JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Piekne bylo to zachowanie Nadala, absolutna klasa.
2
@Safrani Uuu, tak bez alko i chlebka? Jakie sosy?
3
@blakkudium @Comentateiro na nim do pierwszej komunii prowadzili
2
@Safrani Smacznego! Co do tego?
1
@Colon @Kessie umykajacy przed banami?
2
@Eklerek Ta naszywka to zloto
2
@gumaz Jakies kanapki tez wjada do tego. Mam tez fajna musztarde Kamisu z curry, wjedzie jak zloto.
7
@NeroTFP1 Tu juz powinien wjechac sad dla nieletnich za prowadzenia poszukiwan bez zgody panstwa.
7
@Safrani Panie, ale zes smaka narobil. U mnie za to zaraz wjada biale cienkie z wody z chrzanem. Nie to samo, ale zawsze jakas kielba w buzi
4
Ale emocjonujace te okienko w naszym wykonaniu. Codziennie nowa porcja emocji: czy uda sie zarejestrowac zawodnika, czy nie? Atmosfera napieta jak gacie na Kaliszu.
0
@QQL5 Zycie ze mna gra w pokera, raz odbiera raz zabiera.
0
@Eklerek Nigdy nie widzialem zeby Lewy tak sie poruszal w meczu :(
2
@JohnKennedy Btw, gdzie te wojny?
3
@JohnKennedy Cale szczescie, ze to narzekanie idzie mi bardzo szybko i schodzi mi na nie malo czasu. Grunt to byc efektywnym.
1
@NeroTFP1 Jednym słowem śmieci wyniosły się same.
7
@JohnKennedy Olliego Bearmana
0
@nuevojugador Pytanie, czy pierwszy był kontakt obrońcy z Mbappe czy nadepnięcie przez Francuza na nogę gracza Osasuny
1
@NeroTFP1 ja pierdole...
0
@Colon Przepiekny. Zapomniałem juz ze byl az tak szybki
0
@Kgorecki2500 O tej porze?!
3
@Rewolucja123 jak tam ruda?
0
cytujac klasyka: mozna wylaczyc.
0
Czy mozna gdzies w internecie obejrzec mecz Osasuny?
1
@messi33 Na tym polega wojna, ze glowy panstw sobie rozmawiaja, a zwykli ludzie gina na froncie.
3
@Kgorecki2500 Potezny kraj, gdzie ludzie 50km poza Moskwa nadal sraja do dolkow w ziemi.
1
@Kgorecki2500 Sprobuje przetlumaczyc z borneonskiego na polski: tu chodzi o to aby podobne praktyki byly na swiecie. Jesli ma to (przepis z nakretkami, przyp. tlum.) pozytywny wplyw na recykling to jest to dobre rozwiazanie.
0
@Hshdhrhdh Kazdy popelnia bledy.
4
@takisobiektos Przesada ziomus. Typ nie szanuje barw to dostaje wpjerdol i elo.
Zartowalem, po takich powinna przyjezdzac smieciarka i kierunek wysypisko.
1
@Danny Gaucho W punkt!
9
@Karol145 I bardzo dobrze