1

@Bocheno1 I pewnie conajmniej tak drogi jak Gyokeres, jesli nie drozszy... ale sam chetnie bym go widzial u nas

5

@GigiAmoroso Cos pieknego, wspaniale im to wyszlo!

6

Hurkacz w trabke na wczesnym etapie GS z jakims bambikiem? Stare, znalem.

2

@Hawajczyk A czy gorszy, jezeli rozliczamy napastnika glownie za bramki, a tych Lewy ma prawie 2 razy wiecej od R9? Bo jesli chodzi o wrazenia artystyczne w jednym sezonie to rownie dobrze moge powiedziec, ze najlepszy w historii jest R10.

2

Powinni jeszcze na wszelki wypadek sprawdzic czy pietnascie podan wczesniej nie bylo spalonego.

0

Dobra, ide tam do nich bo to juz za duzo dla mnie.

0

Uuu, chapeau bas za te asyste panie de Jong.

1

@Kozinho. Za 50 to moga Fatiego na kilogramy kupic.

0

Wam tez sie strumyk tak dlugo laduje?

0

@Kitek1640 Wynajelismy limuzyne z ekipa, ale bylem przeziebiony, wiec zabawa byla srednia.

0

@Walker O tak, bardzo lubie!

1

@NeroTFP1 Nie przepadam jakos za nim, nie umiem do konca okreslic dlaczego.

2

@NeroTFP1 Ja wyobrazam sobie, ze bede mogl sie spotkac ze wszystkimi zmarlymi bliskimi :)

2

@AlexDark00 Weź już rozbieg

2

Na dobranoc kawałek z "Frantica" - jednego z moich ulubionych filmów, który towarzyszył mi przez większą część przedmeczowego dnia ;)


1

@Danny Gaucho Salah ale zrobił odjazd.

0

@arasz1819 Tak czy siak, zmierzałem do tego że ktoś tam wyżej mocno manipulował.

2

Piękny to był mecz. Paradoksalnie zejście Wojtka zabiło mecz, bo od momentu bramki Rodrygo real nic nie zagrał. Pięknie było widać różnicę w mentalu vs czerwo z PSG, choć trzeba przyznać, że zaliczka tutaj była dużo większa.

Gdybym był kibicem realu to czułbym wielkie rozczarowanie, bo poza bardzo nielicznymi przebłyskami ta drużyna nic w finale nie pokazała (poza chamskimi faulami).

0

Komentarz usunięty

5

@AmigoBlancos Skup się na powrocie do zdrowia, bo w komentarze Ci nie idzie.

1

@davidek1997 Podbijam

0

@agaFCB Które miejsce?

0

@jacobFCB Ale idziesz Panie, gratulacje!!!

4

Niestety nie dałem rady dotrzeć na galę, ale bardzo wszystkim dziękuję za głosy i życzę dobrej zabawy :)

3

@PatrychoO Sting absolutny top dla mnie, zarowno w The Police jak i solo. Z jego klimatycznych, mniej znanych utworow polecam szczegolnie "Sister Moon".

3

@tbas Nie mozemy, bo nie zyje... Ale gdyby zyl to pewnie i tak by sie nie udalo bo ffp.

2

@escarabajo Po co im Kvara jak maja Diaza, Gakpo i Jote, ktorzy moga z powodzeniem grac na LS? Jak dla mnie gruba plota.

0

@urbipl Kurcze nigdy nie widzialem tej walki, piekna koncowka!

1

@Comentateiro Potwierdzam, ale o dziwo jeszcze mi internet nie odfrunal.

2

@michal26 Nie ma szans moim zdaniem zeby ten skandal skruszyl popisowy mur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?