O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 470
  • Liczba komentarzy 948
  • Polecenia 2384

Komentarze

2

Kolorado. Pod autobus wpada kobieta. Dwoje świadków, dwie sprzeczne wersja. Jedna osoba widzi kobietę rzucającą się pod autobus - samobójstwo. Druga widzi mężczyznę, który wpycha kobietę pod autobus, zabiera jej torbę i oddala się. Drugim świadkiem jest Jack Reacher, który podąża za zabójcą. Reacher nie zdaje sobie sprawy, że to wszystko część większego planu, w którym udział biorą potężni ludzie. Każdy, nawet najmniejszy błąd oznacza eliminację zagrożenia. Ale kiedy zagrożeniem jest Jack Reacher, nie ma planu B.
Tak prezentuje się fabuła 27 tomu z cyklu o Jacku Reachere, byłym majorze żandarmerii wojskowej, który wpakuje się w kolejną niebezpieczną misję. Czy wyjdzie z niej zwycięsko? Myślę, że to pytanie retoryczne i mam nadzieję, że bracia Child nie wyprowadzą mnie z błędu. :) Marzyłaby mi się premiera jeszcze w styczniu 2023 roku, oby jak najszybciej. ;)

0

@GeneralXavi widzę ją doskonale. Dla mnie wyzywanie nie jest żadną krytyką, a czystym hejtem. ;) A krytyka jest wskazana, ale prawdziwa krytyka. ;)

0

Dzisiejszy mecz idealnie pokazuje, że granica między radością a hejtem jest praktycznie niewidzialna. Wystarczyłby jeden gol Meksyku, jeden gol Argentyny, żeby większość wyzywała od najgorszych trenera i piłkarzy. I to nie jest brak radości z awansu i narzekanie. Dla mnie styl w reprezentacji nie jest szczególnie ważny :D

3

Można się z niego śmiać, nabijać z jego błędów, ale Szpakowski to wielka legenda. Podobno ma skomentować finał MŚ i moim zdaniem zasłużył za całokształt
https://www.meczyki.pl/newsy/dariusz-szpakowski-uhonorowany-legendarny-komentator-odebral-nagrode-z-rak-ronaldo-wideo/201218-n

0

Skazani na Shawshank na TVN7 ;)

Zobacz wszystkie

80

Przykre jak ukochana bajka dzieciństwa jest tak zmieniana i stawiana na głowie. :(


53


Przepiękna odpowiedź. :)

44

Bardzo się cieszę, że właśnie on strzelił te gole. :) Nie powinien do nas trafić, ale to nie powód, by sobie z niego żartować i szydzić.

32

21/22 września 1940 roku do obozu Auschwitz dotarł drugi transport warszawski. Wśród więźniów był między innymi Władysław Bartoszewski, Stanisław Dubois, Konstanty Jagiełło i Witold Pilecki. Wątek w tweecie.


32

Ja patrzę na to z punktu moralnego. Dla mnie Polska może w ogóle nie rozgrywać meczu z Rosją i dostać walkowera. Byłbym bardziej dumny z takiej postawy niż z wygranego meczu. Ale to samo tyczy się wszystkich. Jeśli Barcelona trafi na Spartak, to również wolałbym, żeby z nimi nie grała. Dzisiaj czytałem, że szwedzka drużyna anulowała transfer do Lokomotiwu Moskwa. Fragment wypowiedzi prezesa Hammarby IF:
"Z moralnego i ludzkiego punktu widzenia nie mogliśmy tego zrobić, ale wydaje mi się, że powinien tu nastąpić szerszy kontekst z regulacjami, do których może odnieść się UEFA i nie tylko. Nam, jako klubowi, trudno jest zbojkotować jedną z europejskich lig, ale w pełni popieramy protest Szwedzkiego Związku Piłki Nożnej przeciwko meczowi play-off w Rosji".