JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jonyx Przeciez nawet nie wiadomo, kiedy FdJ wroci, nie mowiac juz o zlapaniu jakiegokolwiek rytmu meczowego... Moim zdaniem jezeli jeszcze w tym roku kalendarzowym wybiegnie na boisko to bedzie naprawde dobrze.
5
@Hosh rozwiazanie moze nie, bo nie bedzie el Classico, ale taka kara finansowa za wszystkie walki sedziowskie i ban transferowy na pare sezonow przyjalbym z otwartymi ramionami.
23
Naprawde strach wchodzic na strone, bo kazdy dzien przynosi jakies zle nowiny...
1
@Rust_Cohle No i elegancko
2
Pa @Rust_Cohle, wywolalem wilka z lasu.
1
@Rust_Cohle Dzieki
1
@Rust_Cohle A co sie dzieje z tym Bajceticiem, bo tez sie fajnie zapowiadal, ale potem chyba jakas kontuzja go trafila, wrocil juz?
2
@Rust_Cohle Zdecydowanie Guler - 3 lata mlodszy, nie zajechany przez kontuzje, tylko klub sredni do rozwoju.
1
@BartqRKO Mogliby zrobic na nowo Londyn...
0
@FcPortoFan1999 Podbijamy
7
@Pnog37
Dni w serwisie
22
Liczba komentarzy
1436
Robisz konkurencje @FcPortoFan1999 ;)
1
@FCBparasiempre To taka gra slow - polaczenie slowa "gol" z nazwiskiem "Olmo".
0
@Marian_Pazdzioch Tylko ostroznie z tym kolanem.
0
@Damian11 A jakby go tak na bramke dac?
2
@mientusek1407 Jakie krocie? I zobacz ile minut mial w zeszlym sezonie...
3
@Derean Ale jak to? Przeciez byl takim odrzutem, ze nawet Juve go nie chcialo.
3
@Zoker Pewnie uzywal tych samych modeli symulacyjnych co wielki anal ityk z Preston.
1
To pograne... Alez szkoda chlopaka.
0
@Pnog37 Lukaku ma takie skile, ze az uzdrowil faceta na wozku.
1
@cules100pro Ale masakra...
1
@Tatazolwinia Ja bym sie nie pierdzielil i wyszedl Raphinha na DM bo jest agresywny i wybiegany.
0
@Kubsoleon Na pewno nie wodoodporny ;)
1
@RivaldoVitorBorba Sprobuj wyjac baterie, mozesz wrzucic do ryzu, i poczekac z kilkanascie godzin. Jezeli to nie pomoze to udaj sie do serwisu.
2
@cules100pro Doslownie co pare minut odswiezam.
0
@quest93 Podbijam
7
Niesamowicie ważne zwycięstwo i Vallecas odczarowane mimo, że graliśmy trzema 17-latkami przez 90 minut - szalone.
Oby z Bernalem nic poważnego...
Soto Grado, ty... wiesz co
2
ZAWSZE MÓWIŁEM ŻE TO DOBRY TRANSFER
żartowałem, zgasił mnie jak peta.
0
Dobra dawać mnie te Olmo.
2
@PizzerMan Podbijam!
0
@JimMorrisonFCB Oznaczam @Colon