0

@Lanosss Probowali wszystkiego, a jest to jeden z najlepszych serwisow w 500k+ miescie. Powiedzieli, ze nigdy nie mieli takiego przypadku...

0

@Lanosss U mnie problem polegal na tym, ze zadnych apek nie instalowalem w ostatnim czasie :(

0

@ArterkHD Doslownie dzisiaj odebralem telefon z serwisu i mialem praktycznie taka sama sytuacje. Moj telefon nie widzial w ogole mojej karty sim, mimo ze rozpoznawal wszystkie inne i tez moja karta sim chodzila na innych telefonach. Duplikat nie pomogl, wiec ostatecznie przenosze numer do innego operatora, bo i tak chcialem to zrobic.

2

@Fenelon Hahaha zloto

3

@escarabajo Dokad przeszedl?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ja tylko fwb, ale to kiedys.

0

@BorzyKrzys haha xD

0

@Krzych Zdecydowanie brak Page'a i Jimiego, ale poza tym pelna zgoda! Dodalbym jeszcze Santane, bo bardzo go lubie i tez jest bardzo plodnym artysta.

0

@Rust_Cohle
1. 2/+2.5
2. 1/-2.5
3. 1/+2.5
4. x/-2.5
5. x/-2.5
6. 1/-2.5
7. x/-2.5
8. 2/+2.5
9. 2/+2.5
10. 1/-2.5

1

@Kidd U mnie pewnie tylko 3 numery wchodzilyby w gre, ale dzieki za rekomendacje :)

0

@tadzik447 Taka, ktora ma w miare korzystna oferte w abonamencie i brak wiekszych problemow z zasiegiem.

12

@zodiak_10 Brakuje tylko gaci CR7 schnacych na sznurze.

0

Planuje przeniesc numer z Premium Mobile do jakiejs innej sensownej sieci - jakiego operatora polecacie?

0

@arsenallondyn0 Nie mam Viaplay niestety.

1

@Lionel_Messi10 Lucky Number Slevin, swietna komedia sensacyjna.

0

@Criss18Barca Jeden sezon trzy tygodnie to i tak niezle, ja mam taka baze ustawiona, ze mi schodzi z miesiac lekko, obecnie 21. sezon leci, powodzenia!

2

@macio_944 U mnie zeszlej nocy popadalo, rano jeszcze troche sie utrzymalo i chlopaki troche poszalaly, a pozniej stopnialo. Czekamy na wiecej!

0

@Ghostface Nie no, 10 piosenek lepszych od Riders On The Storm to w zyciu bym nie wymienil mimo, ze znam wszystkie od podszewki.

0

@Popitek12 miec czy pic

0

@PatrychoO A reklamy niestety albo stety nie widzialem

3

@macio_944 Ten Jaguar wyglada tragicznie.

1

@draxidox jprdl...

0

@draxidox ja pierdole...

18

@Marian_Pazdzioch Ten to jest udany, jeden z wiekszych upadkow czlowieka jakie widzialem.

0

@PizzerMan Hops

12

@DragonxNF
The Doors - Riders On The Storm

0

@barcelonaLM Nie strasz, nie strasz...

5

@Safrani Zeby tak wynagrodzenia rosly w podobnym tempie.

0

@BorzyKrzys O Ty lobuzie, tak genialny utwor pominac.

4

@Arden Ksiazka, film, Football Manager, spacer, gra w pilke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?