1

@michal26 Oznacz prosze :) btw jak tam szyja?

0

@tadzik447 Sa rowni i rowniejsi

5

@TaughtMule Juz wprowadzony w bajkowy nastroj.

1

@hyzar W koncu piatek, weekendu poczatek.

2

@Comentateiro a to przepraszam, ma 17,8 lat

1

@BorzyKrzys Fajna, ale cycki jej sie nie wczytaly.

12

@hyzar Tak, ma 17 lat i 10 miesiecy.

0

@Tasde Piekny to byl sezon - zdobytym trofeom w koncu towarzyszyla atrakcyjna dla oka gra, i to mimo bardzo mlodego zespolu!

0

@clyde Chyba, ze komus ten sufit sie na leb... to wtedy nie.

0

@Walker taktyk, bo nie znalem tego

3

Patrze sobie na wyjsciowa 11stke Tottenhamu i to jest taki sklad wegla i papy, w sam razy na 15 miejsce w PL.

12

@MesQueUnClub96 Czy prawda jest, ze miales usunac konto juz 2 razy, ale jednak raczki swierzbily i tego nie zrobiles?

0

@NeroTFP1 Mam bardzo podobnie, rozwazalem Mentzena, ale jednak wydaje mi sie zbyt malo powazny na urzad prezydenta.

2

@macio_944 Wyrazy wspolczucia, trzymaj sie.

0

@arasz1819 Ja tak kiedys zapisywalem strzelcow bramek w Euro 2000 i pozniej PESie 6.

1

@JimMorrisonFCB *odtworzenia, oczywiscie

0

@Walker Zdecydowanie masz moj glos na ZP La Rambli w nastepnym plebiscycie za te serie, kapitalna robota! :)

2

@MesQueUnClub_87 U mnie bedzie z otworzenia o polnocy dzis, wjedzie popcorn i Perla miodowa, bo od dawna jakies miodowe za mna chodzilo.

1

@arasz1819 Ja tak teraz katuje FMa 20, aktualnie 24. sezon Yorkiem City.

0

@Cule1234 Byleby nie wystrzelil zbyt wczesnie ;)

1

@Cochise Jeszcze Uhn Tiss katowalismy z kumplem.

1

@Cochise The Ballad of Chasey Lain

Swoja droga caly album kozacki.

1

@MichuZ44 Co chlop mial krzepe

2

@michal26 Probowales wlaczyc i wylaczyc?

A poza tym to szybkiego powrotu do zdrowia!

0

@Cochise "Naiwne pytania" Dzemu, teraz wydaja mi sie znacznie mniej naiwne niz kiedys.

1

@svensonFCB Zapisalem, dzieki

2

@MesQueUnClub_87 Najgorzej, ze ani nie jest cieplo, ani nie ma deszczu. Najgorsze mozliwe polaczenie.

0

@Eto'o9 R10 To juz oficjalne z tym Zubim?

0

@Hosh Podjechala po niego Czarna Wolga.

0

@Roobo W punkt. jak to mawial klasyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?