3

@kubix05 Jedna z moich ulubionych serii po dzis dzien i czesto do niej wracam, czego absolutnie sie nie wstydze.

Ostatnio mialem nawet refleksje, ze nadajac taki a nie inny tytul calej serii, Nienacki niejako wyrzadzil jej troche krzywde sugerujac dosc infantylna fabule, a w rzeczywistosci w kazdej czesci mozna sie doszukac mnostwa ciekawostek geograficznych i historycznych.

2

@jacobFCB Nie znalem, dobry gosciu!

0

@Maker0 Wez pod uwage jakie premie trzeba by wyplacic zawodnikom za awans do finalu.

1

@Rewolucja123 Zwlaszcza jak akurat nie ma zadnego meczu i siedzisz sam na trybunach.

1

@PatrychoO "Behind the wheel" "See you" "Secret Garden" "Stripped" "Everything Counts" "Agent Orange"

2

@blakkudium Alez forma Antony'ego w ostatnich tygodniach, ciekawe gdzie zagra w kolejnym sezonie.

10

@Fido66 Najlepiej wcale

1

@Kgorecki2500 Dzieki

0

@macio_944 Jakie poglady mial Sarah?

1

@Kgorecki2500 Jaka frakcja?

1

@Torto Zacznijmy w ogole od tego, ze ten filmik idealnie pokazuje, ze ruch nogi Dumfriesa byl w kierunku nogi Martina, a nie pilki, ktorej nawet nie dotknal przed kopnieciem naszego zawodnika.

2

@Eskel Wszedzie, ale duzo wieksze prawdopodobienstwo jest w miescie, gdzie sila rzeczy wiecej jest nacpanych psychopatow.

13

@July_6_BcN Ja od paru lat mieszkam sobie na wsi i za zadne skarby nie chcialbym wrocic do miasta, miedzy innymi wlasnie ze wzgledu na bezpieczenstwo.

31

@July_6_BcN Trzymaj sie i jednak radze ograniczyc samotne spacery noca z sluchawkami w uszach.

1

@messi33 Na luzie to obrona Interu znowu sie zesra kilka razy.

2

PSG to bierze w tym roku, tak jak ostatnio wspominalem praktycznie nie maja slabych punktow, nie sa oslabieni kontuzjami i przede wszystkim nie traca tyle bramek co Inter.

0

Chociaz tyle...

3

Arsenal cisnie, PSG zdobywa gola? Ja w szoku.

0

Co za interwencja Donnarummy...

5

Go, The Gunners!

0

@Kozinho. hehe dobre!

2

@FCBparasiempre Jak sie wylaczy dzwiek to nawet wpada w ucho.

0

@Lola120 Trzymaj sie, chlopaki nabiora doswiadczenia i w przyszlym sezonie to robimy.

1

0

@VinDiesel a przy ktorej mial?

6

Brawo za walke do konca, zrobili co mogli, ale Sommer dzisiaj bronil jak szalony.

Ciezko grac bez dwoch podstawowych bocznych obroncow.

1

wkurwic sie idzie z tym ciaglym wywalaniem streama

7

Strzelmy 3 bramki w ciagu pierwszych 15 minut, o nic wiecej nie prosze.

8

Dobra, dawajemy na nich.

1

@blakkudium W wiekszosci przypadkow bonusy przewyzszaja premie za awans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?