JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz Wylacz tv, wlacz myslenie. Dajesz sobie robic papke z mozgu przez propagandowe media glownego nurtu.
9
@Aragorn33 Pieknie, to chyba jedyny sposob zeby nadrabiac braki w sile zywej.
2
@mekston Tych jedynych jest pol swiatu, czy jakos tak...
1
@gora To akurat zmiana in plus.
1
Mimo różnych przeciwności mamy too!
0
Ferran za RL9 koniecznie teraz.
9
Obślizgłe macki Negreiry znowu dają o sobie znać
1
Pedri kocham Cię.
2
Gavi zjazd do bazy, nie ogarnia dziś niestety...
0
Ale szkoda, że to nie weszło...
Ale Lewy na posterunku!
0
@Rifek Jestem, robiłem sobie test i wyszła grypa typu A, najgorzej że moje dzieci też to złapały, a już i tak mieli zapalenie ucha...
2
@macio_944 Włożyłem kij w mrowisko, ale co tam.
Dzięki!
7
Dzisiaj jest pierwszy dzień kiedy czuję się znośnie odkąd w piątek dopadła mnie grypa. W przyszłym sezonie na pewno wleci szczepionka, bo nie chcę tego przechodzić drugi raz.
1
@MessiForeverTheBest pomyliłeś go z dodim
2
Nie mogę patrzeć na tego chama.
3
Czyli już wiemy, który sędzia wędruje do zamrażarki po tej kolejce.
1
Penalti per favor del... a nie, czekaj
3
@Seledynowy Taki jest plan.
7
@HypeR Mam podobnie
1
@Walker Bardzo lubie!
1
@ViscaelBarca2007 Tu trzeba korzystac z dostawcy @Danny Gaucho, a nie jakichs popierdolek.
1
@jacobFCB Nie slyszalem, ale daja rade chlopaki :)
8
@Jakchcesz I Ty tez masz poniekad racje.
0
@SzczenaWojtula Oj tam, oj tam. Przynajmniej jak wiatr zawieje to bedzie sie dobrze trzymala nawierzchni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SzczenaWojtula A gdzie wady?
9
Byle do konca sie taki wynik utrzymal i dogryweczke poprosze.
1
Sedzia niech sie cieplo ubierze, bo jutro leci do zamrazarki.
1
@Culer9002 Otoz to!
2
"Spokojnie, zaraz sie rozkreci"