7

@NeroTFP1 Przeciez roznia sie literkami, nie wiem o co te cale halo.

1

@MesQueUnClub_87 Albo gdyby ktos jechal z rodzaca kobieta do szpitala...

1

1

@Azi Czy ci geniusze zdaja sobie, ze stojac w korku auta tez emituja zanieczyszczenia?

2

@Lukikiki Piekny gest, szanuje

0

@Kgorecki2500 A co z misjami stabilizacyjnymi w Afganistanie i Iraku? Mimo wszystko uwazam, ze status czlonka NATO niesie za soba pewne zobowiazania i w tym wypadku udzial wojska polskiego wydaje sie nieunikniony, niezaleznie od naszych preferencji.

1

@Lukikiki Uuu, komus Gwiazdor wszedl na chate wczesniej w tym roku, gratulacje!

0

@Criss18Barca Powiedz prosze jak dotychczas w tym sezonie nasi skoczkowie? Jakies warte odnotowania miejsca?

2

@macio_944 Ty dawaj te foty ze Szkocji lepiej!

4

@macio_944 Ja, z chlebem poprosze.

1

@Commandement To swiadczy jak mierny obecnie poziom prezentuja polskie piosenkarki, skoro Sanah jest wymieniana jako jedna z najlepszych, ale coz, takie czasy.

1

@arasz1819 Mozliwe, tam byla cala grupa, ale na szczescie wyszedlem z tego calo.

1

@clyde Piekne czasy, akurat pracowalem na Lawicy i musialem tlumaczyc nawalonym Irlandczykom po przegranym meczu, ze ich samolot nie wyleci, bo ma awarie hehe.

0

@MesQueUnClub96 Czyli byla zmiana plci? Tak czulem.

6

@MesQueUnClub96 jakis chloptas proszacy azjatyckie dziecko o autograf, so sweet!

1

@Gacek5 W gre pietkami?

1

@Kidd Podejrzewam, ze gdybym mial takie wspomnienia z tym zwiazane jak Ty to tez bym nienawidzil swiat. Tym bardziej szanuje, ze po takich przejsciach wyszedles na wartosciowego czlowieka, co niejednokrotnie mozna zaobserwowac na forum.

1

@Kidd Rozumiem Twoj punkt widzenia i bardzo wspolczuje :( Ja ze swojej strony tez nie cierpie tej komercyjnej strony swiat, dlatego zawsze staram sie od niej odciac, bo same swieta lubie, a wiecej czasu byc z bliskimi (szykowanie ozdob, pieczenie pierniczkow z synami itp.).

1

@BezglutenowyPedri Ktos tu kiedys polecal jakis dobry z apteki, ale zapomnialem nazwy :(

0

@MysticCat Zazdroszcze maszyny :)

2

@MesQueUnClub_87 Do pomidorkow koniecznie cebulkie!

0

Swietna zmiana Ferrana, oby w koncu byl w stanie utrzymac forme na dluzej. Mam nadzieje, ze z Raphinha nic powaznego...

0

@demsi1707 Kurde, a juz myslalem ze jak po pijaku strace prawko to bede mogl sobie pojezdzic chociaz za granica :(

2

@tbas Ja znam praktycznie wszystkie z pierwszej 11, z lawka troche gorzej.

1

@malicinho Jest na steamie? Jaki koszt?

@macio_944 pa, w koncu wystartowalo!

0

@Messibestplayerintheworld Zgoda, ale wciaz nie rozumiem dlaczego Pep nie wolal tak zmienic ustawienia zeby grac i Haalandem, i Alvarezem.

3

Wciaz nie do konca rozumiem decyzje Pepa o pozbywaniu sie Alvareza.

3

To dlugo sie pobronila ta potezna Atalanta.

2

@BulaKG Okolo 25

1

@macio_944
https://zapodaj.net/plik-eQRqEPPZaY
U mnie głównie ambient dzieki nieodzalowanej pamieci @Colonowi, ktory zaginal w akcji...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?