JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaki to jest sztos
@BorzyKrzys i inni fani italo disco.
2
@Lukikiki A na poważnie to oczywiście trzymam kciuki za zdrowy poród! Dużo zdrowia dla przyszłej mamy i maleństwa! :)
11
@Lukikiki Z najważniejszych rzeczy to pamiętaj wychować jak swoje ;)
4
@Nightraider O to to, 100% zgoda.
1
@Gary Edit:
Ode mnie na pewno Jeffery Deaver i jego seria o Lincolnie Rhyme, absolutny top.
warto od razu zacząć chronologicznie. Jak będziesz miał problem z dostępnością to daj znać na priv to Ci podeślę.
Do tego oczywiście Lee Child z serią o Jacku Reacherze.
0
@Walker Teraz Cię zaskoczę, i siebie też. Nie znałem tego wcześniej
1
@Gary Ode mnie na pewno Jeffery Deaver i jego seria o Lincolnie Rhyme, absolutny top. Do tego oczywiście Lee Child z serią o Jacku Reacherze.
4
@norbi77 Piekny Nielatajacy Holender, jeden z moich ulubionych. Klasa, technika, elegancja w grze, no i to przyjecie...
0
@Colon Nie nadazam :( Piekna aranzacja
0
@takisobiektos Poszedl sie chedozyc.
0
@damianex10 Nie mow, ze Sojka...
6
Kto kibicuje Barcelonie ten sie w cyrku nie smieje...
2
@Gary @Safrani Racja, Zlota Dziewczyna byla tworzona przez Simona Gandolfi. Co do "Nocy bez Brzasku" akcja dziala sie za Kolem Podbiegunowym, wiecej szczegolow nie zdradze zeby nie spojlerowac ;)
Ostatnio udalo mi sie w bibliotece znalezc "Jedynym wyjsciem jest smierc" i powiem Ci ze bardzo pozytywnie sie zaskoczylem, w dodatku cala historia oparta jest na swiatku motoryzacyjnym, wiec tym bardziej mi sie spodobala :)
1
@Gary
Czytalem te wszystkie oprocz Zlotego Renez Vous, chyba ze chodzilo Ci o Zlota Dziewczyne?
Z MacLeana polecam jeszcze "Noc bez Brzasku"
1
@macio_944 Ale to je dobre, tylko jeszcze bym lekutko zagescil sos.
1
@blakkudium Wyginalo ostro
1
@blakkudium Kiedys z kuzynem w Egipcie pilismy 80% Rasputina kupionego na bezclowym - w plastikowych kubkach, ciepla i z sokiem pomaranczowym...
1
@Karol145 Na pewno na niekorzysc Suareza przemawiaja liczby w LM.
2
@Gary MacLean tez top dla mnie, zwlaszcza "Tylko Dla Orlow" no i seria z Nawarona. Clancy'ego seria z Ryanem jest swietna, akurat czytam "Sume Wszystkich Strachow". A czytales Niedzwiedzia i Smoka? To jest jedno z moich odkryc w ostatnim czasie, kapitalny poziom szczegolow i swietna fabula pokazujaca jakby mogly potoczyc sie losy swiata w alternatywnej rzeczywistosci i swietnie ukazujaca jak dziala efekt motyla.
DeMille'a goraco polecam "Szkole Wdzieku" - Niesamowicie oddaje realia poznej zimnej wojny w srodowisku rosyjskim.
0
@Encore To juz nie ten Med co kiedys
0
@Encore R2 i R3 easy, zobaczymy jak Opelka.
4
@MadafakinGuy Zdrowia dla taty, najwazniejsze ze udalo sie to tak wczesnie wykryc. Bedzie dobrze!
1
@Comentateiro W punkt
1
@JohnKennedy Tez uwazam, ze Tien dobrze trafil, bedzie ciekawa walka.
2
@Gary Grisham swietny autor. Ja od siebie jeszcze polecam Toma Clancy, Johna Le Carre, Fredericka Forsyth i Nelsona DeMille
0
@esem91 haha piekne
1
@jacobFCB Jestes najlepszy w byciu najlepszym tata dla swoich dzieci, Stary.
5
No i dyskusja o kielbasie wyladowala w, nomen omen, goracych. To lubie.
1
@Safrani Czosnkowy wlasnej roboty top. Masz jakies specjalne skladniki, ktore do niego dajesz, czy standard?
0
@Colon Ale... rakiety