JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bocheno1 I pewnie conajmniej tak drogi jak Gyokeres, jesli nie drozszy... ale sam chetnie bym go widzial u nas
5
@GigiAmoroso Cos pieknego, wspaniale im to wyszlo!
6
Hurkacz w trabke na wczesnym etapie GS z jakims bambikiem? Stare, znalem.
2
@Hawajczyk A czy gorszy, jezeli rozliczamy napastnika glownie za bramki, a tych Lewy ma prawie 2 razy wiecej od R9? Bo jesli chodzi o wrazenia artystyczne w jednym sezonie to rownie dobrze moge powiedziec, ze najlepszy w historii jest R10.
2
Powinni jeszcze na wszelki wypadek sprawdzic czy pietnascie podan wczesniej nie bylo spalonego.
0
Dobra, ide tam do nich bo to juz za duzo dla mnie.
0
Uuu, chapeau bas za te asyste panie de Jong.
1
@Kozinho. Za 50 to moga Fatiego na kilogramy kupic.
0
Wam tez sie strumyk tak dlugo laduje?
0
@Kitek1640 Wynajelismy limuzyne z ekipa, ale bylem przeziebiony, wiec zabawa byla srednia.
0
@Walker O tak, bardzo lubie!
1
@NeroTFP1 Nie przepadam jakos za nim, nie umiem do konca okreslic dlaczego.
2
@NeroTFP1 Ja wyobrazam sobie, ze bede mogl sie spotkac ze wszystkimi zmarlymi bliskimi :)
2
@AlexDark00 Weź już rozbieg
2
Na dobranoc kawałek z "Frantica" - jednego z moich ulubionych filmów, który towarzyszył mi przez większą część przedmeczowego dnia ;)
1
@Danny Gaucho Salah ale zrobił odjazd.
0
@arasz1819 Tak czy siak, zmierzałem do tego że ktoś tam wyżej mocno manipulował.
2
Piękny to był mecz. Paradoksalnie zejście Wojtka zabiło mecz, bo od momentu bramki Rodrygo real nic nie zagrał. Pięknie było widać różnicę w mentalu vs czerwo z PSG, choć trzeba przyznać, że zaliczka tutaj była dużo większa.
Gdybym był kibicem realu to czułbym wielkie rozczarowanie, bo poza bardzo nielicznymi przebłyskami ta drużyna nic w finale nie pokazała (poza chamskimi faulami).
0
Komentarz usunięty
5
@AmigoBlancos Skup się na powrocie do zdrowia, bo w komentarze Ci nie idzie.
1
@davidek1997 Podbijam
0
@agaFCB Które miejsce?
0
@jacobFCB Ale idziesz Panie, gratulacje!!!
4
Niestety nie dałem rady dotrzeć na galę, ale bardzo wszystkim dziękuję za głosy i życzę dobrej zabawy :)
3
@PatrychoO Sting absolutny top dla mnie, zarowno w The Police jak i solo. Z jego klimatycznych, mniej znanych utworow polecam szczegolnie "Sister Moon".
3
@tbas Nie mozemy, bo nie zyje... Ale gdyby zyl to pewnie i tak by sie nie udalo bo ffp.
2
@escarabajo Po co im Kvara jak maja Diaza, Gakpo i Jote, ktorzy moga z powodzeniem grac na LS? Jak dla mnie gruba plota.
0
@urbipl Kurcze nigdy nie widzialem tej walki, piekna koncowka!
1
@Comentateiro Potwierdzam, ale o dziwo jeszcze mi internet nie odfrunal.
2
@michal26 Nie ma szans moim zdaniem zeby ten skandal skruszyl popisowy mur.