7

@Luciano99 Ale jego modele symulacyjne to Ty szanuj.

4

@TR3YWAY Don Andres!!!

2

@jacobFCB Nigdy nie ogladalem Matrixa, ale ten kawalek jest swietny.

6

@July_6_BcN Tez dobrze

1

@takisobiektos Cos pieknego

2

@gumaz dopiero o 6:30 rano

0

@July_6_BcN Ale ze Ty bana dostaniesz to bym sie nie spodziewal.

0

Dzialo sie cos w nocy Iran vs Izrael, czy tylko skonczylo sie na pogrozkach ze strony trojkolorowych?

0

@Criss18Barca A z odejsciem Iniesty nie?

1

@AxelF Moze on lubi tluc ;)

1

@Luciano99 Szkoda mi @Colona, mial ogromny wplyw na muzyke jakiej slucham i pokazal mi wiele kapitalnych zespolow.

1

@Kgorecki2500 Zaczyna sie

2

Barcelona ma nadzieje, ze moze wierzyc, ze jest szansa aby porozumiec sie z wladzami La Liga aby dostac warunkowa zgode na zlozenie formalnej oferty zaplaty klauzuli Nico.

0

@Roobo Bardzo dobra decyzja Trzaskowskiego, z terrorystami sie nie dyskutuje.

6

@kanver_ Niesamowite, ze po takim sezonie Raphy nie brak ludzi, ktorzy go krytukuja.

2

@jacobFCB Czyli masz urodziny w ten sam dzień co mój syn :) Najlepszego!

0

@Walker Totalny sztos, zwłaszcza tekstowo. Mooocno katowałem za dawnych lat.

1

@gumaz

bimber, piwo, wódka


długo długo nic


nic

1

@macio_944 Taktyk

1

@Kgorecki2500 Jeden z patronow mojej parafii, piekna sprawa :)

1

@ornung Proporcjonalnie do poziomu wypowiedzi Pana Lisa.

3

@Walker David top, moj ulubiony wokalista obok Freddiego.

3

@Kessie Mocnygazz?

0

@Faro To tak nie dziala, nie jestesmy dziecmi zeby nie potrafic powstrzymac sie od przeklenstw.

2

@Faro Ja tymczasem nie zglosze za przeklenstwa :)

1

@Faro Jak widac wciaz dziala

Btw, Nico w ciagu 5 lat w Bilbao wykrecil podobne g/a jak Rapha w tym jednym sezonie, a Ty glosisz narracje jakby Brazylijczyk mial slaby sezon.

1

@BORO_12 Bo zabral miesce Fatiemu ;)

2

@NeroTFP1 Przed nastepne 1,5 miesiaca piatek trzynastego? Ja mowie pas

1

@Comentateiro moze mialo byc biezcie po kredyt tylko zjadl "po"

1

@Derean Oby, oby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?