JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145 A co takiego dal klubowi zeby okreslic go mianem legendy, poza rozegraniem duzej ilosci meczow? Bo jesli to jest jedyne kryterium to rownie dobrze mianem legendy mozna by nazwac Sergi Roberto.
0
@Karol145 Ter Stegen jest legenda?
3
@FanBarcy22 Jedynka jest nie do przebicia, klasyk.
0
@Mezocyklon87 O tej statystyce nie slyszalem, jak masz gdzies dane ile osob rocznie ginie z powodu potkniecia sie na schodach to podrzuc, bo jestem ciekaw.
0
@Eklerek @Czajka90
51
@Sulimo Ale wiesz, ze statystycznie istnieje wieksza szansa, ze zginiesz w wypadku samochodowym niz lotniczym?
0
@Walker Little treasure ;)
0
@Bogan Jaka platforma?
0
@Colon Panie, ale to je dobre!
1
@MichalZZZ to rozumiem :)
2
@Eto'o9 R10 Oj bardzo w punkt... Mam wrazenie, ze ten klub na trytytkach sie trzyma, a szukanie sponosoringu w Demokratycznej Republice Konga tylko potwierdza glebokosc dupy w jakiej jestesmy.
2
@Kasy Tenis umarl po tym jak przejela go wloska mafia
@mekston @Encore
0
@marcin62 Kupuje dwie od razu, ale pod warunkiem, ze z nieba beda spadaly skrzynki z roznymi boostami
0
@Frimpong Dzieki!
1
@fart No ja cisne w FM20, obecnie sezon 43/44, ale powoli chcialbym juz przesiasc sie na nowsza wersje, bo 3 zmiany w meczu mnie zabijaja ;)
0
FMowi maniacy, czy wiadomo moze co z FM2025? Wiem, ze premiera zostala anulowana w lutym ze wzgledu na niedostateczne w opinii tworcow dopracowanie nowej wersji, ale czy ktos moze wie na jakim etapie sa obecnie prace nad nowa edycja?
@MichalZZZ @matirix20 i inni
1
@armin84 Przed II Wojna Swiatowa kobiety nie mialy prawa glosu, czy to znaczy, ze przed wojna bylo lepiej? Nie sadze.
0
@Nazio_87 Dzieki, zastanowie sie nad podobnym modelem tylko pewnie 60cm
1
@arsenallondyn0 Prosze o oznaczanie :)
0
@Nazio_87 Jaki model zmywarki Boscha, bo tez niedlugo bede wymienial
1
@Frimpong Przejdzie ten Isak?
2
@FcPortoFan1999 Dokladnie, kosmiczny punkt przy takim momencie meczu
0
@Kuczek Ja tez mam!
0
@Karol145 Skad pomysl, ze karly potrzebuja Twojej obrony? Czy wyszlo choc jedno slowo sprzeciwu lub protestu ze strony tej grupy?
0
@Colon Taktyk, i pamietaj oznaczac!
0
@4drian0 W punkt
1
@Fenelon hahaha
0
@Colon To ja zawsze bardzo lubilem bh Agassiego, praktycznie z polwoleja gral.
0
@Colon Malo juz pamietam jego gre niestety
3
@partymaker Fed technika i repertuar zagran, Rafa wybieganie, Djokovic zelazna kondycja i regularnosc