JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnKennedy Co sadzisz o Ollim Bearmanie?
4
@D10SLEO Troche racji ma, bo sezon trawiasty jest absurdalnie krotki.
0
@clyde hehehe, to Ci sie udalo :D
0
@RobiS Smaczny, ale sklad sredni.
1
@JohnKennedy Jeśli masz oczy dookoła głowy to jestem spokojny.
1
@JohnKennedy Bo jak sam pchasz głowę pod topór to reelekcję masz z głowy.
3
@JohnKennedy Doskonale, grunt to nie tracić głowy.
3
@JohnKennedy Dobrze się w trzymasz, John.
2
@PatrychoO On to pisal do @jowita
0
@4Ruta4 Tak to dziala w sporcie i mysle, ze jest to sprawiedliwe.
1
@Vurt Co Ty. Byla dluzsza dyskusja o ratowaniu Zydow w trakcie II WS
0
@4Ruta4 Nie wydaje mi sie zeby bylo niesprawiedliwe. Pieniadze w sporcie biora sie stad, ze przyciagaja rzesze ogladajacych. Jezeli jakas dyscyplina, z jakichkolwiek powodow, nie cieszy sie wielka popularnoscia to trudno oczekiwac zeby wykonujacy ja ludzie mieli czerpac z niej wielkie zyski.
2
@GeneralXavi Nadal nie moge uwierzyc, ze ktos produkuje 50 komentarzy jakie to niesprawiedliwe, rzekomo znajac mechanizmy rynkowe.
2
@Walker To jest cos pieknego, kapitalny Peter Gabriel i nieziemska Kate Bush - dla mnie absolutny top jesli chodzi o duety damsko-meskie na scenie muzycznej.
0
@Encore Nie zdziwie sie jak odpali w Serie A.
1
@RosjaninBut Pokusze sie o stwierdzenie, ze i tak pewnie tego nie poczul.
0
@Eto'o9 R10 Tez prawda
6
Szkoda, ze w Anglii inne kluby nie "troszcza sie" tak bardzo o strukture finansowa City.
3
@Kessie Nie podpuszczam Cie, ale jej nie wrzucisz.
A teraz potrzymam Ci mentosa.
0
@Roobo Sztuka przez duze SH
0
Komentarz usunięty
4
@PatrychoO Pogba idzie do ASM?
2
@Czajka90 Cris, Coupet, Sonny Anderson...
2
@Sau_Ron Wszyscy czekamy z niecierpliwoscia, dobrze ze wrociles :)
3
@Encore Sklad wegla i papy poza Lukaszem.
1
@Sau_Ron Kiedy jakies zagadki? :)
0
@Starrk Frytki smaczne, strazacy potwierdzaja.
0
@Deviler Odradzam, dopiero co wrocilem z Tatr i kolejki mialem nawet na Swinicy, nawet sobie nie wyobrazam co musialo byc na Giewoncie.
2
@Walpiano Polecam jeszcze Empty Rooms
9
@Kgorecki2500 Zachowal sie wzorowo, wielka szkoda ze tak sie to skonczylo :(