecki2500 Falco i wszystko w temacie.

2

@Comentateiro Bez Xaviego nie byloby Iniesty, bez Iniesty nie byloby Messiego, a bez Xaviego i Iniesty nie byloby Messiego.

12

@RumbleDelivery czy "z pod" to jakas nowa generacja ipoda?

0

@siuuu Mimo wszystko jednak watpie zeby dociagnal, a juz w ogole zeby byl wartoscia dodana to naprawde nie wierze.

3

@siuuu Nie wiem, kto wykazuje sie wiekszym brakiem obiektywizmu. Ja, ktory prognozuje, ze w 2026 roku Modric nie bedzie juz gral w pilke, czy Ty ktory uwazasz ze w wieku 41 lat bedzie zapewnial jakosc na MS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?