1

@Tasde Z tym wyciaganiem reki to zeby nam jej nie upierdzielilo... Poczekajmy do konca.

3

@FcPortoFan1999 Ona kibicuje lodówce

1

@Walker Disintegration to dla mnie calosciowo top 5 jesli chodzi o albumy.

1

@PatrychoO Ja ich bardzo lubie, taki jak mowisz, kwintesencja lat 80. Polecam caly album "Songs from the Big Chair" z moim ulubionym Head Over Heels

1

@Nightraider Pedri i tyle w temacie, aczkolwiek Szczesny i Inigo tez top.

2

@TheCagePL Ogladalem dzisiaj mecz z angielskim komentarzem i komentatorzy stawiali Lewego w gronie scislych faworytow ZP, wiec mysle, ze szansa jest.

10

@Eklerek Jaki on byl piekny...

0

@Technik Racja, zapomnialem o nim!

1

@Danny Gaucho Cos tam mu jednak w karierze wyszlo ;)

0

@Danny Gaucho Wiem, ze kiedys wrzucales, ale kto prowadzi? Koller, Morientes, CR?

0

Uuu, myslalem ze da Lewemu powalczyc o hat-tricka.

2

Pieknie, niech ten mecz sie nie konczy!

1

Piekna kontra, brawo Lewy!

24

Nie podobalo mi sie to zachowanie Raphinhi przy dobijaniu strzalu Cubarsiego. Ja wiem, ze napastnik musi byc pazerny na gole, ale mimo wszystko lekki niesmak pozostal, tym bardziej ze mocno ryzykowal spalonym.

0

@PatrykBarca Moim zdaniem lepiej w ten sposob niz jakby mieli sie pozbywac trzech kluczowych graczy w jednym okienku.

2

@Azazel_Pazuzu Zachowuje sie jak dziecko, ktore dorwalo sie pierwszy raz do komputera, podobny poziom przewidywalnosci zachowan.

0

@MesQueUnClub96 thank you and good luck

3

@Encore Pieknie, jeszcze niech TAA zatrzymaja i gitara.

1

@Faro Arsenal od czasow Bergkampa ze wzgledu na styl gry i zawodnikow, ktorych zawsze lubilem.

0

@takisobiektos A dobra, to nie bylo tematu.

8

W tym wszystkim jeszcze bawi zachowanie Camavingi, ktory w doliczonym czasie gry wykopuje pilke, zgarnia drugie zoltko i eliminuje sie z rewanzu - pelen profesjonalizm.

2

Cos czuje, ze w tym roku real moze nie zgarnac szesnastej undecimy.

2

Oby ten mecz to byl precedens dajacy kres ciaglemu slizganiu sie przez real.

1

hahahahaha pieknie Camavinga

6

U komentatorow zaloba? Az szkoda, ze nie ogladalem po polsku, chetnie bym posluchal ich reakcji na bramki.

2

O kurwa Rice...

1

@BorzyKrzys Kurde, to chyba jedna z bardziej tajemniczych spraw...

47

@Michu94 Ide wlasnie na dwojke i ten news idealnie nada sie do podtarcia tylka.

1

@Who_you_mam Przy obecnej formie nie pozbywalbym sie go, bo jest bardzo wartosciowym zmiennikiem.

2

@Walker Klasyk lat 80. Polecam jeszcze "Fear of Falling" od nich :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?