0

@Karol145 A co takiego dal klubowi zeby okreslic go mianem legendy, poza rozegraniem duzej ilosci meczow? Bo jesli to jest jedyne kryterium to rownie dobrze mianem legendy mozna by nazwac Sergi Roberto.

0

@Karol145 Ter Stegen jest legenda?

3

@FanBarcy22 Jedynka jest nie do przebicia, klasyk.

0

@Mezocyklon87 O tej statystyce nie slyszalem, jak masz gdzies dane ile osob rocznie ginie z powodu potkniecia sie na schodach to podrzuc, bo jestem ciekaw.

0

51

@Sulimo Ale wiesz, ze statystycznie istnieje wieksza szansa, ze zginiesz w wypadku samochodowym niz lotniczym?

0

@Walker Little treasure ;)

0

@Bogan Jaka platforma?

0

@Colon Panie, ale to je dobre!

1

@MichalZZZ to rozumiem :)

2

@Eto'o9 R10 Oj bardzo w punkt... Mam wrazenie, ze ten klub na trytytkach sie trzyma, a szukanie sponosoringu w Demokratycznej Republice Konga tylko potwierdza glebokosc dupy w jakiej jestesmy.

2

@Kasy Tenis umarl po tym jak przejela go wloska mafia
@mekston @Encore

0

@marcin62 Kupuje dwie od razu, ale pod warunkiem, ze z nieba beda spadaly skrzynki z roznymi boostami

0

@Frimpong Dzieki!

1

@fart No ja cisne w FM20, obecnie sezon 43/44, ale powoli chcialbym juz przesiasc sie na nowsza wersje, bo 3 zmiany w meczu mnie zabijaja ;)

0

FMowi maniacy, czy wiadomo moze co z FM2025? Wiem, ze premiera zostala anulowana w lutym ze wzgledu na niedostateczne w opinii tworcow dopracowanie nowej wersji, ale czy ktos moze wie na jakim etapie sa obecnie prace nad nowa edycja?

@MichalZZZ @matirix20 i inni

1

@armin84 Przed II Wojna Swiatowa kobiety nie mialy prawa glosu, czy to znaczy, ze przed wojna bylo lepiej? Nie sadze.

0

@Nazio_87 Dzieki, zastanowie sie nad podobnym modelem tylko pewnie 60cm

1

@arsenallondyn0 Prosze o oznaczanie :)

0

@Nazio_87 Jaki model zmywarki Boscha, bo tez niedlugo bede wymienial

1

@Frimpong Przejdzie ten Isak?

2

@FcPortoFan1999 Dokladnie, kosmiczny punkt przy takim momencie meczu

0

@Kuczek Ja tez mam!

0

@Karol145 Skad pomysl, ze karly potrzebuja Twojej obrony? Czy wyszlo choc jedno slowo sprzeciwu lub protestu ze strony tej grupy?

0

@Colon Taktyk, i pamietaj oznaczac!

0

@4drian0 W punkt

1

@Fenelon hahaha

0

@Colon To ja zawsze bardzo lubilem bh Agassiego, praktycznie z polwoleja gral.

0

@Colon Malo juz pamietam jego gre niestety

3

@partymaker Fed technika i repertuar zagran, Rafa wybieganie, Djokovic zelazna kondycja i regularnosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?