3

@budel17 Dlatego trzeba go od tego odciac i ignorowac jego wysrywy.

0

@Colon Dzisiaj na szczescie nie za goraco, jeszcze tylko niecale 4 godzinki, dobrego wieczoru!

16

Bedzie hat-trick?

Edit: nie dajcie sie lapac na te tanie wedki to typek szybko zawinie stad swoje 28-letnie dupsko

0

@Colon Taki rarytas to zostawie jak skoncze robote

3

@JohnKennedy Kate Bush - The Fog

1

@Comentateiro Ciekawe czy karmia piersia

1

@Arkon Musialbys wywiesic harmonogram z odpowiadajacymi Tobie terminami ;)

A tak na powaznie, jesli to nie jest wczesnie rano to nie widze przeciwwskazan, zwlaszcza jesli jest deszczowa pogoda i malo sprzyjajacych terminow zeby trawe skosic.

3

@RosjaninBut taktyczny

0

@RosjaninBut Taktyk

0

@Colon Ale dobre polaczenie!

0

@Colon Czyli jednak mental nie by z topu u Pistol Pete'a

1

@jacobFCB Trzymaj sie tam, my narazie jednak odpuszczamy przyjazd, bo rozne sprawy sie nagromadzily, ale jestesmy w kontakcie!

0

@Colon Kurcze, nie pamietalem tego, ze az tak dobry byl ten serwis.

1

@Arkon Zgadzam sie w 100%.

1

@Walker Klasyk, Denzel nie ma nawet podjazdu

9

@Arden Cudze chwalicie swego nie znacie ;)


0

@Colon Swietni sa, ostatnio zaczalem troche wiecej ich sluchac.

0

@BorzyKrzys Krotko mowiac: sa psosrani.

0

2

Nigdy sie nie interesowalem wrestlingiem, ale odejscie kogos tak zasluzonego dla dyscypliny jak Hulk Hogan zasmucilo nawet i mnie. Najpierw Ozzy, teraz Hulk - smutno sie patrzy jak takie ikony odchodza, a bedzie tego wiecej i wiecej...

0

@MichuZ44 Mial potencjal na topowego grajka, ale mentalnie byl na poziomie mojego 5-letniego syna, kiedy ten mial 3 lata.

7

@Aragorn33 Z tego co slyszalem to ostro wciagane bylo/jest.

0

@Colon Ale dobre solo, niesamowity. Te trabki na koncu tez fajne.

7

@tomek8756 Czekam az wprowadza oplate ze wode przy myciu rak.

1

@Lanosss Jakas taka sztywna

1

@Comentateiro Tak naprawde nie ma niestety dobrego rozwiazania tego problemu, ktore pozwoliloby odwrocic ten trend. Zachety finansowe tu nie pomoga, bo to wsrod najbogatszych wlasnie jest najwieksza niechec do posiadania dzieci.

1

@Astad Myslalem, ze go do rowu wyniesie.

0

@Hshdhrhdh Taka, w ktorej czujesz sie dobrze i Ci sie podoba.

0

@Colon Uwielbiam

6

@Popitek12 Dokad noca tupta jez?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?