JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W koncu sie odblokowal, i to w jakim stylu!
2
Pedri co za powrot...
10
Blad w kryciu Araujo?
2
@Messiah10 Tylko pamietaj zeby go wyciagnac!
2
@michal26 No jestem ciekaw jak na to rumunski narod zareaguje.
1
@DTMisTheBest No i pieknie!
0
@Walker O taak, bylo sluchane w GTA SA
4
@Aragorn33 Zeby zapanowalo Prawo i stala sie Sprawiedliwosc!
1
@agaFCB Dzieki :)
1
@July_6_BcN Dziekuje bardzo :)
1
@Redakcja, ja nie po to nie place zeby takie numery ze strona odstawiac...
0
@BorzyKrzys Kurde, ciekawa sprawa, nie slyszalem o niej... czyzby jakies ufo?
3
@Mario96w Uwazaj na podejrzane linki do hostingow ze zdjeciami!
0
@michal26 To co, glosujemy na Bartosiewicza?
1
@michal26 Niezla szopka by byla jakby podmienili Nawrockiego :) I wcale nie jest powiedziane, ze nowy kandydat zrobilby lepszy wynik, bo to mogloby byc w pewnym stopniu podkopanie zaufania zwolennikow pisu.
0
@agaFCB w jego stylu
1
@Faro Katolikami to Ty sobie twarzy nie wycieraj
15
Z okazji dnia kobiet chcialbym zyczyc @Eoren @juliacicha @July_6_BcN @Lola120 @clyde @agaFCB @Sysia11 i wszystkim paniom abyscie zawsze byly szanowane i abyscie zawsze mialy jak najwiecej powodow do usmiechu :)
2
@July_6_BcN @July_6_BcN
2
@urbipl Robi wrazenie
2
@PatrychoO Dzieki, ale raczej nie chce az tak duzo wydawac na telefon, chociaz jeszcze przemysle!
2
@macio_944 Dzieki bardzo za polecajke, bo tez nie lubie duzych telefonow. Pewnie niedlugo kupie!
6
@macio_944 Ale sztos, wlasnie sie rozgladam za jakims telefonem z dobrym aparatem.
16
@VegetaPolska Tak to jest jak sie zapomni nawilzyc odbyt.
2
@Commando jak hemoroidy tylko one sa mniej upierdliwe.
2
@MesQueUnClub_87 Ale sztos burger, wyglada jak z dobrej knajpy.
1
@Ghostface Tez bardzo lubie Daltona - w ogole "W obliczu smierci" to jedna z moich ulubionych czesci. Dalej dalbym Moore'a i Brosnana :)
2
@Ghostface Dobry typ z Fassbenderem, przyznam szczerze ze nie zastanawialem sie nigdy, bo zwyczajnie wiekszosc aktorow grajacych Bonda mi odpowiadala (poza Lazenbym, bo wydawal mi sie za "miekki").
2
@Janas11224 moj bierze tyle samo, ale spedzam u niego godzine.
2
@blakkudium pa @mekston, to ten co jest lepszy od Lewego