JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ech, nigdzie nie pokazuja
1
@mekston Zaraz sie przelacze pewnie
2
Perricard szybko odpuscil
@mekston
3
@fart tak samo, ale wszystkie top
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston Zaraz odpalam sobie gdzies w tle
0
@Colon taktyk na wieczor
2
@Encore cieniutko, u mnie 79, w koncu nadrabiam slaby start.
10
@draxidox Z tym wydluzeniem czasu do uzyskania obywatelstwa to jeszcze nam sie czkawka odbije, patrzac przez pryzmat naszych problemow z demografia.
1
@NeroTFP1 Ja bardzo lubie, oczywiscie :)
0
@Pomimo27 Wszyscy czekaja sie az sie polamie zeby moc go z czystym sumieniem wyrejestrowac.
1
@michal26 U mnie to bedzie przede wszystkim wysoka technika gry/spiewu i/lub warstwa tekstowa.
1
@Luciano99 Nocny nie przyjechał tej
0
@palel95 Ale tylko chwilę
0
@Herato Zanetti, mimo wszystko Gerrard
Ale Maldini jest najpiękniejszy.
0
@Gary Usa :)
0
@Gary spokojnie, ja piszę z rozwalonej klawiatury :) w tygodniu cieżko mi grać bo pracuję 18-2 i nie zawsze są chętni by zagrać w tych godzinach
1
@Gary Dobre pytanie. Najczęściej oglądam mecz z odtworzenia, w nocy, żeby nie znać wyniku.
0
@Gary Nie rozumiem, zredaguj proszę :D
1
@Gary Dzięki! Mega szanuję Twój zapał w spisywaniu czytanych pozycji i przy najbliższej okazji poszukam Craisa w mojej bibliotece :)
1
@Gary Jasne, grunt to czytać :)
1
@Gary Koniecznie przeczytaj tą "Szkołę Wdzięku" De Mille'a i daj znać, absolutne arcydzieło jak dla mnie.
1
@Gary Oczywiście czytałem, dobre 5 razy! Kapitalna historia :)
2
@Lionel_Messi10 Oby dobił do 1000 :)
1
@Enerio O Panie, życzę Ci żeby nadchodzące wesele było niezapomnianym doświadczeniem!
P.S. pamiętaj żebyś miał we flaszce wodę zamiast wódy ;)
0
@Colon Czasem tak trzeba
1
@Colon Tenis? ja w niedzielę zawsze mam pikę na 19:30
0
@Colon Na karaoke zdarzało mi się to śpiewać i to z całkiem niezłym skutkiem!
1
@Gary Czyli jesteś na bieżąco ze wszystkim :)
2
Jaki to jest sztos
@BorzyKrzys i inni fani italo disco.