2

@Kgorecki2500 oznaczam @misterio, bo to jego klimaty

0

@JohnKennedy Dzieki za wskazowke, przyda sie.

0

@mekston Co tam sie wydarzylo? Wiadomo z jakiego powodu krecz?

1

@barcelonaLM Piekny to byl wynik :)

4

@JohnKennedy Dobre z tym czerwcem

1

@kubix05 Piekna :)

2

@Frimpong Ja chyba jeszcze poczekam, ale narazie dramat.
A w ogole ta nowa oprawa graficzna FPL jest strasznie ujowa...

0

@Colon Bardzo to lubie, stosunkowo niedawno odkrylem

0

@VinDiesel Brzmi az nierealnie

4

@Roobo To juz idzie za daleko moim zdaniem, oby im sie nie udalo.

4

@HarveySpecter Podzielam zdanie @MesQueUnClub_87 - wszystko zalezy od chemii, nie szukalbym tutaj jakiegos sztywnego schematu :)

32

@Sinirsey Napijmy się. A jutro wrzucę więcej wskazówek.

1

@Eklerek ale za rok to już na pewno

0

@Frimpong Jaranko max, nie moge się doczekać

14

@Azazel_Pazuzu 584567zł - kpo, solarium w zakładzie pogrzebowym.

0

@APTAPT A dobra, nie wiem co mi sie ubzduralo...

1

@APTAPT Apetyt rosnie w miare jedzenia i tyle. Na pewnym etapie zycia konczy sie romantyczna gra w pilke, a liczy sie mozliwosc zabezpieczenia zycia na wysokim poziomie dla kilku kolejnych pokolen za raptem sezon lub dwa polamatorskiej gry.

2

Kurevsko nedobre nowynky z tym Inigo - juz pomijam fakt odejscia, bo jesli mial to w klauzuli to trudno, ale takie cos na tydzien przed koncem okienka...

1

@misterio Ano moze tak byc tez

0

@misterio ja sadze, ze ma cos wspolnego z klauzula w kontrakcie Inigo.

0

@MessiForeverTheBest Fort podobno na wylocie, ale reszta top

0

@Transu96 Moj blad w takim razie, oby mu zdrowie dopisywalo

0

@Destroyer_of_Worlds A Ty to kto, nie-Polak?

0

@Transu96 Christensen to szklanka, Araujo z jego wahaniami formy, Cubarsi bez doswiadczenia i Garcia, ktory tez jest niewiadoma - no nie wyglada to dobrze.

4

Odejscie Inigo to ogromna strata, ciezko sobie wyobrazic, ze uda nam sie sciagnac kogos u rownie wysokich umiejetnosciach i cechach mentalnych, ale obym sie mylil...

0

2

@PatrychoO Uwielbialem McQueena w Wielkiej Ucieczce i Bullicie, ale warto tez wspomniec, ze byl swietnym kierowca wyscigowym.

2

I niestety

2

Ile za tego Ishaka?

2

Dawac juz Mozdzenia i Rudnevsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?