JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 oznaczam @misterio, bo to jego klimaty
0
@JohnKennedy Dzieki za wskazowke, przyda sie.
0
@mekston Co tam sie wydarzylo? Wiadomo z jakiego powodu krecz?
1
@barcelonaLM Piekny to byl wynik :)
4
@JohnKennedy Dobre z tym czerwcem
1
@kubix05 Piekna :)
2
@Frimpong Ja chyba jeszcze poczekam, ale narazie dramat.
A w ogole ta nowa oprawa graficzna FPL jest strasznie ujowa...
0
@Colon Bardzo to lubie, stosunkowo niedawno odkrylem
0
@VinDiesel Brzmi az nierealnie
4
@Roobo To juz idzie za daleko moim zdaniem, oby im sie nie udalo.
4
@HarveySpecter Podzielam zdanie @MesQueUnClub_87 - wszystko zalezy od chemii, nie szukalbym tutaj jakiegos sztywnego schematu :)
32
@Sinirsey Napijmy się. A jutro wrzucę więcej wskazówek.
1
@Eklerek ale za rok to już na pewno
0
@Frimpong Jaranko max, nie moge się doczekać
14
@Azazel_Pazuzu 584567zł - kpo, solarium w zakładzie pogrzebowym.
0
@APTAPT A dobra, nie wiem co mi sie ubzduralo...
1
@APTAPT Apetyt rosnie w miare jedzenia i tyle. Na pewnym etapie zycia konczy sie romantyczna gra w pilke, a liczy sie mozliwosc zabezpieczenia zycia na wysokim poziomie dla kilku kolejnych pokolen za raptem sezon lub dwa polamatorskiej gry.
2
Kurevsko nedobre nowynky z tym Inigo - juz pomijam fakt odejscia, bo jesli mial to w klauzuli to trudno, ale takie cos na tydzien przed koncem okienka...
1
@misterio Ano moze tak byc tez
0
@misterio ja sadze, ze ma cos wspolnego z klauzula w kontrakcie Inigo.
0
@MessiForeverTheBest Fort podobno na wylocie, ale reszta top
0
@Transu96 Moj blad w takim razie, oby mu zdrowie dopisywalo
0
@Destroyer_of_Worlds A Ty to kto, nie-Polak?
0
@Transu96 Christensen to szklanka, Araujo z jego wahaniami formy, Cubarsi bez doswiadczenia i Garcia, ktory tez jest niewiadoma - no nie wyglada to dobrze.
4
Odejscie Inigo to ogromna strata, ciezko sobie wyobrazic, ze uda nam sie sciagnac kogos u rownie wysokich umiejetnosciach i cechach mentalnych, ale obym sie mylil...
0
@Eklerek @laikike1 opinia?
2
@PatrychoO Uwielbialem McQueena w Wielkiej Ucieczce i Bullicie, ale warto tez wspomniec, ze byl swietnym kierowca wyscigowym.
2
I niestety
2
Ile za tego Ishaka?
2
Dawac juz Mozdzenia i Rudnevsa.