2

@Jakchcesz Wylacz tv, wlacz myslenie. Dajesz sobie robic papke z mozgu przez propagandowe media glownego nurtu.

9

@Aragorn33 Pieknie, to chyba jedyny sposob zeby nadrabiac braki w sile zywej.

2

@mekston Tych jedynych jest pol swiatu, czy jakos tak...

1

@gora To akurat zmiana in plus.

1

Mimo różnych przeciwności mamy too!

0

Ferran za RL9 koniecznie teraz.

9

Obślizgłe macki Negreiry znowu dają o sobie znać

1

Pedri kocham Cię.

2

Gavi zjazd do bazy, nie ogarnia dziś niestety...

0

Ale szkoda, że to nie weszło...

Ale Lewy na posterunku!

0

@Rifek Jestem, robiłem sobie test i wyszła grypa typu A, najgorzej że moje dzieci też to złapały, a już i tak mieli zapalenie ucha...

2

@macio_944 Włożyłem kij w mrowisko, ale co tam.

Dzięki!

7

Dzisiaj jest pierwszy dzień kiedy czuję się znośnie odkąd w piątek dopadła mnie grypa. W przyszłym sezonie na pewno wleci szczepionka, bo nie chcę tego przechodzić drugi raz.

1

@MessiForeverTheBest pomyliłeś go z dodim

2

Nie mogę patrzeć na tego chama.

3

Czyli już wiemy, który sędzia wędruje do zamrażarki po tej kolejce.

1

Penalti per favor del... a nie, czekaj

3

@Seledynowy Taki jest plan.

7

@HypeR Mam podobnie

1

@Walker Bardzo lubie!

1

@ViscaelBarca2007 Tu trzeba korzystac z dostawcy @Danny Gaucho, a nie jakichs popierdolek.

1

@jacobFCB Nie slyszalem, ale daja rade chlopaki :)

8

@Jakchcesz I Ty tez masz poniekad racje.

0

@SzczenaWojtula Oj tam, oj tam. Przynajmniej jak wiatr zawieje to bedzie sie dobrze trzymala nawierzchni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SzczenaWojtula A gdzie wady?

9

Byle do konca sie taki wynik utrzymal i dogryweczke poprosze.

1

Sedzia niech sie cieplo ubierze, bo jutro leci do zamrazarki.

1

@Culer9002 Otoz to!

2

"Spokojnie, zaraz sie rozkreci"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?