JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Uwielbiam przebywac na tej stronie, wspaniala jest to spolecznosc :)
1
@MesQueUnClub96 Przynajmniej nie przeszkadza im, ze przynajmniej nie boi sie bic.
1
@LOPEZ16 Piekne odpowiedzi
1
Ten Carreras z SLB już klepnięty przez real?
1
@blakkudium Uuu, a gdzie się wybiera?
0
@blakkudium Również? To kto jeszcze?
1
@Comentateiro Biedny alarm
1
@escarabajo chetnie poslucham :)
0
@clyde Pieknie!
0
@clyde Na czym w sumie stanelo z ta Janoszek?
5
@blakkudium Dodi lubi to.
Szkoda Yorku :(
1
@escarabajo Szkoda chlopa, ale przynajmniej zarobi.
3
@Roobo Jak Trzaskowski bedzie mu patrzyl na rece to ja jestem spokojny.
2
@escarabajo Cunha do Utd?
1
@Zoker Zamach na wolnosc!!!!!11111
0
@FCB_dimiC Z jakiego powodu Inter mialby sie pozbywac swojego najlepszego obroncy?
1
@karci0 Ja lubie i Winiary i Kielecki, wiec najczesciej kupuje obydwa na raz. A kolendre wprost ubostwiam.
3
@Kgorecki2500 hahaha piekne
2
@mekston I oświadczyny dopiero po trzecim dniu znajomości, nie ma co się spieszyć.
0
@VegetaPolska No i git
3
@VegetaPolska Jak nie jesteś nachalny to już połowa sukcesu.
1
@VegetaPolska A weź startuj do jakiejś Nikoli, w taką pogodę idealnie jakiś grzaniec później przytulaniec i tego typu sprawy
1
@TR3YWAY Mam to samo z żoną
5
@Luciano99 No i namówił
3
Dzień Dobry Państwu, czy był kiedykolwiek lepszy indywidualny występ niż ten?
0
@esem91 oh wow, kto to? (kolega pyta)
0
@Transu96 Elemenel
2
Sza, cicho sza, czas na cisze...
18
To jeszcze trzy grosze ode mnie: mimo wszystko Maciak.
1
@Criss18Barca rm.pl