O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Suarez, Mascherano, Iniesta, C.Ronaldo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chelsea
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 3607
  • Liczba komentarzy 5919
  • Polecenia 6716

Komentarze

1

@Toretto jak się ściemniło że już taką kupiłeś, to się udawało. Czasem w ogóle nie pytają. Raz nawet była sytuacja, ze nie chcieli ciuchów byłej przyjąć bo pachniały perfumami, ale minutka rozmowy z kierownikiem sklepu i przeszło również :D

0

@AFA90 streścisz? Czym się różni taki sędzia od takiego ustawionego na maxa w drugą stronę?

1

@Inko teoretycznie masz rację, jednak patrząc na komentarze pod pierwszym filmem to większość nie wiedziała kto to. Z resztą nawet załóżmy że masz rację, i ta osoba była znana ze swoich kłamstw, czy coś to zmienia? Gdyby nie film stana to by nadal była znana tylko tam gdzie była znana :D

6

@BorzyKrzys nowe życie to dał jej stano, nie tylko jej z resztą. Jeszcze na początku roku nie wiedziałem co to za typiara xd

0

@VegetaPolska grałem, na padzie takie se, plus język angielski w przypadku takiej gry to ostre nieporozumienie. Myślę że na kierownicy fajna gra for fun, natomiast na padzie nie zachęciła mnie w ogóle.

Zobacz wszystkie

86

Przede wszystkim szacun dla Rayo, większość drużyn zamknęło by się w swoim polu karnym, a oni grali ofensywnie, mam nadzieję że zdobędą wysokie miejsce w tym sezonie. Piękna gra Barcy, bardzo fajnie się oglądało, szkoda kontuzji Busquetsa, ale przynajmniej dzięki niej możemy pooglądać Mascherano na jego pozycji.

68

@adambijax a ja wręcz przeciwnie, mam c+, eleven, netflixa, Apple TV i jeszcze coś by się znalazło, i naprawdę nie zamierzam wydawać 500 zł miesięcznie zeby oglądać wszystko co mnie interesuje. Przykładowo viaplay, nawet gdyby mieli więcej niż ligę Europy i f1 to i tak bym nie płacił bo jakość jaka oferują jest żałosna. Piractwu nie są winni ludzie tylko telewizje i platformy, jakby było gdzieś dostępne wszystko to dużo osób by zapłaciło więcej i miało spokoj, natomiast jeśli trzeba opłacać 10 subskrybcji, to ja podziękuje. Korzystam z nielegalnych źródeł dość często i jestem z tego dumny, nie korzystałem 3-4 lata temu jak wszystko co mnie interesowało miałem w c+. I ja wręcz pochwalam i zachęcam ludzi do tego, bo niedługo dojdzie do tego ze trzeba będzie opłacać ppv na każdy oddzielny mecz. Jak oferty będą w porządku to i ludzi piracących będzie mniej.

66

Witam, rozmawiałem z Messim, mówił ze na spokojnie właduje tyle bramek ile ma liter w imieniu, pogratulowałem mu hattricka, a on do mnie „mów Lionel, a nie Leo”

65

Zdecydowanie jestem po stronie Sarabii, bo nasi piłkarze zatrzymali się jakieś 5 lat temu, nawet Messi mimo pojedynczych przebłysków potrafi marnować na potęgi sytuacje.

63

Ja już po zobaczeniu el clasico w jego wykonaniu wiedziałem że to dobry transfer, czekał spokojnie na gola, nie grał egoistycznie, a wręcz przeciwnie, zanotował znakomitą asystę, daje dużo drużynie ale ten kto Barcelonę ogląda tylko jak pokazują w tvp z okazji ligi mistrzów za pewne powie "słaby ten zawodnik jak na 80 mln, prawie nic nie strzela".

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?