JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@patrykzmc2000 Z tym ruchaniem to jeszcze zobaczymy jak wyjdzie
0
@directedbyfcb Piszesz o bani zrytej polityka, a wiekszosc Twoich komentarzy odkad jestes na tej stronie dotyczy... polityki. Przyganial kociol garnkowi.
0
@D10SLEO Ale z niego nicpon
0
@Czajka90 Bez Frimponga, Wirtza moze im byc ciezko o nawiazanie walki o wysokie miejsca, chyba ze uda im sie zrobic jakies ciekawe transfery.
0
@pax Moim zdaniem to bedzie marginalne zjawisko, ale zobaczymy.
2
@michal26 Fajnie, ze potrafisz na to obiektywnie spojrzec, ja tez mam watpliwosci.
0
@D10SLEO To niezle, juz zapomnialem o tym, ale mimo wszystko kukiz to najbardziej sprzedajna postac polityki i raczej ciezko mi uwierzyc zeby Mentzen poszedl w jego slady.
0
@arasz1819 Ile mial, bo szczerze mowiac nie pamietam? Poza tym teraz sa troche inne czasy i wydaje mi sie, ze poparcie dla Mentzena, w dobie social mediow, bedzie roslo az osiagnie taki poziom, ze wcale nie bedzie musial sie bratac z pisem.
4
@pax Nie wiem skad ta pewnosc, ze pis polknie konfe. Lpr, kukiz i gowin to zaden wyznacznik, bo to byl zwykly plankton.
18
@Lukasz999 Kurcze, nie wiedzialem, ze pis jest za wprowadzeniem komuny, oby tylko czolgi nie wjechaly na ulice...
0
@jacobFCB A ile bylo kwikow, ze konfa to przybudowka pisu :)
4
@Eklerek Bramka zycia jak nic, piekna historia.
8
@Eklerek Piekna sprawa, Bearmana mogliby przesunac od razu do F3.
3
@PatrychoO Czyli Flick, wiedzialem.
2
@Dari0G Ja na pewno mialbym wiekszy dylemat.
0
@PatrychoO Sam bym sie chetnie dowiedzial
0
@Metempsychosis I co poszlo nie tak, ze juz tego nie polecaja?
2
@Eklerek wiedzialem, co tutaj zastane zanim kliknalem.
0
@APTAPT Ja tez, gdyby byl lewoskrzydlowym.
1
@blakkudium @Frimpong, opinia?
2
@Frimpong Fejk, Trzasku ma fotoszopa na twarzy.
1
@Frimpong no i taka odpowiedz mnie satysfakcjonuje ;)
3
Tak patrze na te przepychanki kto lepiej wypadl i przypomina mi to spor, co jest przyjemniejsze: kila czy rzezaczka.
Prawda jest taka, ze obydwie opcje to jest totalne dno i porazka.
0
@Messibestplayerintheworld Ale lipa...
2
Szkoda, ze Mariusz Max Kolonko nie startowal. Moze bysmy teraz mieli Stany Zjednoczone Polski i program fentanyl+
2
@Frimpong Bedzie liga typerow w przyszlym sezonie?
3
@VinDiesel No i pieknie chociaz kwota astronomiczna.
0
W koncu do spanka.
0
@michal26 O ktorej w sobote?
4
@michal26 Kolejny raz zamiast probowac cos zaoferowac to bija na oslep w Batyra. Tanie zagrywki.