O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol , Xavi Hernandez, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal Londyn
  • Barcelonie kibicuję od Momentu gdy zacząłem się interesować piłką

Statystyki

  • Dni w serwisie 2768
  • Liczba komentarzy 934
  • Polecenia 2442

Komentarze

0

Zwracam się do was z prośbą o poświęcenie minuty na wypełnienie ankiety dotyczącej statystyk Expected Goals w piłce nożnej (dokładniej, dotyczy ona obecnej formy trzech wybranych zawodników Premier League).

https://forms.gle/7yKtiyenCiYbBvTV7

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się ją wypełnić!

Jeśli ktoś z Was ma wrażenie, że widział już podobny wpis, to ma rację, bowiem wrzucam obecnie drugą część ankiety - jeżeli wypełniliście ją już wcześniej, nie róbcie tego proszę ponownie, ponieważ zależy mi aby jedna wypełniona ankieta odpowiadała jednej osobie.

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany w jakim celu w ogóle ją udostępniam, dzisiaj gdy uzbiera się już trochę odpowiedzi chętnie wrzucę na Ramblę posta z objaśnieniem

0

Zwracam się do was z prośbą o poświęcenie minuty na wypełnienie ankiety dotyczącej statystyk Expected Goals w piłce nożnej (dokładniej, dotyczy ona obecnej formy trzech wybranych zawodników Premier League).

https://forms.gle/7yKtiyenCiYbBvTV7

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się ją wypełnić!

Jeśli ktoś z Was ma wrażenie, że widział już dzisiaj podobny wpis, to ma rację, bowiem wrzucam obecnie drugą część ankiety - jeżeli wypełniliście ją już wcześniej, nie róbcie tego proszę ponownie, ponieważ zależy mi aby jedna wypełniona ankieta odpowiadała jednej osobie.

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany w jakim celu w ogóle ją udostępniam, jutro gdy uzbiera się już trochę odpowiedzi chętnie wrzucę na Ramblę posta z objaśnieniem

1

Zwracam się do was z prośbą o poświęcenie dosłownie minuty (a być może nawet mniej) na wypełnienie ankiety dotyczącej statystyk Expected Goals w piłce nożnej - dokładniej, dotyczy ona obecnej formy trzech wybranych zawodników Premier League:

https://forms.gle/Ebtf5j4Axo64zd817

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy zdecydują się ją wypełnić!

0

@Doniu814 Prawda, pomyliłem się

1

Względem ostatniego meczu, wszyscy gracze z pola w wyjściowej jedenastce wymienieni, ciekawa rotacja

Zobacz wszystkie

76

Mundial rozszerzony do 48 zespołów w 2026 roku, Mistrzostwa Świata w Katarze przesunięte specjalnie na grudzień, żeby kasa od szejków się zgadzała, potwierdzone łapówki w kwestii organizacji Mundialu w RPA 10 lat temu, Euro rozszerzane o kolejne zespoły na siłę, reforma Ligi Mistrzów, Liga Narodów wypełniająca kalendarz meczowy po brzegi i wykańczająca zawodników. A wciąż znajdą się Ci, którzy powiedzą, że FIFA i UEFA bronią jakichkolwiek wartości.

59

Do czego doszło, że ludzie przedstawiają Chelsea i Abramowicza jako obrońców "romantyzmu" w futbolu

57

Lewandowski dzisiaj pokazał jak daleko mu do tytułu najlepszego piłkarza świata.
Kompletnie przeszedł koło meczu, nie miał ani jednego momentu w którym by błysnął indywidualnie i napędził Polaków. Już Świderski zrobił więcej zagrożenia pod bramką oddając jeden strzał pod poprzeczkę w końcówce meczu.

49

W końcu rozsądne transfery perspektywiczych piłkarzy, a nie wałki z Brazylii kosztujące nas 10x więcej

42

Jutro place budowy nieczynne