JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcu$ 5 i 9 u Roberta? Brzmi znajomo ;)
2
@SinMistico Tam chyba i tak byłby spalony
1
@Worny Pokazał mu ile wynosi jego IQ.
0
@Eto'o9 R10 heheh złoto
0
Pamiętajcie, że te dwie bramki Lewego to z ogórkami, więc to żaden wyczyn...
Ale walić to, kapitalna druga połowa, superowy wynik, jest pięknie it's beautiful!!!
2
@Miszak Wyzsza Szkola Robienia Halasu
0
@BorzyKrzys Mozna to gdzies obejrzec?
1
@Bocheno1 Jakas kobieta na pewno.
1
@MessiForeverTheBest Chusteczki juz pewnie w pogotowiu.
3
Pieknie Sevilla jedzie z espanyolem :)
2
@norbi77 Klasyk
1
@escarabajo Ja jeszcze lubilem Diego Capela.
1
@NeroTFP1 Dzieki za aktualizacje :)
0
@NeroTFP1 Czy powiesc jest juz dostepna? :)
26
@wpwelement To pamietaj ze to za rok ;)
1
@Cyzix Podbijam
0
@NeroTFP1 On chyba nie byl az tak oporny na argumenty.
12
@Edwinvancleaf AlexCiemno - nie przelogowales sie.
0
@Rust_Cohle
1. 1/-2.5
2. 1/+2.5
3. 1/-2.5
4. 1/+2.5
5. 1/+2.5
6. x/-2.5
7. x/-2.5
8. 2/+2.5
9. 2/+2.5
10. 2/+2.5
0
@ViscaelBarca2007 Swoja droga na tym zdjeciu Rafa podobny do Freddiego w ostatnich dniach zycia.
0
Ciekaw jestem, czy Flick dalby rade odmienic United w takim stopniu jak robi to dotychczas z Barcelona.
0
@Adran360 A dopiero co wszedl, co tam sie stalo?
0
@bartekvisca I to gorsza noga!
1
@Encore Jak Schmeichel kiedys, albo Seaman:
2
@Stinger_ Z karnego to tez bramka! Wazny gol, top strajker
0
@tomek8756 9-5 PDT
1
@macio_944 Z elektrowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A poza tym to Enea.
Edit: nawet 370 z tego co sprawdzilem teraz, a to i tak bylo o 100 zlotych drozej niz za poprzednie 2 miesiace, z tym ze to byl sezon wakacyjny, gdzie duzo nas nie bylo.
1
@ali3gator Musiala, Olise, Gnabry, Min, Upamecano, Davies, Sane - fajni starcy.
0
@pikass14 390 za ostatnie 2 miesiace, 2+2 malych dzieci, pralka i zmywarka 24/7 prawie + indukcja i praca zdalna.
3
@KamQiX Mialem dokladnie to samo, tez myslalem ze to byl Gavi i prawie zawalu dostalem.