0

@Mezocyklon87 Zdecydowanie cierpial na niedobor wzrostu przy swojej masie.

2

@Kessie Jak zacne grono to powinien byc JFK

28

@Rifek U mnie sie ostatnio zepsula zmywarka i jest dramat. Dopiero wtedy czlowiek docenia roznice i widzi ile czasu zaoszczedza dzieki zmywarce.

3

@Luciano99 Jak Ishak 120 milionow to Isak chyba z miliard ;)

0

@BorzyKrzys Na upartego Nienawistna Osemka jeszcze powinna byc

5

3

@Kessie hahahaha

1

@DonCarletto Tez nie moge tego pojac

5

@NeroTFP1 Grzegorz Ciechowski i Pink Floyd - a jesli mialby byc artysta to Freddie Mercury albo David Bowie.

1

@DonCarletto *plyte glowna

1

@NeroTFP1 Moze byc zespol jako artysta?

0

@Lanosss Ustawka, ale i tak smieszy :)

1

@DonCarletto Jest Kerkez i Frimpong w miejsce TAA, ma przejsc jeszcze Guehi wiec balans bedzie. Z taka paka powinni walczyc na wszystkich frontach.

1

@MOLESTA Czemu? Wszystkie te transfery wydaje sie naprawde dobre, moze poza Ekitike.

1

@blakkudium Kto przeszedl do Napoli, bo chyba mi umknelo?

2

@blakkudium Nunez do Napoli?

Ale sztos okienko Liverpoolu, chyba najlepsze w historii @Frimpong

6

@Frimpong Fajnie, bo z ruchomym dachem

1

@davidek1997 Poszla wplata, podbijamy!

4

@Eklerek Oby ladowal bramki rownie gesto jak dla Sportingu.

1

@davidek1997 Narazie podbijam a jutro sie dorzuce :)

3

@budel17 Dlatego trzeba go od tego odciac i ignorowac jego wysrywy.

0

@Colon Dzisiaj na szczescie nie za goraco, jeszcze tylko niecale 4 godzinki, dobrego wieczoru!

16

Bedzie hat-trick?

Edit: nie dajcie sie lapac na te tanie wedki to typek szybko zawinie stad swoje 28-letnie dupsko

0

@Colon Taki rarytas to zostawie jak skoncze robote

3

@JohnKennedy Kate Bush - The Fog

1

@Comentateiro Ciekawe czy karmia piersia

1

@Arkon Musialbys wywiesic harmonogram z odpowiadajacymi Tobie terminami ;)

A tak na powaznie, jesli to nie jest wczesnie rano to nie widze przeciwwskazan, zwlaszcza jesli jest deszczowa pogoda i malo sprzyjajacych terminow zeby trawe skosic.

3

@RosjaninBut taktyczny

0

@RosjaninBut Taktyk

0

@Colon Ale dobre polaczenie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?