JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston hehe dobre
5
@MOLESTA Wydaje mi sie, ze chirurdzy sa takimi profesjonalistami, ze po prostu wykonuja swoja prace najlepiej jak potrafia, niezaleznie od okolicznosci.
0
@MOLESTA Na pewno niezbyt komfortowo
3
@John_Doe Gdzie sa maczetowcy jak ich potrzeba?
1
@jedrek7000 taktyczny
29
@Luciano99 multi dodiego
1
@Szklaner Pamietaj, ze emerytury beda glodowe, wiec moze lepiej wroc ;)
9
@NeroTFP1 Wszystko by sie udalo, gdyby nie ten wstretny Flick i jego ̶p̶s̶i̶s̶k̶o̶ sztab.
0
@MOLESTA Naprawde nie zdziwiloby mnie, gdyby tak powiedzial Tavier Jebas.
14
Bardzo solidny mecz pomimo niekorzystnej daty spotkania, szkoda tej kontuzji Olmo, ale miejmy nadzieje, ze to nic powaznego. Dobre wystepy zmiennikow, zwlaszcza Fermina i Torre :)
5
Piekna kontra, idealne podanie i wykonczenie
1
@Jakchcesz Nie patrzyl na pilke, nie dotknal pilki, nie byl w ogole zainteresowany pilka - to musi byc faul.
1
@BulaKG Wyglada jakby mu Iniesta z Xavim do wanny wchodzili, uwielbiam patrzec na jego gre.
0
Sharkanado czas zaczac, brawo Ferran!
2
@UriBoyka Piekna pasta, zawsze bawi :)
1
@PatrychoO Kurde, trzech aktorow, ktorych bardzo lubie, a ten zwiastun wyglada kiepsko...
2
@malicinho Spadochrony tez bywaja zabojcze, bo albo sie nie otworzy, albo mozesz zaplatac sie w linki, ale jednak wolalbym spadac ze spadochronem niz bez niego.
19
Wezcie mi to zdjecie, bo zwroce obiad
1
@MesQueUnClub_87 Uwielbiam! Najbardziej lubie Bekarty, Pulp Fiction i Nienawistna Osemke.
1
@NeroTFP1 Najwazniejsze, ze zdecydowala sie na dzieci!!!111
0
@Aragorn33 Kurcze, duzo sobie po niej obiecywalem jesli chodzi o merytoryke, a tu niestety wyszla lewica z worka...
0
@Czajka90 Nie zdziwilbym jakby wszedl na wysoki poziom przy Flicku.
0
@Czajka90 Czyli Nunez do nas? ;)
2
@Walker Uwielbiam, caly Ultravox zreszta jest swietny, a o samym Midge'u warto poczytac, bo to niezwykle wartosciowy czlowiek o wielkim sercu :)
2
@pt9 Ladna podkladka wiklinowa.
0
@tadzik447 No to niezle, szkoda ze druzyny juz praktycznie nie ma.
0
@tadzik447 A ktore miejsce w generalce?
1
@July_6_BcN Czyli wrocilismy do czasow sprzed Malysza, kiedy zachwycalismy sie wejsciem Mateji i Skupienia do 30stki...
0
@Criss18Barca W tym sezonie po raz pierwszy od wieeelu lat kompletnie nie sledzilem skokow... Moglbys na szybko napisac jak wypadli nasi i czy udalo sie osiagnac jakiekolwiek sukcesy?
2
@Safrani Piekne slowa i do tego prawdziwe.