0

W koncu sie odblokowal, i to w jakim stylu!

2

Pedri co za powrot...

10

Blad w kryciu Araujo?

2

@Messiah10 Tylko pamietaj zeby go wyciagnac!

2

@michal26 No jestem ciekaw jak na to rumunski narod zareaguje.

1

@DTMisTheBest No i pieknie!

0

@Walker O taak, bylo sluchane w GTA SA

4

@Aragorn33 Zeby zapanowalo Prawo i stala sie Sprawiedliwosc!

1

@agaFCB Dzieki :)

1

@July_6_BcN Dziekuje bardzo :)

1

@Redakcja, ja nie po to nie place zeby takie numery ze strona odstawiac...

0

@BorzyKrzys Kurde, ciekawa sprawa, nie slyszalem o niej... czyzby jakies ufo?

3

@Mario96w Uwazaj na podejrzane linki do hostingow ze zdjeciami!

0

@michal26 To co, glosujemy na Bartosiewicza?

1

@michal26 Niezla szopka by byla jakby podmienili Nawrockiego :) I wcale nie jest powiedziane, ze nowy kandydat zrobilby lepszy wynik, bo to mogloby byc w pewnym stopniu podkopanie zaufania zwolennikow pisu.

0

@agaFCB w jego stylu

1

@Faro Katolikami to Ty sobie twarzy nie wycieraj

15

Z okazji dnia kobiet chcialbym zyczyc @Eoren @juliacicha @July_6_BcN @Lola120 @clyde @agaFCB @Sysia11 i wszystkim paniom abyscie zawsze byly szanowane i abyscie zawsze mialy jak najwiecej powodow do usmiechu :)

2

2

@urbipl Robi wrazenie

2

@PatrychoO Dzieki, ale raczej nie chce az tak duzo wydawac na telefon, chociaz jeszcze przemysle!

2

@macio_944 Dzieki bardzo za polecajke, bo tez nie lubie duzych telefonow. Pewnie niedlugo kupie!

6

@macio_944 Ale sztos, wlasnie sie rozgladam za jakims telefonem z dobrym aparatem.

16

@VegetaPolska Tak to jest jak sie zapomni nawilzyc odbyt.

2

@Commando jak hemoroidy tylko one sa mniej upierdliwe.

2

@MesQueUnClub_87 Ale sztos burger, wyglada jak z dobrej knajpy.

1

@Ghostface Tez bardzo lubie Daltona - w ogole "W obliczu smierci" to jedna z moich ulubionych czesci. Dalej dalbym Moore'a i Brosnana :)

2

@Ghostface Dobry typ z Fassbenderem, przyznam szczerze ze nie zastanawialem sie nigdy, bo zwyczajnie wiekszosc aktorow grajacych Bonda mi odpowiadala (poza Lazenbym, bo wydawal mi sie za "miekki").

2

@Janas11224 moj bierze tyle samo, ale spedzam u niego godzine.

2

@blakkudium pa @mekston, to ten co jest lepszy od Lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?