JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kubix05 Jedna z moich ulubionych serii po dzis dzien i czesto do niej wracam, czego absolutnie sie nie wstydze.
Ostatnio mialem nawet refleksje, ze nadajac taki a nie inny tytul calej serii, Nienacki niejako wyrzadzil jej troche krzywde sugerujac dosc infantylna fabule, a w rzeczywistosci w kazdej czesci mozna sie doszukac mnostwa ciekawostek geograficznych i historycznych.
2
@jacobFCB Nie znalem, dobry gosciu!
0
@Maker0 Wez pod uwage jakie premie trzeba by wyplacic zawodnikom za awans do finalu.
1
@Rewolucja123 Zwlaszcza jak akurat nie ma zadnego meczu i siedzisz sam na trybunach.
1
@PatrychoO "Behind the wheel" "See you" "Secret Garden" "Stripped" "Everything Counts" "Agent Orange"
2
@blakkudium Alez forma Antony'ego w ostatnich tygodniach, ciekawe gdzie zagra w kolejnym sezonie.
10
@Fido66 Najlepiej wcale
1
@Kgorecki2500 Dzieki
0
@macio_944 Jakie poglady mial Sarah?
1
@Kgorecki2500 Jaka frakcja?
1
@Torto Zacznijmy w ogole od tego, ze ten filmik idealnie pokazuje, ze ruch nogi Dumfriesa byl w kierunku nogi Martina, a nie pilki, ktorej nawet nie dotknal przed kopnieciem naszego zawodnika.
2
@Eskel Wszedzie, ale duzo wieksze prawdopodobienstwo jest w miescie, gdzie sila rzeczy wiecej jest nacpanych psychopatow.
13
@July_6_BcN Ja od paru lat mieszkam sobie na wsi i za zadne skarby nie chcialbym wrocic do miasta, miedzy innymi wlasnie ze wzgledu na bezpieczenstwo.
31
@July_6_BcN Trzymaj sie i jednak radze ograniczyc samotne spacery noca z sluchawkami w uszach.
1
@messi33 Na luzie to obrona Interu znowu sie zesra kilka razy.
2
PSG to bierze w tym roku, tak jak ostatnio wspominalem praktycznie nie maja slabych punktow, nie sa oslabieni kontuzjami i przede wszystkim nie traca tyle bramek co Inter.
0
Chociaz tyle...
3
Arsenal cisnie, PSG zdobywa gola? Ja w szoku.
0
Co za interwencja Donnarummy...
5
Go, The Gunners!
0
@Kozinho. hehe dobre!
2
@FCBparasiempre Jak sie wylaczy dzwiek to nawet wpada w ucho.
0
@Lola120 Trzymaj sie, chlopaki nabiora doswiadczenia i w przyszlym sezonie to robimy.
1
@barcanawieki :(
0
@VinDiesel a przy ktorej mial?
6
Brawo za walke do konca, zrobili co mogli, ale Sommer dzisiaj bronil jak szalony.
Ciezko grac bez dwoch podstawowych bocznych obroncow.
1
wkurwic sie idzie z tym ciaglym wywalaniem streama
7
Strzelmy 3 bramki w ciagu pierwszych 15 minut, o nic wiecej nie prosze.
8
Dobra, dawajemy na nich.
1
@blakkudium W wiekszosci przypadkow bonusy przewyzszaja premie za awans.