JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 3:1 było dla realu
6
@kubix05 bardzo lubię!
0
@Rust_Cohle
1. 2/+2.5
2. 1/+2.5
3. x/-2.5
4. 1/-2.5
5. 1/-2.5
6. 1/+2.5
7. 1/-2.5
8. 2/+2.5
9. 2/-2.5
10. x/-2.5
1
@arek987 Przemysław Tomaszewski - z całego serca polecam, bardzo mi pomógł po skomplikowanym złamaniu nogi.
2
@koziar Heroes III - regularnie grane od ponad 20 lat i FM20 - tutaj 2,1k godzin
3
@Kgorecki2500 Daj znać jak wynik debaty
1
Nie ma nic lepszego
0
@JimMorrisonFCB i oczywiscie @Don-Corleone!
2
Kocham George'a Michaela i się tego nie wstydzę
@NeroTFP1 @Comentateiro @Colon @Stoiczkow
0
Boski Andre jest!!!
2
Dobrze podsumował Karol Stopa, ten finał nie stał na arcywysokim poziomie
@mekston @Encore @agaFCB @Colon @MesQueUnClub96
1
@agaFCB Na Taylora niestety wystarczy
1
@Encore Miał ten voley...
0
Dopiero odpaliłem, come on Taylor!
0
@Krzysztof1987 Klasyk, smacznego!
11
@Kidd Kopiarka nie ma podjazdu do @Danny Gaucho
1
@NeroTFP1
Pink Floyd
Queen
The Doors
David Bowie
Dire Straits
Depeche Mode
The Cure
Led Zeppelin
Jimi Hendrix
Sting
i wiele więcej :)
1
@Faro @macio_944 czyżby w końcu dowieźli?
2
@Linnox Zdecydowanie!
1
@Witekk10 Vinnie Jones i długo nic.
1
@Mistrzgry1 Rozumiem, że nie możesz narzekać?
2
@JimMorrisonFCB Jeszcze zapomniałem o ojcu! @Ojciec5tkidzieci
2
@JimMorrisonFCB i jeszcze @macio_944 i @Comentateiro bo ich lubię, a co tam!
3
@Kidd Dziękuję w imieniu Żony :) Jeszcze tylko dodam, że 3 godziny gralismy w świetną planszówkę "Ziemia" :)
edit a Tobie oczywiście dużo zdrówka!
0
@Marian_Pazdzioch Klasyk!
0
@Robert_Kubica a najlepsze że ma dopiero 25 lat
36
To był dla mnie niesamowity dzień: urodziny żony w pełni udane, później jazzowy koncert na jeziorze, finalnie dopiero przed chwilą skończyłem oglądać mecz Barcelony i czuję ogromną radosc z tego co zobaczyłem, ba! przecierałem oczy co akcję, bo tutaj spokojnie mogła być dwucyfrówka. Z całym spokojem sumienia mogę powiedzieć, że był to najlepszy, najbardziej atrakcyjny dla oka mecz FCB od czasów Lucho. Czuć było niesamowitą pewnosc siebie, luz, energię i chęć do gry - tak, wiem że to tylko Valladolid, ale kurde, to było tak piękne, że do teraz nie mogę uwierzyć w to co obejrzałem. Jedyny minus dla Flicka to że nie dał odpocząć Yamalowi, ale po tym co pokazał Hansi wierzę w pełni w jego decyzje.
A teraz, cytując pięknego @Danny Gaucho - napijmy się
@mekston @Encore @agaFCB @Don-Corleone @Colon @VamosRakieta @MesQueUnClub_87 @Kidd
0
@Rastafarnianin Taktyczny
0
@Rust_Cohle niech zacznie grac w babinktona
0
@JohnnySilverhand To ciekawe kto mial tam grac