JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JohnKennedy Tez mnie zastanawia jak mozna w wieku 38 lat prezentowac taki poziom fizyczny. Ciekawe gdzie tu haczyk.
1
Krociutko Jannik z Djokoviciem narazie
3
@clyde ja we wtorek miałem wypadek na wysokości Kinepolis. Auto do kasacji, ale nam się nic nie stało na szczęście. Zatrzymała się pani, która okazała się być strażaczką - szybko przebadała synów i zagadała ich żeby się nie stresowali dlatego jeszcze bardziej doceniam i szanuję tego typu postawy.
1
@clyde Brawo dla Ciebie za piękną postawę!
0
@JohnKennedy Ale ciacho ;3
1
@adamek20151 Jakiej pumy?
1
@MesQueUnClub_87 To prawda.
0
@barcelonaLM Niech czeka jak najdluzej :)
1
@kanver_ hehe dobre
1
@MesQueUnClub_87 Kurcze przegapilem to jakos, wiem ze mial troche problemow zdrowotnych. Szkoda, bo byl bardzo wartosciowym userem, ale coz...
0
@Kidd wszystko dobrze u Ciebie? Kolejny, ktory zaginal w akcji obok @Colona :(
3
Belinda na kolanach, doslownie i w przenosni.
4
@Encore Niesamowite jak bardzo u niego erudycja idzie w parze z absolutnym odklejeniem.
1
@Safrani I na kogo wtedy bedziemy glosowac jak sie okaze, ze Konfa nie jest zainteresowana wywracaniem stolika tylko dorwaniem sie do koryta?
Powiem Ci szczerze, ze bylbym w stanie zaglosowac na dowolna swiatopogladowo i z dowolnej strony partie gdyby tylko rzetelnie dbala o interesy naszego kraju.
0
@mekston Tak jest
1
Bencic cos ze zdrowiem ma? Nie ogladalem od poczatku
@mekston @Encore @michal26
2
@Hadziuk Doskonaly
10
I tak ten turniej nic nie znaczyl.
1
@blakkudium hahaha dobre
1
Trzeba anulowac, bo przegramy.
0
@ptrx Bylaby to spoko opcja gdyby dzialal
1
@mekston Zawsze mnie zastanawialo co takiego robi Serb, czego nie robia inni czolowi zawodnicy, ze jest w stanie utrzymywac taki poziom fizyczny mimo uplywu czasu.
1
@Walker Jeden z nielicznych utworow z Twojej listy za ktorym nie przepadam
7
@Emial22 O Panie, to dales teraz zagwozdke. Liczbowo pewnie Suarez, ale ja i tak mam slabosc do Henry'ego.
4
Cobolli po tej wymianie ma juz chyba dosc biegania na caly mecz.
0
@esem91 Tez poprosze
0
@Barca_Big_Moment Oby oby!
0
@mekston Cobolli Poli
1
@D10SLEO Lepiej pozno niz wcale
0
@Encore Mysle, ze o top 10 spokojnie powalcza.