1

@FcPortoFan1999 3:1 było dla realu

6

@kubix05 bardzo lubię!

0

@Rust_Cohle

1. 2/+2.5
2. 1/+2.5
3. x/-2.5
4. 1/-2.5
5. 1/-2.5
6. 1/+2.5
7. 1/-2.5
8. 2/+2.5
9. 2/-2.5
10. x/-2.5

1

@arek987 Przemysław Tomaszewski - z całego serca polecam, bardzo mi pomógł po skomplikowanym złamaniu nogi.

2

@koziar Heroes III - regularnie grane od ponad 20 lat i FM20 - tutaj 2,1k godzin

3

@Kgorecki2500 Daj znać jak wynik debaty

1


Nie ma nic lepszego

0

2

Kocham George'a Michaela i się tego nie wstydzę


@NeroTFP1 @Comentateiro @Colon @Stoiczkow

0

Boski Andre jest!!!

2

Dobrze podsumował Karol Stopa, ten finał nie stał na arcywysokim poziomie

@mekston @Encore @agaFCB @Colon @MesQueUnClub96

1

@agaFCB Na Taylora niestety wystarczy

1

@Encore Miał ten voley...

0

Dopiero odpaliłem, come on Taylor!

0

@Krzysztof1987 Klasyk, smacznego!

11

@Kidd Kopiarka nie ma podjazdu do @Danny Gaucho

1

@NeroTFP1
Pink Floyd
Queen
The Doors
David Bowie
Dire Straits
Depeche Mode
The Cure
Led Zeppelin
Jimi Hendrix
Sting

i wiele więcej :)

1

@Faro @macio_944 czyżby w końcu dowieźli?

2

@Linnox Zdecydowanie!

1

@Witekk10 Vinnie Jones i długo nic.

1

@Mistrzgry1 Rozumiem, że nie możesz narzekać?

2

@JimMorrisonFCB Jeszcze zapomniałem o ojcu! @Ojciec5tkidzieci

2

@JimMorrisonFCB i jeszcze @macio_944 i @Comentateiro bo ich lubię, a co tam!

3

@Kidd Dziękuję w imieniu Żony :) Jeszcze tylko dodam, że 3 godziny gralismy w świetną planszówkę "Ziemia" :)
edit a Tobie oczywiście dużo zdrówka!

0

0

@Robert_Kubica a najlepsze że ma dopiero 25 lat

36

To był dla mnie niesamowity dzień: urodziny żony w pełni udane, później jazzowy koncert na jeziorze, finalnie dopiero przed chwilą skończyłem oglądać mecz Barcelony i czuję ogromną radosc z tego co zobaczyłem, ba! przecierałem oczy co akcję, bo tutaj spokojnie mogła być dwucyfrówka. Z całym spokojem sumienia mogę powiedzieć, że był to najlepszy, najbardziej atrakcyjny dla oka mecz FCB od czasów Lucho. Czuć było niesamowitą pewnosc siebie, luz, energię i chęć do gry - tak, wiem że to tylko Valladolid, ale kurde, to było tak piękne, że do teraz nie mogę uwierzyć w to co obejrzałem. Jedyny minus dla Flicka to że nie dał odpocząć Yamalowi, ale po tym co pokazał Hansi wierzę w pełni w jego decyzje.

A teraz, cytując pięknego @Danny Gaucho - napijmy się

@mekston @Encore @agaFCB @Don-Corleone @Colon @VamosRakieta @MesQueUnClub_87 @Kidd

0

@Rastafarnianin Taktyczny

0

@Rust_Cohle niech zacznie grac w babinktona

0

@JohnnySilverhand To ciekawe kto mial tam grac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?