JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Trzaski jak na sylwestra
4
@Comfortable_ W psychiatryku, w godzinach odwiedzin.
3
@Wasacz_ *figo powinno byc
0
@Encore Wszyscy wstrzasnieci ta informacja pewnie
7
@Jakchcesz Madrego az milo poczytac.
0
Skoro Vinicius mial juz przygotowana specjalna fryzure to teraz bedzie musial ja przywrocic do poprzedniego stanu?
2
@DiSBlaDE Starość nie radość, młodość nie trzeźwość
1
@Danny Gaucho Ten ale przepadł w odmętach wygranej.
1
@norbi77 Jest dobrzeee!
1
@norbi77 Tak jest!
1
@norbi77 Bedzie dobrze!
0
@SzczenaWojtula Czekam na dalszy ciąg relacji!
1
@DiSBlaDE Nie uzyskasz odpowiedzi, bo wywaliło mu konto po tym jak dostał 168469328649289 oznaczeń.
1
@Encore lepszy od Stepha, czy tych pozycji się nie porównuje?
0
@Encore Czyli jeśli chodzi o tu i teraz to Jokić top?
0
@MarianekFCB Podbjam, też jestem ciekaw.
3
Dopiero 2:30, napijmy się.
5
@Derean Flashbacki z Don Andresa 8 coraz wyraźniejsze.
4
@Luciano99 @Danny Gaucho opinia?
1
@macio_944 To Ty nie wiesz, że tak naprawdę to Negreira sterował piłką w tym meczu? Wyłącz tv, włącz myślenie...
1
@Encore coś mi wywala dyskusja, więc piszę tutaj: A Lebron i Wemby nie są lepsi od Jokicia?
0
@Encore A Lebron i Wemby?
0
@Encore A LeBron i Wemby?
0
@karci0 Jak w profilu: Iniesta, Henry, Gavi
0
@Encore A LeBron albo Wemby?
2
@macio_944 To była EPICKA interwencja. W ogóle myślę, że cały ten występ da Penii mnóstwo pewności siebie.
2
@Derean Olmo też świetnie wszedł, piękne piłki rozdawał.
1
@DiSBlaDE Nie widziałem, ale szanuję za pomysł!
12
Spieprzyliście nam zmianę czasu.
16
Bramka na 4:0 podcięła im skrzydła.