29

Uwielbiam przebywac na tej stronie, wspaniala jest to spolecznosc :)

1

@MesQueUnClub96 Przynajmniej nie przeszkadza im, ze przynajmniej nie boi sie bic.

1

@LOPEZ16 Piekne odpowiedzi

1

Ten Carreras z SLB już klepnięty przez real?

1

@blakkudium Uuu, a gdzie się wybiera?

0

@blakkudium Również? To kto jeszcze?

1

@Comentateiro Biedny alarm

1

@escarabajo chetnie poslucham :)

0

@clyde Pieknie!

0

@clyde Na czym w sumie stanelo z ta Janoszek?

5

@blakkudium Dodi lubi to.

Szkoda Yorku :(

1

@escarabajo Szkoda chlopa, ale przynajmniej zarobi.

3

@Roobo Jak Trzaskowski bedzie mu patrzyl na rece to ja jestem spokojny.

2

@escarabajo Cunha do Utd?

1

@Zoker Zamach na wolnosc!!!!!11111

0

@FCB_dimiC Z jakiego powodu Inter mialby sie pozbywac swojego najlepszego obroncy?

1

@karci0 Ja lubie i Winiary i Kielecki, wiec najczesciej kupuje obydwa na raz. A kolendre wprost ubostwiam.

3

@Kgorecki2500 hahaha piekne

2

@mekston I oświadczyny dopiero po trzecim dniu znajomości, nie ma co się spieszyć.

0

@VegetaPolska No i git

3

@VegetaPolska Jak nie jesteś nachalny to już połowa sukcesu.

1

@VegetaPolska A weź startuj do jakiejś Nikoli, w taką pogodę idealnie jakiś grzaniec później przytulaniec i tego typu sprawy

1

@TR3YWAY Mam to samo z żoną

5

@Luciano99 No i namówił

3

Dzień Dobry Państwu, czy był kiedykolwiek lepszy indywidualny występ niż ten?

0

@esem91 oh wow, kto to? (kolega pyta)

0

@Transu96 Elemenel

2

Sza, cicho sza, czas na cisze...

18

To jeszcze trzy grosze ode mnie: mimo wszystko Maciak.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?