O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, filmy, muzyka.
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA.
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 2667
  • Liczba komentarzy 143
  • Polecenia 374

Komentarze

0

Jak czytam wasze komentarze to robi mi się nie dobrze. Rozumiecie, że zawodnicy, sztaby trenerskie i zaplacze klubowe, które podróżuje w ramach meczu to też ludzie? Oni tez sie boją tego wirusa i sytuacji? Skoro mamy i tak grać przy pustym stadionie to można to zagrać w bardziej bezpiecznych warunkach. Choć wciąż nie rozumiałbym sensu, bo zawodnicy Barcelony wylecieliby właśnie z Katalonii, która jest w słabej sytuacji pandemicznej.
Tak czy tak wszędzie trzeba przestrzegać zasad ostrożności.

14

Matteo Guendouzi to największa porażka jaka mogłaby się przytrafić Barcelonie

0

@jeyx77x no to dzięki Valverde XD

0

@BarcaInfo Czyli w tym wszystkim nie tylko on jest kluczowym problemem, a kwota jaką Barcelona zapłaciła i zadeklarowała w bonusach. Zarobki na poziomie około 12m chyba z tego co wiem. Mnie tylko boli, że on zagrał u nas tak naprawdę sezon lub półtorej jeśli się nie mylę? Na jaką ilość meczów Barcelona umówiła się z Live? Mecze na wypożyczeniu też się liczą?

2

Mam do was pytanie. Dlaczego panuje takie mocne przeświadczenie żeby wypchnąć Coutinho z klubu? Naprawdę nie warto dać mu szansy? Przecież to gość o niesamowitych umiejętnościach. Klub taki jak Barca powinien mu zapewnić odpowiednie wsparcie mentalne ze strony psychologów, myślę, że drużyna też przyjmie go w odpowiedni sposób z powrotem. Tak wszyscy bylismy podekscytowani kiedy tu przychodził, a teraz stawiamy na nim krzyżyk. Naprawdę warto oddać go teraz za połowę kwoty jaką na niego wyłożyliśmy niż dać mu szansę?

Zobacz wszystkie

29

Jedna rzecz jest ważna przy Brajtłajcie. On ma bardzo dobre przyspieszenie w pierwszych sekundach, które daje mu przewagę nad obrońcami. Coś czego nie ma suarez który porusza się jak wóz z węglem XD

27

Ten Bayern albo sobie wypożycza Jamesa albo chce teraz wypożyczyć Coutinho. Jak nie maja pieniędzy na takich graczy to niech się skupiają na tańszych opcjach, robią z siebie żebraków tylko, drugi Inter po prostu

22

A Valdek dokłada cegiełkę mówiąc, że po czerwonej wszystko się zepsuło, a jak grali przez 80 minut padakę to okej. Ja widziałem w trakcie meczu jeden schemat pakowania piłki w pole karne powielany z ponad 5 razy w 2giej połowie. Ten trener to figurant i w-fista. Dobranoc.

19

To jest strasznie dziwne, że po przyjściu do Barcelony gasną nie tylko piłkarze, ale tez trenerzy, tam od góry dużo nie gra, bo ktoś chce tym sterować. Trener tylko jako pachołek i tyle. Kiedy w koncu będą wybory nowego zarządu?

17

Valverde mówi, że wynik był przypadkiem? Trochę szacunku dla przeciwnika i zastanowienie się nad tym dlaczego my gramy taki piach. To nie jest przypadek, że drugi mecz z rzędu tak gramy. Messi nie będzie cały czas ratował. Brak tu stylu, ale niedługo i o wyniki będziemy drzeć. Nie chce teraz prorokować i mówić, że już od dawna mówiłem, że mi jego styl nie pasuje do Barcelony, ale taka jest prawda. Wymienianie piłki w poprzek boiska to nie jest pomysł na grę. Brak nam kreatywnych graczy. Nie będę płakał, ze straciliśmy punkty z Leganes, ale ludziom w zarządzie powinno to powoli dawać do myślenia czy my naprawdę chcemy się tak prezentować jako Barcelona. Nudna jak flaki z olejem. Nie oczekuje wyników po 5:0, 6:0 itd. Gdzieś w tym się zagubilismy i tracimy DNA Barcelony.