4

@Cule2013 Gdyby nie ludzie karmiący jego głód atencji to by nie lądował co chwilę w gorących.

1

@Encore Na pewno nie Dynamo Kijow, bo on dyma Kijow.

9

@Kosmici wczoraj mieli racje, ze dzisiaj wyladuja. Jednego juz mamy na la Rambli nowego.

4

Nie zdziwie sie jak tu sie skonczy manita.

1

Dias, parodia obroncy

2

@Encore Piekne przejscie z defensywy do ataku

0

@blakkudium Uu bez Haalanda?

16

@Awtameok_Klana Poziom wypowiedzi podobny do oskarzania zgwalconej dziewczyny, ze prowokowala gwalciciela swoim strojem, obrzydlistwo.

27

@MesQueUnClub96 Stac Cie na cos lepszego zeby zdobyc hat-tricka.

6

@Jersi1 Luuka to bym chetnie jeszcze u nas zobaczyl...

3

Ale mi szkoda tego Celticu...

0

@wojopancer [n]ie [w]iem

0

Piekne dosrodkowanie Gnabryego

0

Aj blisko Celtic, szkoda ze nie wykorzystali...

0

@SelloutCrowd Az wlaczylem

0

@Natenczas Kiedys mocno go katowalem, piekny jest.

2

@Walker Bardzo lubie, zarowno ten utwor jak i cala tworczosc Grzegorza.

1

@barcelonaLM Bidulek

1

@okiemtypera_lucaxx95 Szczesny > Endrick, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

3

18 lutego 2025 jestesmy swiadkami narodzin prawdziwego tenisa.

0

@Krzty I bardzo dobrze

0

@Krzty Najwyzszy czas na thank you and good luck.

2

@Encore On gra tylko w turniejach Szopa Open.

5

@partymaker @blakkudium gdzie jestes?

1

@mekston Taki jeden atencjusz

2

@Luciano99 Nagroda dla zwyciezcy ligi bedzie kilogram plutonu ufundowany przez wielkiego fana Realu Madryt, Kim Dzong Una.

1

@FCBparasiempre No czyli nie znasz zasad, w mysl ktorych spalony jest rowniez wtedy, kiedy zawodnik uniemozliwia obroncy udzial w akcji i absorbuje jego uwage.

2

Pedri jest PRZEKOSMICZNY

0

Gavi do zmiany, kolejny kiepski mecz niestety w jego wykonaniu.

0

@Smietankowy Niezla proba, Florentino.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?