JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mezocyklon87 Zdecydowanie cierpial na niedobor wzrostu przy swojej masie.
2
@Kessie Jak zacne grono to powinien byc JFK
28
@Rifek U mnie sie ostatnio zepsula zmywarka i jest dramat. Dopiero wtedy czlowiek docenia roznice i widzi ile czasu zaoszczedza dzieki zmywarce.
3
@Luciano99 Jak Ishak 120 milionow to Isak chyba z miliard ;)
0
@BorzyKrzys Na upartego Nienawistna Osemka jeszcze powinna byc
5
@BlackJack66 @macio_944 opinia
3
@Kessie hahahaha
1
@DonCarletto Tez nie moge tego pojac
5
@NeroTFP1 Grzegorz Ciechowski i Pink Floyd - a jesli mialby byc artysta to Freddie Mercury albo David Bowie.
1
@DonCarletto *plyte glowna
1
@NeroTFP1 Moze byc zespol jako artysta?
0
@Lanosss Ustawka, ale i tak smieszy :)
1
@DonCarletto Jest Kerkez i Frimpong w miejsce TAA, ma przejsc jeszcze Guehi wiec balans bedzie. Z taka paka powinni walczyc na wszystkich frontach.
1
@MOLESTA Czemu? Wszystkie te transfery wydaje sie naprawde dobre, moze poza Ekitike.
1
@blakkudium Kto przeszedl do Napoli, bo chyba mi umknelo?
2
@blakkudium Nunez do Napoli?
Ale sztos okienko Liverpoolu, chyba najlepsze w historii @Frimpong
6
@Frimpong Fajnie, bo z ruchomym dachem
1
@davidek1997 Poszla wplata, podbijamy!
4
@Eklerek Oby ladowal bramki rownie gesto jak dla Sportingu.
1
@davidek1997 Narazie podbijam a jutro sie dorzuce :)
3
@budel17 Dlatego trzeba go od tego odciac i ignorowac jego wysrywy.
0
@Colon Dzisiaj na szczescie nie za goraco, jeszcze tylko niecale 4 godzinki, dobrego wieczoru!
16
Bedzie hat-trick?
Edit: nie dajcie sie lapac na te tanie wedki to typek szybko zawinie stad swoje 28-letnie dupsko
0
@Colon Taki rarytas to zostawie jak skoncze robote
3
@JohnKennedy Kate Bush - The Fog
1
@Comentateiro Ciekawe czy karmia piersia
1
@Arkon Musialbys wywiesic harmonogram z odpowiadajacymi Tobie terminami ;)
A tak na powaznie, jesli to nie jest wczesnie rano to nie widze przeciwwskazan, zwlaszcza jesli jest deszczowa pogoda i malo sprzyjajacych terminow zeby trawe skosic.
3
@RosjaninBut taktyczny
0
@RosjaninBut Taktyk
0
@Colon Ale dobre polaczenie!