0

@Nazio_87 Dzieki, zastanowie sie nad podobnym modelem tylko pewnie 60cm

1

@arsenallondyn0 Prosze o oznaczanie :)

0

@Nazio_87 Jaki model zmywarki Boscha, bo tez niedlugo bede wymienial

1

@Frimpong Przejdzie ten Isak?

2

@FcPortoFan1999 Dokladnie, kosmiczny punkt przy takim momencie meczu

0

@Kuczek Ja tez mam!

0

@Karol145 Skad pomysl, ze karly potrzebuja Twojej obrony? Czy wyszlo choc jedno slowo sprzeciwu lub protestu ze strony tej grupy?

0

@Colon Taktyk, i pamietaj oznaczac!

0

@4drian0 W punkt

1

@Fenelon hahaha

0

@Colon To ja zawsze bardzo lubilem bh Agassiego, praktycznie z polwoleja gral.

0

@Colon Malo juz pamietam jego gre niestety

3

@partymaker Fed technika i repertuar zagran, Rafa wybieganie, Djokovic zelazna kondycja i regularnosc

0

@Colon Oznaczaj prosze :)

3

@Encore Czyli Isak do nas

#takbedzie

2

0

@jacobFCB Jestem z Tobą, wyrazy najszczerszego współczucia, jak tylko potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia, dawaj znać.

2

@Colon - Panowie @mekston @Encore - zobaczcie jaki mamy piękny powrót!!!

0

@michal26 Mozna by jeszcze dac Clijsters, ale na moje jak Iga wygra to juz bedzie w top10.

5

1

@Ghostface Szacunek za cytat z mojego "Waiting for the sun"

0

@kuz No ewidentnie widac, ze poszli w komerche. Zreszta to nie przypadek, ze ostatni album wydali ponad 15 lat temu i nie zanosi sie zeby mialo wyjsc cos nowego. Na pewno nie z takim wokalem.

2

@kuz Ale porazka...

0

@Eto'o9 R10 Dlaczego?

0

@Eto'o9 R10 Akurat jest tu kilka osob, ktore na tenisie dosc dobrze sie znaja :)

1

@Eklerek Wielkopolska

2

@Eklerek Tez bym chetnie z kims zagral :)

5

@mekston Chetnie ogladalbym wiecej trawy kosztem hardu

2

@mekston Lata 90. to byl przestoj, a teraz roczniki 00. weszly ostro do gry. Ciekaw jestem jak sie rozwinie Shelton i Fonseca, bo wydaje mi sie, ze maja najwiekszy potencjal obecnie obok Sinnera i Alcaraza.

1

@mekston Czlowiek ledwo oczami nadaza, a oni jeszcze sie do tego idealnie ustawiaja nogami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?