JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@siuuu Za 2 lata to Modricia moze juz nie byc w pilce.
1
@July_6_BcN Od stycznia moze juz zaczac grac.
1
@escarabajo Piekne :)
5
@macio_944 Tak, naucza tam niejaki Kamil Gała.
7
@Aragorn33 Brawo za to wystapienie
12
@David_Beckham Najpierw niech sprobuja powalczyc o utrzymanie w lidze.
1
@AnsuLamine Bo bezdomni wola wóde
0
@Tuc Mysle, ze stad moze sie brac tak niska ocena u wielu ludzi.
3
@Tuc To zupelnie jak w musicalach, oh wait...
4
@Aragorn33 Gruba afera z tego bedzie cos czuje.
4
@MesQueUnClub_87
Uuu, piekne zbiory!
2
@DamianBarcaCule dobry gosciu
7
@MesQueUnClub_87 Az sie zalogowalem zeby skomentowac - ale sztos.
Sam zbierales? Smacznego!
2
Jestem w 99% hetero, ale ten 1% należy do Freddiego
0
@Ricardinio14 To dar, który musisz dobrze wykorzystać
0
@galix22 *Bonano, Keirrison
1
@Sulimo Trzymaj się!
2
Tolko pamiętajcie, że nie wolno się cieszyć z tego hattricka, bo pierwsza barkiem, druga tap in a trzecia fuks.
1
@Rust_Cohle
1. 2/+2.5
2. 1/+2.5
3. 1/-2.5
4. x/-2.5
5. 1/-2.5
6. 1/-2.5
7. x/-2.5
8. 1/+2.5
9. 1/+2.5
10. x/+2.5
0
@Rust_Cohle Już jadę z tematem, dzięki.
0
@Danny Gaucho GOAT, a Messi tez niezly.
1
@BorzyKrzys Obstawiam przypadkowe powieszenie się na sznurówkach od butów na rzepy.
2
@Antimadridista_WR mysle, ze te 5 stow jako chrzestny wypadaloby dac.
0
@misterio opcja nr 1
0
Szukam jakiegos darmowego, sprawdzonego programu do czyszczenia dysku, ktos cos?
0
@Rust_Cohle
1. 2/-2.5
2. 1/-2.5
3. 1/+2.5
4. 1/+2.5
5. x/-2.5
6. 2/-2.5
7. 2/+2.5
8. 2/-2.5
9. x/-2.5
10. 1/-2.5
40
1 do 1 w zoltych kartkach... to jest żenada i kompromitacja sedziego.
1
@PizzerMan Pozdrawiam @Colona, mam nadzieję, że wszystko z nim dobrze...
0
@Rust_Cohle
1. 2/+2.5
2. 1/+2.5
3. x/-2.5
4. x/-2.5
5. 1/+2.5
6. x/-2.5
7. 1/-2.5
8. 2/+2.5
9. 1/+2.5
10. 1/-2.5
0
@PizzerMan Podbijam. Niestety ostatnio mam dużo mniej czasu żeby się tu udzielać, ale dla samego podbijania chociaż postaram się wchodzić.