JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Luciano99 Ale jego modele symulacyjne to Ty szanuj.
4
@TR3YWAY Don Andres!!!
2
@jacobFCB Nigdy nie ogladalem Matrixa, ale ten kawalek jest swietny.
6
@July_6_BcN Tez dobrze
1
@takisobiektos Cos pieknego
2
@gumaz dopiero o 6:30 rano
0
@July_6_BcN Ale ze Ty bana dostaniesz to bym sie nie spodziewal.
0
Dzialo sie cos w nocy Iran vs Izrael, czy tylko skonczylo sie na pogrozkach ze strony trojkolorowych?
0
@Criss18Barca A z odejsciem Iniesty nie?
1
@AxelF Moze on lubi tluc ;)
1
@Luciano99 Szkoda mi @Colona, mial ogromny wplyw na muzyke jakiej slucham i pokazal mi wiele kapitalnych zespolow.
1
@Kgorecki2500 Zaczyna sie
2
Barcelona ma nadzieje, ze moze wierzyc, ze jest szansa aby porozumiec sie z wladzami La Liga aby dostac warunkowa zgode na zlozenie formalnej oferty zaplaty klauzuli Nico.
0
@Roobo Bardzo dobra decyzja Trzaskowskiego, z terrorystami sie nie dyskutuje.
6
@kanver_ Niesamowite, ze po takim sezonie Raphy nie brak ludzi, ktorzy go krytukuja.
2
@jacobFCB Czyli masz urodziny w ten sam dzień co mój syn :) Najlepszego!
0
@Walker Totalny sztos, zwłaszcza tekstowo. Mooocno katowałem za dawnych lat.
1
@gumaz
bimber, piwo, wódka
długo długo nic
nic
1
@macio_944 Taktyk
1
@Kgorecki2500 Jeden z patronow mojej parafii, piekna sprawa :)
1
@ornung Proporcjonalnie do poziomu wypowiedzi Pana Lisa.
3
@Walker David top, moj ulubiony wokalista obok Freddiego.
3
@Kessie Mocnygazz?
0
@Faro To tak nie dziala, nie jestesmy dziecmi zeby nie potrafic powstrzymac sie od przeklenstw.
2
@Faro Ja tymczasem nie zglosze za przeklenstwa :)
1
@Faro Jak widac wciaz dziala
Btw, Nico w ciagu 5 lat w Bilbao wykrecil podobne g/a jak Rapha w tym jednym sezonie, a Ty glosisz narracje jakby Brazylijczyk mial slaby sezon.
1
@BORO_12 Bo zabral miesce Fatiemu ;)
2
@NeroTFP1 Przed nastepne 1,5 miesiaca piatek trzynastego? Ja mowie pas
1
@Comentateiro moze mialo byc biezcie po kredyt tylko zjadl "po"
1
@Derean Oby, oby