JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium W wiekszosci przypadkow bonusy przewyzszaja premie za awans.
1
@neymarjr_143 Ale farta mieli wspolpasazerowie :)
0
@July_6_BcN Kucharek i tak juz pewnie zdazyl z 15 DMow wyslac.
1
@blakkudium Ta legenda klubu juz upadla ladnych kilka lat temu. Zobaczymy jak z ta LE, moim zdaniem sie wyloza.
0
@Aragorn33 Z jednej strony rozumiem promowanie Podkarpacia, ale nie wiem czy to trzeba akurat takimi metodami.
2
@blakkudium Co tych grajkow ciagnie do Utd poza pieniedzmi to ja nie wiem.
5
@Tasde A ta "wygladajace jakby" teza to przez kogo zostala postawiona?
1
@magister97r Z tej perspetywy to racja, ale i tak ciezko sie pogodzic, ze ci fantastyczni zawodnicy powoli zaczna schodzic na dalszy plan :(
0
@magister97r Wielka szkoda, chyba niestety zaczal sie zmierzch class 92...
0
@Walker The Who to jest top, a ten kawałek to maestria.
1
@jacobFCB Przekozacka płyta, praktycznie bez słabych punktów dla mnie.
0
@Azazel_Pazuzu Nie miał szans przy dwóch pierwszych bramkach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
PSG wyglada bardzo solidnie, tak naprawde ciezko u nich znalezc jakis slabszy punkt. Moim zdaniem ciezko bedzie Arsenalowi o awans, ale wciaz mocno trzymam za nich kciuki.
1
Kiks i bramka od slupka, to trzeba miec szczescie...
13
@semafor Jesli mialbym wybierac miedzy imigrantami z Ukrainy, a tymi niewiadomego pochodzenia to zdecydowanie wole tych z Ukrainy, chociazby ze wzgledu na latwosc asymilacji.
Niestety nie da sie calkowicie uniknac problemu tego zjawiska ze wzgledu na sytuacje demograficzna w naszym kraju, ale mozna w jakims stopniu kontrolowac to zjawisko.
0
@Rifek Taktyczny
1
@Kgorecki2500 Herbatke z nowiczokiem
1
@PizzerMan Poszlo 1,5% dla Ciebie :)
2
@Aragorn33 Skubany, to powinien byc nasz nr 1 w reprezentacji.
3
@macio_944 W rzeczy samej
51
Na ogol staram sie nie uzywac wulgaryzmow na forum, ale dzis, w ten wyjatkowy dzien, mam jedno marzenie:
Rozpierdolmy ich
17
Slyszalem ze na var maja sciagnac Steviego Wondera.
1
@Vegeta88 a propos "apropos" to pisze sie to rozdzielnie.
1
@Torto Prosze o oznaczanie, bo niestety nie mam czasu ogladac, a chociaz jakis news przeczytam.
0
Im blizej do wyborow tym bardziej nie wiem na kogo zaglosowac...
5
@Kengo Bylo calkiem przyjemnie, na pewno mialem wiecej energii niz teraz.
1
@Lucyffffer1922 Tatar top
2
@MesQueUnClub_87 O Panie, ale lista...
1
@MesQueUnClub_87 w punkt