5

co za akcja to byla!!!

1

@Walker O Panie, nawet nie wiesz jak dlugo szukalem tego tytulu!!!

0

Sinner zaczyna odjezdzac :)

2

@Chaoss Dzis o 20:45

0

@RoberDzik Tak bedzie, na spokojnie

0

Forza Jannik!!!

1

@Stinger_ Sinner-Djokovic

3

@D10SLEO Skoki Narciarskie 2002, serdecznie zapraszam, Adam Malysz.

0

@old.school kurcze :(

4

@Walker Absolutny hit, w ogole cale A-ha jest swietne, nawet te albumy pozniejsze.

1

@NeroTFP1 Widze, ze ostatnio wiele osob urlopowalo, wlaczajac w to moja i Twoja skromna osobe.

4

@DiSBlaDE Ale Pata i Mata to Ty szanuj!

1

Ladny stop wolej Djoko.

1

Jazda z Serbem, Sasza!

0

@Walker Petarda, zawsze bedzie sie kojarzylo z Adasiem :)

3

@Encore Moze do starych gierek go ma, tez bym w sumie sobie sprawil taki sprzet.

0

@Walker Czekam z niecierpliwoscia!

0

@ACMaldini3 Podaj nick tego kogos

1

@clyde Dobrze, ze wrocilas!

1

@Encore I szacunek mu za to

0

@Encore To przechodzi, czy nie przechodzi?

0

@MeAndSwan Robi wrazenie

2

@Safrani Bardzo w punkt.

0

@FcPortoFan1999 Cecchinato to dwie polki nizej niz Musetti

0

@Walker Sztos totalny

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

@mekston Fajnie sie chlopak rozwija, zycze mu jak najlepiej

13

@kamiVeB Fajne sa takie niezapowiedziane, spontaniczne wizyty

0

@Encore pieknie

1

@Kazragore Namowiles, juz wiem co bedzie ogladane w weekend :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?